• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
Ahojte my sme dnes boli na zabijacke ale prisli sme az ked bolo uz masko naporcovane :grinning: ja by som asi pri zabijani plakala.... :slight_smile: Napapali sme sa, maly papal mozocek z vajcom a zemiackami a strasne mu to chutilo :grinning: :confounded:
3. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeee, Livka, mnaaam, to by som si aj ja dala....
3. máj 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer krasky :wink:
zuzi aj my zdravime katko :slight_smile:

zavidim vsetky, co dnes grilovali a zabijackovali, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam nejaku pazravu fazu :confounded:
3. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor, prave som zozrala muzovi pol vecere z taniera, za tym pomaranc a za tym coko nanuk...myslis ze mam dost? este by bodlo daco slane
3. máj 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani presne ako ja dnes... a aj vcera, ja sladke moc nemusim dnes som uz zjedla dzem, oplatky - vianocne :grinning: , zmrzlinu... a okrem toho normalne chody, a stale pocitujem hlad, ale do rana musim vydrzat. Mne budu musiet v porodnici okrem klistiru asi aj zaludok pumpovat :grinning:
3. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa tiez obavam ci nebude klystir na 2x....
3. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To kde su vsetky zeny???
3. máj 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tu soom ci pana a mne nejak odisla chut do jedla posledne dni.....ale to je len dobre pre mna, :sweat_smile: inak vcera som bola vybrat pesar....celkom v pohode, lepsie ako porod...vecer sme si vynahralili z muzom tie stratene mesiace xixi
3. máj 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livka ak sa Ta smiem spytat,kde planujes rodit?
3. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja mam zajtra TP :sunglasses: tak ho niektorej venujem :grinning:
3. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azurmanka v starej a ty?
Verulka ja uz som zmierena ze to nebude skor, aspon si este uzijem slniecka s malym.... :grinning: :grinning:
3. máj 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, spinkate? My sme boli cele popoludnie vonku, vychadzka, pizza, nakupy, este pred tym doma pratanie, postelne som menila, no celkom som sa vystavila. Aj zacalo brusko tvrdnut, ale nic pravidelne ani slubne to nie je :frowning2:
3. máj 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko bruska,
tak ktora mate zalusk na datum porodu 5.5.2008? :dizzy_face:
4. máj 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky doplnila som aprilove bruska, ale nie je toho vela, ak este niektora chcete doplnit udaje postite IP :slight_smile:
4. máj 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, uz nam svieti 39tt :slight_smile:
4. máj 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misanik...to ano,svietia nam 39 alebo podaktorym 40 a stale ziadne majove babatko :grinning:
4. máj 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no my este tiez nic, sme tu :slight_smile:

preco je dnes take nanic pocasie a to sme sa chystali s drahym aspon grilovat na zahradu :frowning2: este stale dufam, ze sa aspon poobede vycasi :slight_smile:
4. máj 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo na 5.5. zalusk nemam, to idem dat ostrihat svoju stvornohu krasavicu :slight_smile: 1.krat...som zvedava ako si s nou v salone poradia :slight_smile:
4. máj 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru zuzi, je smutno, mam chut ist spat. Inak v noci som mala take bolesti v chrbte a tvrdnutie brucha, ale som sa z toho vyspinkala do ruzova a zasa mi nic nie je :slight_smile:
Miriamka, ved tusim uz o par dni kockam naskoci aj 41, tusim zuzka.sk, aj jankapo... Majove babatka sa maju v bruskach proste dobre.
4. máj 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam zalusk uz od januara na 5.5,ale kto vie na aky datum ma zalus maly
4. máj 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamka, mne sa uz od zajtra paci akykolvek majovy datum, len nech je to cim skor :slight_smile: Aj moj manzel vcera vyhlasil, ze uz mozem rodit, vraj uz by mu to vyhovovalo :grinning:
4. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nas to iste...tiez uz chceme aby to prislo :wink:
4. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mozem vraj rodit spokojne po 6.5. cize po utorku, ale moj drahy sa toho stale obava :grinning:

neviem ako vy ale ja mam v poslednom case hroznu chut na sexik a my nemozme :angry:
4. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam chut na sex tiez,ale manzel nic...asi sa boji aby nebuchal do maleho :grinning:
4. máj 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!
Xixi, ja som mala tiež pre malú vybratý dátum 5.5., a princezná sa nakoniec narodila 6.5. :grinning:
Nejaké nové bábätká?
4. máj 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabi....co vieme,majovym babatkam sa v bruskach paci :grinning:
4. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čoskoro sa to určite rozbehne, veď je len 4.-tého. :wink: Už sa teším na nové správy, hlavne, nech sú všetky dobré!
4. máj 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja myslim,ze od pondelka to pojde ako na pase :slight_smile:
4. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som zvedava kocky. Ja sa uz tesim ako mi zajtra doky povie, ze krcok stlae 2cm a tuhy :grinning: Ja mam CS-0 a Norko sa tlaci stale len pod rebra. On este nechape, ze tadial nevylezie.
4. máj 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No mozno Ta prekvapi.Vidis,mne povedali ze davaju mi maximalne tyzden,a stale nic a som cela
4. máj 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok