Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
16. máj 2008

No mne inac uz to neustale vypytovanie od kazdeho lezie na nervy 😠

anamor
autor
16. máj 2008

inak naša mala mozno aj preto nechce ist von, lebo nas ocinko - moj muzik si dava nacas a vsetko co mal on pripravit nepripravil, tak dnes mi slubil, ze sa do toho pusti... som zvedava, tyzden pred terminom by sa aj patrilo, ach jaj ako ja neznasam veci na poslednu chvilu 😠

miriamka
16. máj 2008

Anamor...mozno aj nas maly caka,az bude na dome naozaj uplne vsetko 😉

livka299
16. máj 2008

Je to tazke z tych penazi vyjst, mojho muza chyta slak ked rozpravame, ze to uz bude treba plienky dvojmo kupovat a nedajboze sunar....maly este pije umele mliecko to chcem davat aspon do 3 rokov lebo ma dost citlive brusko....
Tak si zoberte plienky 2 x 1000, sunar pre babo okolo 2000 a pre maleho 1000,- budeme mat veselo a to nehovorim ze bude treba vselijake lieky a tie su brutalne drahe...
Moja materska ako pride tak aj odide na uvery, telefon a somariny ako internet 😀 😒 ....

anjelok
16. máj 2008

livka, ved z toho ti vlastne vznikne take jablkove cesto..to sa len upecie a je z toho taky jablkovy kolac
nie je to taky klasicky jablcnik, ze cesto a na to jablka alebo medzito..to by bolo pre mna moc zlozite 😀 , ja najradsej robim taketo jednoduche recepty

anamor, ja som pred tehu jablka vobec nejedla..ani banany a odkedy som bola v nemocke v strtom mesiaci a tam mi dali na desiatu vzdy jablko, tak odvtedy ich jem cele tehu..a banany. kazdy den mam jeden banan a jablko..a mas pravdu, strasne su drahe, az mi je luto z nich robit kolac, ale mala som chut 😉

livka299
16. máj 2008

Anjelok a to kolko jablk musis nastruhat???? Staci kilo? Ja som inak tiez taka kucharka 😀 😀 😀

anjelok
16. máj 2008

anamor s tymi vecami na poslednu chvilu u manzelov mi neico hovor..ja som uz minule taky cirkus urobila..hlavne ze teraz sa malej nechce a ja uz mam aspon 3 tyzdne vsetko nachystane

keva
16. máj 2008

dievčence a nemávate kyselinu? ja ju mávam teraz dosť často a ked si dám jablko tak je to hrôza...a banány tak tie ma strašne zapekajú...pomáha mi len teplé mlieko aj na kyselinu aj na stolicu...

misanik
16. máj 2008

Mne uz tento tyzden ani tak nevyvolavaju, aj som bola neprijemna uz minuly tyzden, tak uz nemaju odvahu... 😀 Akurat manzelovi sa vrobote posmievaju,z e je maly po nom. On je vseobecne znamy ako taky strasne pomaly pedant. Ked nieco urobi, spravi to najlepsie, ale to trvaaaa...

anjelok
16. máj 2008

janci ako to, ze mas termin teraz? ved konik ti ukazuje az koncom mesiaca..uz som ti chcela napisat, ze mas este cas na pripravy, ja som v 38tt tiez este vsetko nemala..az v 39 😀, takze este stale bolo co robit, ale teraz..

anamor
autor
16. máj 2008

ja neviem co je to kyselina, nastastie

a jablkovy kolac by som si dala, ale nastastie chut na sladke ustupila 😉

misanik
16. máj 2008

anjelok, vsetci chlapy fur na poslenu sekundu vsetko riesia. jedine co mal pochystat je podlozka pod nanny a myslis, ze ju mame?

duracelko
16. máj 2008

ANAMOR - ty mas doma ten prebalovaci pult co mas v albume?? aky je v skutocnosti?? my este riesieme ci kupit prebalov.pult taky aky mas ty alebo nejaku prakticku vacsiu komoudu.

misanik
16. máj 2008

Iank moj muz od stredy co mi bolo zle nosi vsetky tasky do porodnice v kufri auta, dufam,z e nam ho niekde nevykradnu...

anjelok
16. máj 2008

misanik, mne uz len sem tam..ze namatkova kontrola 😀 ..lebo uz som im povedala, ze dam vediet, ked to bude, len manzel uz je na nervy zo svokry, lebo vzdy ked jej zavola kvoli niecomu, tak zvihne telefon s tym, ze uz rodite?

anjelok
16. máj 2008

livka, poslem iP s receptom

livka299
16. máj 2008

misanik je to tak aj ja som nastvana koli tomu na toho svojho....naposledy sa nam podrbalo auto a vies co??? Kym zavolal do AAAcka tak tyzden predtym skoncila zaruka 😠 😠 😠 😠 😠 😠

anamor
autor
16. máj 2008

misanik my nemame este ani postielku na mieste....

duracelko ano mam ten, samozrejme nie kompletne poskladany, lebo muzik nema cas. Inak najlepsia cena bola cez www.babatko.com, mrkni, o 2tis menej ako inde. Je v skutocnosti fajn, mne sa pozdava a da sa z neho spravit komoda.

livka299
16. máj 2008

Ok anjelok som zvedava..... 😉
Xi xi Misanik som sa pobavila...ze z taskou vsade chodi 😀 😀 😀 😀

anjelok
16. máj 2008

misaniiiik - presne to isteee!! podlozka pod nanny - to je tak vec, kvoli ktorej som cirkus urobila a uz som mu potom napisla taky mail, ze tam mal normalne termin..potom mi vynadal, ze on nie je moj podriadeny, aby som mu posielala terminovane ulohy 😀
tak som mu vysvetlila, ze ked to inak nejde, tak to pojde takto, spravila som cirkus a na druhy den bola podlozka..aj to som sa fucala, ze preco to nemoze ist same od seba, ale musim najprv cirkus urobit aby to bolo 😠

misanik
16. máj 2008

anjelok, ja som si tiez uz dovolila poslat mu do prace do outlooku normalne ulohu, nie mail, ale som mu surovo poslal ulohu aj s terminom plnenia. Inak jemu sa to celkom ratalo, on si aj prizna ze zabuda. My ked sme dohodnuti, ze o 17-tej niekam ideme, ja mu musim 16.30 zavolat kolko je hodin aby vedel, ze sa ma pomaly dvihat... 😀
a ta podlozka... ak aj tento tyzden vikend nerodime, musi ju uz doriesit, lebo bude cirkus.

duracelko
16. máj 2008

dakujem Anamor. pozerala som tu stranku - dodanie je tam pisane do 30 dni... a to muz nebude chciet tak dlho cakat. vcera sme pochodili aj vsetky nabytky v BB, vsetko premerali a nic sme nenasli aby sa na to dal polozit ten prebalov.pultik co sa da pripevnit aj nad postielku...

janca704
16. máj 2008

Anjelok, podla menzesu mam az 30.maja, ale podla uzv a velkosti bol prvy termin 14. a teraz najblizsi 19., to si aj lekar mysli, ze je najrealnejsi. Maly uz vraj pekne nalieha, krcok dozrieva (neviem, presne co to znamena), takze tak 😉

Inak, aku podlozku pod Nanny? Ja ze to prasknem na rost pod matrac a hotovo 😅

miriamka
16. máj 2008

Ja pod Nanny dam sadrokarton,manzel ho ma za ulohu vyrezat ked budem v porodnici na rozmer 120x60 a hotovo.

keva
16. máj 2008

dievčatá pozerávate ordináciu v ružovej záhrade? ja to pozerám teraz tá daniela je ale krava.

misanik
16. máj 2008

miriamka ja som mu tiez navrhovala aby to vyriesit z plavajucich podlah, mame este doma nejake zvysky z prerabky... ale to vraj nedobre...

anjelok
16. máj 2008

janca, nemoze to byt na roste, musi tam byt podlozka, pisu, ze nejaky sololit alebo co, ja neviem ani co to je, ale ze to dostat niekde v baumaxe..moj drahy nasiel v robote nejake stare plexisklo, tak z toho odrezal taku velkost ako postielka a to mame na roste
ja som citala na tej ich stranke, ze to treba: www.nanny.sk

livka299
16. máj 2008

keva to je jedine co si z telky nenecham ujst....iba ak nezaspim 🙂 pre mna to je chudinka 😖 😖
Baby a niekto tu pisal ze nemoze to byt umiestnene pod hrubsim matracom? My mame tusim 10tku polokokosovy

anjelok
16. máj 2008

inak to bola tiez dobra haluz, muz robi v IT..a kde sa zrazu na ich chodbe vzalo len tak stare plexisklo? 😀

livka299
16. máj 2008

sololit je take maksia akoby doska z drevotriesky ak sa nemylim dava sa to dozadu do skrin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre