Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

slnyecko
30. apr 2008

misanik,to vazne?nezavidim,na tvojom mieste by som sa tiez velmi bala ale ked to vedia tak si na to daju pozor,to je na tom dobre 😉

slnyecko
30. apr 2008

Moni,mas krasneho synceka 🙂 🙂 🙂

moni1412
30. apr 2008

slnyecko dik 🙂 aj vas to zachvilu caka.... dost novych babäniek pribudlo ako pozeram....

slnyecko
30. apr 2008

Sak zajtra uz je maj,tak sa to hadam rozbehne,akurat som pisala ze sa uz neviem dockat.A rodila si prirodzene ci CR?

misanik
30. apr 2008

moni, vitaj domka a gratulujem. Ako sa vam dari? A ako sa to cele zomlelo, ved si tu len par hodin pred tym pisala a nic tomu nenasvdcovalo.

misanik
30. apr 2008

slnyecko, lekar hovoril, ze to ma polovica babatiek. Niekedy je aj 3 krat obtoceny a neurobi problem, niekedy raz a je zle. Ale ze vedia o tom, to je hlavne. Ked sa mi to spusti, zacnu ho kontrolovat viac a ak by sa nieco dialo vraj to ukoncia inak.

moni1412
30. apr 2008

no, pisala 🙂 mne bolo v ten den uplne super. sme pozerali Ordinaciu a odtiekla mi voda. Tak sme volali zachranku a uz to slo. Kedze som v ten den bola na ocnom a odporucila mi cisarak a ja som si nechala to doporucenie v tehot. knizke, tak som sla cisarskym, ale s EPI, nie v uplnej narkoze.

slnyecko
30. apr 2008

moni,a ake to bolo s tou epi?vobec nic si necitila alebo to bol taky blby pocit 😅
misanik,takze cisarak to isti,kdyby neco 🙂

misanik
30. apr 2008

Len tak odtiekla voda bez upozornenie vopred? 🙂 Ale aj tak super, ze uz to mas za sebou. Denisko je krasny. Ty sa ako citis? Uz sa rana zahojila troska? Mliecko ako?

misanik
30. apr 2008

slnyecko keby nieco s malym sa dielo, ze klesaju ozvy, alebo sa zacne nejak hadzat pri kontrakciach tak ze to moze znamenat ze sa skrti a ukoncia to. Ale pri tych kontrakciach co boli minuly tyzden to zvladal v pohode, monitor bol dobry tak verim, ze to pojde klasicky.

slnyecko
30. apr 2008

Tak uz si to nacvicil,naostro to pojde lavou zadnou 😀

efcso
30. apr 2008

monika, maly je fesak!!!!! dufam, ze sa mas dobre! ake to je mat takeho drobca doma?

misanik
30. apr 2008

Mne sa zda, ze Denisko je cela mamka. 🙂

anjelok
30. apr 2008

caute, ja som prave prisla domov, bola som na uzv, no babika bude drobnejsia asi, teraz ma okolo 3 kg, na poradni ma ani nevysetrila, takze krcok neviem v akom je stave

miriamka
30. apr 2008

Ahojte bruska,
tak som doma z poradne...uz som otvorena na 3 prsty,maly sa uz tlaci...tak uvidime.Doky povedal ze ako povedal,prist to uz moze hocikedy,takze hned ako odtecie plodova a budu kontrakcie,mam ist do porodnice.
Ja sa citim super,takze som zvedava kedy sa maly ohlasi,ale verim,ze bude majove babatko 😵

jankapo
30. apr 2008

Ahojte, tak som tu a nic mi nie je...ranne nevolnosti teda nie su priznakom bliziaceho sa porodu... 🙂
Takze asi slo fakt o moj nizky tlak 😝 . Bola som uz v meste a pohoda, citim si kosti panvy, vyspala som sa ako babatko teraz a super.
Moniii, vitajte domka, ako vam dobre... 😵
Miska, ideme na dulu? 😉

mirka8429
30. apr 2008

moni ahooj malinky je zlatunkyy gratulujem 🙂

zuzka.sk
30. apr 2008

Miriamka, drzim palce. 🙂)

misanik
30. apr 2008

Jeej Janka, ja som na to zabudla 🙂 taka som popletena z tej nemocky,z e som si ani neuvedomila, ze je streda. Nestihnem ist, uz sme sa slubili an navstevu vcera... O com mala byt dnes? Super ze uz ej ti lepsie, uz som ti chela pisat sms co ej s tebou, ze od rana ta nevidiet. Som myslela, ci uz to nezacalo 😉

miriamka
30. apr 2008

Zuzi....no ja som vybrala datum porodu uz davno 5.5 takze uvidime ci maly posluchne a pride na svet vtedy 😵

misanik
30. apr 2008

Mirimak, takze mas sikovny krcok ze sa tak pekne postupne pripravuje. 🙂

jankapo
30. apr 2008

Neviem o com bude, a ja som uz dufala, ze to tiez nebudem stiihat... 😉 Velmi sa mi nechce, ale zas...co doma??? 😒
No o vsetky chcete 5.5.???? 😀 😀 😀

mirka8429
30. apr 2008

jani tebe sa to uz krati 😎

misanik ahooj

misanik
30. apr 2008

5.5.? preco prave ten datum? Aha, ale to je pondelok, to uz mozme aj my 🙂

mirka8429
30. apr 2008

misi ako dlho si lezala v nemocke?

miriamka
30. apr 2008

Misanik...ahoj.No nech sa pekne krcok otvara az bude treba,nech mam lahucky porod 😉

misanik
30. apr 2008

mirka ahoj, ako sa ti dari? ako sa citis? Kojenie, spinkanie a pod. ako prebieha?

jankapo
30. apr 2008

Mirka, siiiiiiim ta, akee kratenie, sa citim jak srnka... 😠 Isto mi v piatok povie, ze co stresujem ze termin az o tyzden.... 😝 Uz sa tesim.

misanik
30. apr 2008

mirka presne ako ty, od stredy do vcera. Vcera na obed nas pustili, ale bola som aj v sobotu an 24 hod. priepustku doma.

anjelok
30. apr 2008

ahoj moni, ako privital murko maleho? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre