• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
baby cafte...
mne pred 2tyzdnami davali max tyzden a ani naznak!!!!
4. máj 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko Dasenka tak som tu,dnes sme viezli moju svagrinu do nemocnici otiekla jej zatka tak som zvedava kedy porodi mla termin 10.maja az 14 maja a uz je tam.Aj ja by som uz mala najradcsej po tom :unamused: baby ktora mi mozete co to povedat na epi chcem si ju dat v B.B v nemocnici :wink: tam kde budem rodit
4. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja sa hlasim cela...cela sice som, ale kompletna uz nie... :wink:
:angry:
Nekomentujem svoj stav uz ani, sak nikomu na nalade nepridam... :unamused: och jo...normalne som dnes ranajkovala a myslela si ze uz konecne chcem ranajky v porodnici....(teda netusim ako pri nich budem sediet ale to je jednoooo)
Ja mam taky sen, ze byt na den matiek mama....pleaaseeee.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,tak to by som aj ja prijala...byt uz 11.maja mamicka :dizzy_face:
4. máj 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky ste zutekali, ci varite?
Ci uz nedajboze obedujete???? :astonished:
Och jo.
4. máj 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ja by som uz aj dnes pristala na drobceka aby sa narodil....ale moj drobcek je asi lenivy mojmu sa nechce z bruska....v piatok mi dali termin vraj 16.5 tak som zvedava..
4. máj 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci...mne povedali ze mi davaju tyzden,ten uplynul v stredu a stale nic.Takze uvidime kedy to nakoniec pride.Otvaram sa,krcok sa skracuje,len malemu sa nejako nechce :wink:
Inac podla mna ked ma to fakt chyti,budem mat najskor urcite riadnu paniku ze uz je TO tu :grinning:
4. máj 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeminku, luci, tebe zmenili termin??? No kebyze mi aspon toto povedia, tak sa viem nastavit...ale mne tvrdia mesiace ze o-o, ked nebudem lezat porodim a nist...a to som zas tak poctivo od 32tt nelezala...kebyze lezim ako mi kazali, tak snad rodim v 15.mesiaci.... :confused:
4. máj 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne zmenili termin na 2.5 a stale nic :confounded:
4. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja podla mrchy mam 5.5 ale podla sona 16.5 tak som velmi zvedava ....mozno budeme tehotne vzdy....teraz toto cakanie je vecnost vtedy to rychlo ubiehalo a teraz tak pomaly...booze
4. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam podla menzesu termin 19.5,potom v 20 tyzdni mi ho upravili na 14.5 a teraz nakoniec ze 2.5 tak som zvedava kedy to pride.
4. máj 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri a uz si otvorena?ja este asi nie ked mi nic nepovedal..ibaze o tyzden mi spravi posledne sono aky je krpec velky kolko vazi..a tak.....no do piatku sa nacakam...
4. máj 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No naposledy krcok menej nez 1cm a otvorena na 2 prsty,takze pomaly ale isto sa nieco u mna meni
4. máj 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj maly sedi rastom presne podla mrchoveho...cize 9.maj....kvazi mam este cas, tak plus minus by som mala byt v pohode...ale nie som, lebo som si nahovorila, ze vydrzim do konca aprila to moje hrozne rizikove tehu (podla lekarov) a rodim...a uz je tu maj a furt nic...ja sa len bojim ze stratim vsetkych znamych... :unamused: lebo uz viem byt aj celkom tvrda, ked sa ma niekto pyta ci este nic... :angry:
4. máj 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj janka to sme vsetky take mne to tiez ide na nervy ked sa ma to vypytuju....
4. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna sa tiez kazdy pyta...vzdy poviem ze sa malemu v brusku paci...ale tiez ma to uz otravuje
4. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam novu fotku v albume tak kuk.....
4. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dorabam teraz ten obed..ale o chvilu som tu... :wink:
4. máj 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak navar a prid..
4. máj 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte. Janka nepodliehaj depresii, ved to pride ked ma bude spravny cas. :slight_smile:

ja som dnes chcela ist grilovat, ale ked kuknem z okna tak ikamnejdem. Ale drahy ma aspon vynesie na kavicku a zmrzlinovy pohar do Aidy :slight_smile: a mam chut na Vineu :slight_smile: a Late :slight_smile:
4. máj 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bruskane, zasa nam nikto nerodi, no sranda :wink: som zvedava, ci sa to zajtra teda rozbehne, ja po 5.5. tiez nejdem, tak si kludne rodte, mne staci aj 15.5. :wink:
peknu nedelu vsetkym....
4. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som spat, najedli sme sa, aj sme si lahli, ale ja nemozem spat akosi... :unamused: Manzel hned zalomil, pozeral na hokej, no ciste blaznovstvo tieto majstrovstva tohto roku...Aspon ked budem kojit v noci a pojde hokej uz viem kto drzi maleho na odgrgnutie... :wink: :slight_smile:
Zrzka, len pekne chodte vonku, len co sa ten moj fanda zobudi, uz aj ho deriem niekam von...hocikam...
inak, kombinacia kava, zmrzka, vinea...hmmmmm....prehanadlo jak... :zipper_mouth: aby ste domov stihli...xixi
No ja rozmyslam nad niecim extremne skoricovym...vraj to sposobuje kontrakcie, ci co... :grinning:
4. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, no brusko jak sa patri.... :slight_smile: Ideme aj my dnes fotit, uz ked mame tu 40tku... :confounded: A tak som si myslela ze to 38ckove bruseno je posledne foto...heh...no musim mat full album, tak co. AK by sa drobec vtedy narodil, ani striu by som nemala...a teraz?? :cry:
to bude leto a la muslimka...ani kusok tela neukazem. :zipper_mouth:
4. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livka ja budem asi tu v Rv,bojim aj malu som tu odrodila a celkom som bola spokojna..........mame znameho lekara,takze to snad bude v pohode...
Baby a cim si natierate bruska?Mne sa teraz riadne potrhalo,po prvom tehotenstve ani jedna stria a teraz no hrozne.....Jani skus horuci kupel,to by Ta mohlo pohnut......alebo nejaky cajik co riadne prekrvuje,zazvorovy trebars....
4. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azur, ja horuci kupel nemozem, mne uz len z tej predstavy je blbo... :unamused: ja sa vobec nekupem...a sprcha tepla, ta mi robi dobre...az velmi....aj ked ma vecer vselico boli, po sprche som ako znovuzrodena... :grinning:
A tiez, natieram si brusko tym lekarenskym olivovym olejom, ale potrhalo sa mi... :cry: bolo pekne doteraz,posledne dva tyzdne sa mi urobili najprv strie cez jazvu po slepaku, tak som si len horko vzdychla a pred par dnami aj na druhej strane pri pupku...neviem cim to je, ci tym ze klesol, ci co...ved teda ani neviem ci klesol, len tak tajne dufam...
4. máj 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napraskane? vyspinkane? u nas vsetci zalomili, len mne sa neusla miestnost.. :unamused: ale mne to neva, ja to vydr, aj tak nemozem spavat ani v noci, nieto este cez den... :angry:

ja by som uz tiez dala nieco 100%overene, lebo ozaj sa mi nechce este do buduceho tyzdna cakat... a okrem toho muz dnes ide domov a bolo by fajn, keby nemusel...

ja strie nemam, akurat 4na prsiach, ale to ma verulka potesila, ze to nic,ze to zmizne... a mala mi akurat natrhne asi coskoro znamienko nad pupkom, kedze ide dole a teraz mam kozu najnatiahnutejsiu pri pupku....
4. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale v Tvojom pripade uz by malo byt dolu,nie?No ale ja si myslim,ze aj horuca sprcha by to mohla popohnat,ja som si take davala v nemocnici uz pri kontrakciach...
Inak s tymi striami je to strasne,natieram sa poctivo od zaciatku a aj tak.... :confounded: Teraz som si kupila ten Eucerin,ale nemam pocit,ze by to bol nejaky zazrak....A kde planujes rodit?
4. máj 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no efcso, ja som tiez mala znamienko, sme dali preventivne von este minuleho roku, lebo presne v tom mieste ako sa gatule suchaju a tak, nepacilo sa mi moc...a jazvicku malicku ani vidiet nebolo a teraz jak 2korunacka a cez nu strie...ako vravim za posledny tyzden ci dva :angry:
efcso, ja ak do utorka nic, pytam lekarku Hamiltonov hmat asi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked ju to samu nevie napadnut... :rolling_eyes:
4. máj 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azur, ja idem do Starej, ja som bola akoze adept na predcasny porod no a tam ti ma sledovali, aj pobudla som par noci, sak co...kazdeho tam poznam, a zlati su tam. Tak preto.Podla mna vsade cosi dobre, cosi zle, a uvidim ked to budeme mat za sbeou, ale zatial som tam bola stale spokojna... :slight_smile:
4. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, a to je uz co, ten hamiltonov tah? ak sa od toho rodi aj ja chcem!!!!!! ale ja u v zv nemam doktora, takze ani nemam komu povedat, ze to chcem... :frowning2: ale kuknem net, mozno to tam bude... a spravim si sama :sweat_smile:
4. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok