Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

betatka
7. máj 2008

vierab chodila sonm stale na wecko a potom som zobudila muža že ideme do porodnice a tam sa to naplno rozbehlo

jankapo
7. máj 2008

to vsetky varite??? 🙂 ake silkulky

zuzkazrzka
7. máj 2008

janka, ked som mojmu povedala o zatke tak sa tiez opytal ze coooo? 🙂 a zvierata to asi nemavaju?

dala som si hrianku a BEBE keksy a chystam sa s mamou na blsak...maju tam celkom dobry detsky obchod a mne este chyba matrac do postielky 🙂

mirka20
7. máj 2008

janka, ja vysavam. chcem, aby ostal doma poriadok, ked odidem do porodnice. 😵

zuzkazrzka
7. máj 2008

ja este nevarim, mam uz obvarenu brokolicu a asi si k nej dam len zemiacky a budem varit paradajkovu polievku 🙂

pre draheho nevarim, moja mama ho tak zboznuje, ze ked ho tu par dni necham tak mu bude vyvarat a vypekat ze az 🙂

mirka20
7. máj 2008

ja pre mojho manzela tiez nevarim. on je taky dobry kuchar, ze urcite od hladu neumrie. vari lepsie ako ja, takze onho sa v tomto nebojim 😵
ja budem mat dnes na obed spagety so syrom a kecupom. nic ine sa mi nechce robit 😝

jankapo
7. máj 2008

mirka, aj moj ked sa pusti do varenia tak sa oblizujem az za usami...ale zas aj ja rada kuchtim...takze to nastastie nie je ani u mna nutnost, od hladu by mi urcite neumrel, no ale ja tak kvoli dobremu pocitu...
upratane v podstate mame, a nechcem sa dnes velmi natahovat...aby som to az tak velmi neurychlila...dnes bude take pianko.... 🙂
ma dojst segra s malym aj kamoska volala ze ma musi vidiet este s bruskom (bruchom), tak snad nam bude este dopriate sukromie... 😕

moni1412
7. máj 2008

ahojte 🙂 my sme dnes boli s malym na kontrole s tou hlavickou na sono...sa ma pytala dr. preco nas poslali tak skoro. ze sme sa zbytocne prehnali. Urobila mu ho, ale mala som dost. Zbytocne sme sli do nemocnice kde je kopa chorych ludi.... akurat ta prechadzka nam obom dobre padla. ale som taka nastvana 😠
nieco nove? babätka....?

misanik
7. máj 2008

moni niekedy to lekari prehanaju, hlavne ze ste v poriadku. Uz chodis s Deniskom aj vonku na vychadzky?
Inak ja tiez nechcem prvych 6 tyzdnov navstevy. Budeme s muzom sami, potom pride na tyzden moja mamka a mozno po nej tiez na tyzden sestra. Ale nejake velke navstevy to este nie je dobre. Ale my sme tu v meste sami a kamarati pochopia, je to zvlastne ale byvaju chapavajsi ako rodina 😉

fabiana
7. máj 2008

Vierkab, plodovej vody vôbec nemusí odtiecť veľa... mne tiež odišlo asi deci, no mala som jej plnú dlaň, lebo som bola práve na záchode, tak som sa zľakla, že čo to je... 😅 Ja som hneď budila muža a išli sme do pôrodky, kde sa pôrod pustil sám od seba... A keď mi lekár púšťal vodu, tak toho bolo strašne veľa, ako som už písala, za celý lavór, neodvažujem sa tipnúť si koľko litrov... Tak radšej choď, nech ťa mrknú... Inak, po odtoku vody potom prídu o chvíľku aj kontrakcie, bolesti bruška, takže prehliadnuť sa to veľmi nedá.

moni1412
7. máj 2008

miska tiez mam pocit ze cudzi to lepsie pochopia ako rodina. 🙂
dufam ze bude v poriadku, musime cakat este na dve vysetrenia. Ale rozmyslam optimisticky 🙂 Dnes sme boli prvykrat vonku, ale uz budeme chodit, lekarka mi povedala ze mozme, samo ze nie do uzavretych plnych priestorov, len po vonku. aj mne to dobre padlo 🙂 parada. po tolkych mesiacoch doma....

mirka8429
7. máj 2008

ahojte babule..no u nas uz boli aj navstevy..este sme nekrstili ale ved snad to nevadi...vonku sme este neboli ako na prechadzke..len u lekarky...

inak baby neviete mi poradit nieco na tvrdu stolicu?fnuuk...neviem ci mozem nejake prehanadlo ked kojim..nechapem z coho to mam ked papam len polievky a vlakninu a take...fnuuk ☹

jankapo
7. máj 2008

mirka, a lanove semienko nepomaha? ani slivkovy kompot???

misanik
7. máj 2008

mirka prehanadlo velmi nie, ak znesies tak glycerinove cipky. Ale skus to lanove semienko, to by tiez malo pomoct.

mirka8429
7. máj 2008

jani no pijem teraz ten slivkovy kompot..ale stolica uz tvrda je tak myslis ze to pomoze ju zmäkcit?fnuuk..s tymi stehami je to uzasne fakt..

misi no ja znesiem vsetko..aj tie cipky...som poslala muza do lekarne..to sa daju kupit aj na volny predaj??

misanik
7. máj 2008

Ano, len niektore baby maju problem kvoli situ si ich zaviest, ze to boli. Ale to by ti malo pomoct a nejde to cez travenie, cize nedostanu sa k Samkovi. Tie cipky by mali zriedit to co uz mas v crevach, polez potom kusok. Drzim palce.

jankapo
7. máj 2008

no ja som mala dost problem posledne dni, tak sli susene slivky a slivkovy kompot a lanove semienko, tiez uz som vsetko skusala....sice som este asi dva dni cakala, ale potom to slo von....ti poviem, kebyze nemam oblozeny zachod, tak tam mame v steny moje nechty....
😝
ver, ze som myslela na teba...a to ani stehy nemam 😒

mirka8429
7. máj 2008

misi dik...boze ja tu uz kolabujem..fakt nic take nejem aby som z toho mala tvrdu stolicu tak nechapem....no snad ma to nebude boliet...uvidime...

jankapo
7. máj 2008

mirka a vela vela tekutiiiin..........................

misanik
7. máj 2008

janka ja som tiez toto riesila ked som z nemocnice prisla, ja mam totiz problem na cudzich miestach ist na wc a potom to takto dopadne...ale veru, bez stehov je to pohodka. Ale aj nas to asi bude cakat po porode. 😠

mirka8429
7. máj 2008

jani sak toto uz som aj plakala...ved to ako kamen...dokelu ked uz tam mam napisat...a je to hrozne...fnuuk...dufam ze prinesie tie cipky..teraz sa chystam vypit slivkovy kompoot...a tie lanove semienka to kde dostat..

misanik
7. máj 2008

No mirka verim, je to strasne trapenie. Vela pi, daj si aj tie semienka a ak by nepomohli cipky asi by bolo dobre ist aj k lekarovi...fakt to nie je sranda.

misanik
7. máj 2008

Mirka vsade v hypermarketoch v potravinach to maju bezne,a lebo v obchodoch so zdravou stravou. a biopotravinami...

mirka8429
7. máj 2008

misi ved hej..ja by som aj klystir prijala hihi no skusim zavolat muzovi nech to kupi..ale tak snad cipky pomozu 😖

jankapo
7. máj 2008

Mirka, semienko maju v kazdej Bale....tam kde sezam a tak, aspon ja som zatial nemala problem ho kupit...chudatko moje, strasne ta chapem, ono clovek ani jest nema chut a ja som z toho bola na nervy, zufalstvo ze fakt mi nic nepomaha...ani acidko, ani nic, no drz sa, snad ti daco pomoze...

mirka8429
7. máj 2008

jani ved to ze ani papat sa mi nechce..mame buchty ale ani ich nejem...tlaci ma to strasne a nechce to von...ale jedna baba mi poradila ze vraj gutalax mozem...ze jej sestra ho brala po pôrode...mne je uz jedno co len nech to pomoze fnuuk paneckyyyyy..a zufala som

anjelok
7. máj 2008

ahojte..ja som bola dnes v poradni a hadajte co? nic..ziadna zmena..takze v utorok idem zase 😒

moni1412
7. máj 2008

anjelok nebud smutna. nejak sa tym babätkam nechce von.... ale ved pride ich cas 😉

anjelok
7. máj 2008

vdaka moni, no hadam sa umudri, som myslela, ze budem s katmi rodit, ze sa stretneme v nemocke..a krcok uplne vzadu 😒 no na den matiek asi mamina nebudem ☹ ..by mi mohla dat mala darcek, nie?

moni1412
7. máj 2008

anjelok co ty vies? mozno si to setri na vtedy...este vas prekvapi, uvidis....
ozaj, efcso co? kedy tu bola? som zmeskala ci sa dlhsie neozvala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre