Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

livka299
3. máj 2008

Ahojte my sme dnes boli na zabijacke ale prisli sme az ked bolo uz masko naporcovane 😀 ja by som asi pri zabijani plakala.... 🙂 Napapali sme sa, maly papal mozocek z vajcom a zemiackami a strasne mu to chutilo 😀 😖

jankapo
3. máj 2008

Jeeeeeeee, Livka, mnaaam, to by som si aj ja dala....

anamor
autor
3. máj 2008

dobry vecer krasky 😉
zuzi aj my zdravime katko 🙂

zavidim vsetky, co dnes grilovali a zabijackovali, mnam 😝 ja mam nejaku pazravu fazu 😖

jankapo
3. máj 2008

Anamor, prave som zozrala muzovi pol vecere z taniera, za tym pomaranc a za tym coko nanuk...myslis ze mam dost? este by bodlo daco slane

anamor
autor
3. máj 2008

jani presne ako ja dnes... a aj vcera, ja sladke moc nemusim dnes som uz zjedla dzem, oplatky - vianocne 😀 , zmrzlinu... a okrem toho normalne chody, a stale pocitujem hlad, ale do rana musim vydrzat. Mne budu musiet v porodnici okrem klistiru asi aj zaludok pumpovat 😀

jankapo
3. máj 2008

no ja sa tiez obavam ci nebude klystir na 2x....

jankapo
3. máj 2008

To kde su vsetky zeny???

livka299
3. máj 2008

Janka tu soom ci pana a mne nejak odisla chut do jedla posledne dni.....ale to je len dobre pre mna, 😅 inak vcera som bola vybrat pesar....celkom v pohode, lepsie ako porod...vecer sme si vynahralili z muzom tie stratene mesiace xixi

azurmanka
3. máj 2008

Livka ak sa Ta smiem spytat,kde planujes rodit?

verulka
3. máj 2008

Kocky, ja mam zajtra TP 😎 tak ho niektorej venujem 😀

livka299
3. máj 2008

Azurmanka v starej a ty?
Verulka ja uz som zmierena ze to nebude skor, aspon si este uzijem slniecka s malym.... 😀 😀

misanik
3. máj 2008

Ahojte, spinkate? My sme boli cele popoludnie vonku, vychadzka, pizza, nakupy, este pred tym doma pratanie, postelne som menila, no celkom som sa vystavila. Aj zacalo brusko tvrdnut, ale nic pravidelne ani slubne to nie je ☹

miriamka
4. máj 2008

Dobre ranko bruska,
tak ktora mate zalusk na datum porodu 5.5.2008? 😵

tajomstvomaj
4. máj 2008

Kocky doplnila som aprilove bruska, ale nie je toho vela, ak este niektora chcete doplnit udaje postite IP 🙂

misanik
4. máj 2008

miriamka, uz nam svieti 39tt 🙂

miriamka
4. máj 2008

Misanik...to ano,svietia nam 39 alebo podaktorym 40 a stale ziadne majove babatko 😀

zuzkazrzka
4. máj 2008

ahojte, no my este tiez nic, sme tu 🙂

preco je dnes take nanic pocasie a to sme sa chystali s drahym aspon grilovat na zahradu ☹ este stale dufam, ze sa aspon poobede vycasi 🙂

zuzkazrzka
4. máj 2008

jo na 5.5. zalusk nemam, to idem dat ostrihat svoju stvornohu krasavicu 🙂 1.krat...som zvedava ako si s nou v salone poradia 🙂

misanik
4. máj 2008

Veru zuzi, je smutno, mam chut ist spat. Inak v noci som mala take bolesti v chrbte a tvrdnutie brucha, ale som sa z toho vyspinkala do ruzova a zasa mi nic nie je 🙂
Miriamka, ved tusim uz o par dni kockam naskoci aj 41, tusim zuzka.sk, aj jankapo... Majove babatka sa maju v bruskach proste dobre.

miriamka
4. máj 2008

No ja mam zalusk uz od januara na 5.5,ale kto vie na aky datum ma zalus maly

misanik
4. máj 2008

Miriamka, mne sa uz od zajtra paci akykolvek majovy datum, len nech je to cim skor 🙂 Aj moj manzel vcera vyhlasil, ze uz mozem rodit, vraj uz by mu to vyhovovalo 😀

miriamka
4. máj 2008

No u nas to iste...tiez uz chceme aby to prislo 😉

zuzkazrzka
4. máj 2008

no ja mozem vraj rodit spokojne po 6.5. cize po utorku, ale moj drahy sa toho stale obava 😀

neviem ako vy ale ja mam v poslednom case hroznu chut na sexik a my nemozme 😠

miriamka
4. máj 2008

No ja mam chut na sex tiez,ale manzel nic...asi sa boji aby nebuchal do maleho 😀

fabiana
4. máj 2008

Ahojky!
Xixi, ja som mala tiež pre malú vybratý dátum 5.5., a princezná sa nakoniec narodila 6.5. 😀
Nejaké nové bábätká?

miriamka
4. máj 2008

Fabi....co vieme,majovym babatkam sa v bruskach paci 😀

fabiana
4. máj 2008

No čoskoro sa to určite rozbehne, veď je len 4.-tého. 😉 Už sa teším na nové správy, hlavne, nech sú všetky dobré!

miriamka
4. máj 2008

No ja myslim,ze od pondelka to pojde ako na pase 🙂

misanik
4. máj 2008

Tak to som zvedava kocky. Ja sa uz tesim ako mi zajtra doky povie, ze krcok stlae 2cm a tuhy 😀 Ja mam CS-0 a Norko sa tlaci stale len pod rebra. On este nechape, ze tadial nevylezie.

miriamka
4. máj 2008

😀 No mozno Ta prekvapi.Vidis,mne povedali ze davaju mi maximalne tyzden,a stale nic a som cela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre