Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
3. máj 2008

No ved prave...ani mne sa moc nechce,ale zase ked bude upratane bude to super.

anamor
autor
3. máj 2008

tiez by som sla von, ale samej sa mi nechce, akurat na stavbu sa pojdem prejst, ale az neskor...

miriamka
3. máj 2008

No my od minulej soboty uz na stavbu nechodime kedze tu byvame...a vy sa kedy planujete stahovat?

anamor
autor
3. máj 2008

miriamka ved ja viem a zavidim vam /v dobrom/, my najskor o rok, dufam, ze sa podari

miriamka
3. máj 2008

Ako dlho stavate?
Ja som rada ze sme to stihli...kazdy nas odhovaral ze pred porodom je to blbost,ze nestihame a tak...a nakoniec az na nejake drobnosti mame vsetko a pekne sme to postihali 😉

anamor
autor
3. máj 2008

zacali sme minuly rok v lete, ale zdrazlo nas cakanie na material... ale nemame sa nejako extremne kam ponahlat. Uz to do mimi aj tak nestihame 😉

anamor
autor
3. máj 2008

no idem ja na tu kuchynu trosku, nech mozem potom zasa oddychovat 😉

miriamka
3. máj 2008

No my sme sa stahovali presne 2 roky po tom co sme zacali kopat zaklady,takze tiez sme dost dlho cakali.

efcso
3. máj 2008

baby, teda my sme zacali stavat 10:4. uz mame mury, v pondelok ide manzel vybavit uver, ma v banke bratranca... ja sa chcem stahovat este tento rok!!! sa mi na obecnom urade smiali...

slnyecko
3. máj 2008

Ahojte,tak na nedockavost je najlepsia sokova terapia,teda na mna to zabralo,uz mi dva dni tvrdlo brusko,ale brutalne a aj krce ma chytali a volala som dokymu ze co,a on ze mam dnes rano prist preistotu aj s taskou.Verte,predtym som sa nevedela dockat ale ako som tam tak sedela a cakala som si uvedomila ze nejaky tyzden by som este nemusela rodit,vlastne by som radsej zostala tehu navzdy-strach ma velke oci-teraz uz vobec niesom taka nedockava 😀 Nakoniec to boli poslovia

dasenka
3. máj 2008

slnyecko.... tak nakoniec ta maly len postrasil 😉 ja mavam tiez niekedy (hlavne v noci) take pocity ze ako to len zvladnem... potom vsak musim vstat a ist na wc co uz ledva zvladam ... a hned sa mi vrati tuzba uz mat po tom 😅

miriamka
3. máj 2008

Efcso...drzim palce aby ste teda do konca roka byvali 🙂
Slnyecko...ratam,ze kazda ked to pride bude mat na chvilu riadnu paniku 😀

anjelok
3. máj 2008

jaaaj, no z toho, ze ideme von ostalo asi to, ze sme obaja zalomili pri telke a teraz a asi pred chvilou sme sa zobudili 😅 ...este aj s cickou, az na to, ze ta drichme este furt 😀

ajajka
3. máj 2008

no dnes je asi všade doobeda upratovacia sobota a poobede oddychova aj ja som sa pred chvilou zobudila a už sa mi važne nič nebude chciet. 😒

slnyecko
3. máj 2008

No a zistila som ze moj muzicek absolutne nezvlada taketo situacie,ja som skor musela ukludnovat jeho 😀 snad sa pozbiera,nechcem byt pri porode sama

dasenka
3. máj 2008

ajajka ... ja som si pre istotu poupratovala uz vcera ze dnes si spravime nejaky vylet alebo tak a nakoniec muz musi pracovat tak ja na jednom compe sedim a on vedla mna na druhom maka... super 😖 co uz ale narobime ked teraz nezarabame 😒
slnyecko.. akurat som mu precitala ako to ten tvoj nezvladal, hned si prestal byt sam sebou isty... asi dnes precvicime dychanie, nech sa mu pamat osviezi 😉

anamor
autor
3. máj 2008

ahojte,
efco no zatial vam to pekne napreduje, drzim palceky, sama som zvedava ako to s tym stahovanim stihate... ja v oblasti stavebnictva uz nie som optimistka, nehovoriac o tom, ze vybavit hypoteka je horsie ako stavebne povolenie /to bolo asi pre nas to najlahsie/

vidim ze ziadna sa rodit nechystame.... tak zajtra hadam nejake nedelniatko 😉

dasenka
3. máj 2008

anamor.. no ja by som to brala take stastne nedelniatko 🙂

anamor
autor
3. máj 2008

ved mozno sa podari dasenka, a co meno, uz mate vybrate s tych dvoch co uvadzas?

dasenka
3. máj 2008

no akurat sme tahali z "klobuka" a vysiel nam Mikulasko aj som to hned zmenila v profile a konecne som sa dokopala dat aj foto... som povedala ze mozno na to meno caka tak mu ho vyberieme a hadam sa rozhodne 🙂 sestre na narodil maly na mikulasa tak budu mat bratranci sviatok obaja jeden den 😎

anamor
autor
3. máj 2008

no možno ozaj čakal na meno 😉
idem trošku k telke poležať a možno aj zaspinkať, nejaka som dnes unavena, pa

dasenka
3. máj 2008

ahojky.. oddychujme kym mame este cas 😀

verulka
3. máj 2008

cafte, mame nejake nove babatka?

zuzka.sk
3. máj 2008

Baby, volala som s Katko, pozdravuje, maju sa OK, koja, chodi uz vcelku v pohodke na to ze je po cisaraku a ze velmi dobry personal na Kramaroch, aj nadstandard. Tak odovzdavam pozdravy aj od malej Natalky. 🙂

ajajka
3. máj 2008

dasenka ved to že muži musia teraz robit aj na nas aj ten moj je dnes cely den v praci ale mne už robi spoločnost prvorodeny .,ale kontroly cez telefon su časte nejako si to začal uvedomovat že to može byt každu chvilu. 😀

dasenka
3. máj 2008

verulka zatial ziadne pozitivne spravy o novych detickach, asi sa im nechce 😅
ajajka.. no len ked clovek potom vymysla hluposti aby sa zabavil 😉

dasenka
3. máj 2008

no dievcata idem skontrolovat ako sa mi pecie strudla.. mala som straasnu chut na jablckovu tak peciem 🙂 to bude super vecera s mlieckom k televiznym novinam 😝
ja som sa uz prave teraz pevne rozhodla, ze slabe kontrakcie mi zacnu o 2:00 rano, okolo 7:00 vyrazime do martina a do obeda budeme malemu kukat z oci do oci 🙂 to by bolo co? keby sa to takto dalo naplanovat 😅

mirka8429
3. máj 2008

ahojte babule..tak ako..co nove??nemame ziadne nove babatka?to moje dnes vobec nespinka..neviem co mu je...len dufam ze v noci bude spinkat fnuuukk...lebo ja este kôli tym stehom sa neviem nejak tak pohybovat ..

jankapo
3. máj 2008

Ahoj Mirka...nic nove, zda sa. My sme teraz dosli z chaty, zahrady...citim sa jak netehotna, cize bez zmeny. 🙂
Ty sa len pekne setri... 😒 Malinky aj placka? No ja vzhladom k tomu ze neviem co by som sama robila, asi ti neporadim... 😉
Ale z celeho srdca ti prajem pokojnu noc...sebe nie... 😝

mirka8429
3. máj 2008

jani no nevadi ono to pride ked to nebudes cakat...aj mne to tak bolo ze mi zmizli priznaky xixi no hej aj placka..alebo by stale papal..ale niekedy aj po hodine...a tak...stale je hore...teraz trosku zaspinkal tak uvidime ako dlho mu to potrva....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre