Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

zuzkazrzka
30. apr 2008

dik miriamka, ja sa uz citim ako velryba, hlavne po tych troch tyzdnoch bez pohybu...keby sme boli pri mori, tak ma greeanpeacaci tlacia do mora v snahe zachranit verybiu populaciu 😀

misanik
30. apr 2008

Zrzka, ty mas tiez pomerne malicke brusko a tiez poriadne velkeho chlapa.

zuzka.sk
30. apr 2008

No uz mi je lepsie. Baby ja fakt nemozem rodit teraz, ved moj doktro prave odchadza na tie hory. Musime este par dni vydrzat.

miriamka
30. apr 2008

No ja sa tiez citim ako taka slonica,som zvedava ake budem mat brucho po porode...kolko mu bude trvat sa dostat do normalu a ci v lete obleciem aspon nejake minulorocne kratase/sukne 😉

misanik
30. apr 2008

zuzka na tom sme rovnako, aj moj odchadza dnes na hory a do pondelka mysime vydrzat

zuzkazrzka
30. apr 2008

zuzka predychavaj to a rozpravaj s malym, ze ma este cas a nech si to este chvilu uzije v tej vodicke 🙂

klba
30. apr 2008

baby, ste ma navnadili, bola som si odfotit brusko, este stahujem foto, zmensim a potom kuki, aspon mi poviete ci mi uz kleslo, ale skor si myslim ze nie

miriamka
30. apr 2008

Zuzi,Misanik...prave kvoli tomuto som si nikoho nezazmluvnila,lebo nikto ti nezaruci ze ked Ta to chyti bude pri Tebe tvoj doky

misanik
30. apr 2008

daj si nieco dobre sladke, vyloz nozky a lez, nech malicka zisti, ze je jej v brusku este naozaj dobre

zuzka.sk
30. apr 2008

Miri, nam povedal v nedelu, ze mu mame aj tak volat, ze pride aj odtial, ze sme dohodnuti, ale mne sa nechce ho tahat ... ale ak by to nastalo, volame, to je jasne. 🙂 Len... radsej by som bola, keby sme vsetci boli v pohodke.
Misanik - tak snad vydrzime. Je predlzeny weekend, mne povedal, ze stvrtok piatok tam ide, tak mozno v sobotu uz bude tu.

miriamka
30. apr 2008

Zuzi...neboj,mala este pocka.Aj my sme drobcovi dohovarali nech pocka do maja,ze sa musime najskor prestahovat na dom a posluchol 😵

zuzka.sk
30. apr 2008

No baby, idem lahnut a pokecat s malou, ze este e-e-e.... 🙂 Zatim papa.

zuzkazrzka
30. apr 2008

zuzka...sorry ja kedze uz rozpravam len v muzskom rode som zabudla, ze cakas dievcatko 🙂

vydrzis este hadam dva dni, len s nou pekne rozpravaj a aj ocko 🙂

klba
30. apr 2008

Baby tak brusko provizorne nafotene, uz je slabe svetlo a s bleskom sa odraza, lepsie foto hodim zajtra, tak a teraz mozte kuki, ci ho mam stale vysoko a ci je velke ci male... Dakujem. 😉

zuzkazrzka
30. apr 2008

klbka...mas v pekne brusko a uz ti ide dolu 🙂

klba
30. apr 2008

jeej, diky zuzkazrzka, aspon trosku si ma potesila 🙂

klba
30. apr 2008

Pred chvilou prisiel drahy z prace a pytal sa ci ideme rodit a ako sa citim a ked som mu povedala ze zase nic, klasika, vsetko ok, tak ma isiel iniciativne vysetrit 😉 , isiel sa zahrat na doktora a vraj sa mu zda ze uz sa nieco zmenilo, vraj sa uz trosku otvaram a ze zachvilu bude vidiet aj hlavicku 😀 😀 😀 ,tak uvidim co zisti v piatok moj gynekolog, ci by s toho mojho manzelika bol dobry doktor. 😉

miriamka
30. apr 2008

Klba...no to je na tom najlepsie,ze uz mozeme aj rodit,a stale ziadne priznaky 😠

klba
30. apr 2008

A minule som sa na drahom zase nasmiala, kedze uz cez brusko nevidim tak som ho poprosila nech ma dole oholi aby ma nemuseli v nemocnici keby to nahodou na mna prislo a ked ma upravil a ja som sa mu podakovala tak on mi vravi "ty mi nemas za co dakovat, dakujem ja tebe", on sa z toho normalne tesil, tak teraz to vyuzivam ked treba. 😀 😉 😵

miriamka
30. apr 2008

No aj my sme uz absolvovali skusobne holenie,bola to sranda 😀

klba
30. apr 2008

miriamka ved prave, stale som si myslela ze budem rodit pred terminom a nakoniec budem este prenasat 😲 a priznaky v nedohladne, ale myslim si, ze preto to na nas pride ako blesk z jasneho neba, rychlo a necakane ani nebudeme vediet co skor urobit, este aby som tasku doma nezabudla 😀

miriamka
30. apr 2008

A tusis aspon aky je maly velky?

klba
30. apr 2008

no pred dvoma tyzdnami mal 2700 g, ja som mala len 1800 g a drahy do 3000 g, tak ani nema byt po kom extra velky a meriam 153 cm a drahy 183 cm a tvoj maly ma kolko?

miriamka
30. apr 2008

No minuly tyzden mal 3500g,takze to bude obrik,aj ked neviem,pri pohlade na moje brusko sa cudujem kde tam je chuda poskladany 😵

klba
30. apr 2008

jeej, miriamka, ty mas ake krasne brusko, take sikovne 😉 a fakt nevyzera ze je tam skryty taky velky obrik

miriamka
30. apr 2008

Diky...ved prave,sama som bola v soku ze je drobec uz taky velky...asi po manzelovi,lebo ja som bola malinka len 2.5kg ale manzel mal az 4.2kg takze sa maly urcite potatil 😀

klba
30. apr 2008

no ved coskoro uvidis, po kom bude, ako citam spatne tak to mas za par...

lucka0122
30. apr 2008

klba ja meriam 152cm a pribrala som 22kg....kolko si pribrala...ja som mala 2500g a moj drahy 1800g ale on sa v siedmom mesiaci narodil.....a ma do 180cm....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre