Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

mirka8429
29. apr 2008

katmi neviem presne..len ze ma zltacku a nejake krvacanie a infekciu ci co..veru chudatko... ☹ dufam ze bude vsetko ok...

katmi
29. apr 2008

ja tiez.. a vy ste si uz trosku zvykli na seba so samkom?? 🙂

katmi
29. apr 2008

idem si uz lahnut.. dobru noc..

mirka8429
29. apr 2008

katmi no uz hej...trochv nemocke bol primne den aj noc tak som sa starala sama.......s tymi stehmi to nebolo bohvieco...tak dobru noc aj tebe 🙂

zuzkazrzka
29. apr 2008

hodmon...vyzera ze bud tyzden 🙂

hodmon
29. apr 2008

zuzkazrzka, mozno sa tam stretneme...ja idem v utorok rano na kontrolu plodovej vody a ked to nebude lespie tak ostavam tam

zuzkazrzka
29. apr 2008

no ja idem v piatok na kontrolu a uvidime, zatial planoval ze 8.5.

ninka123
29. apr 2008

Mirka, gratulujem k malemu aj k uspesnemu porodu 😉 Nech sa vam obom dari!!! 🙂

hodmon
29. apr 2008

a ake nosis okuliare? ja som nebola na konrtrolu na ocnom

zuzkazrzka
29. apr 2008

ja mam -5

hodmon
29. apr 2008

myslis, ze by som mala zajst skontrrolovat zrak, ja mam do dialky 2 a 2,5 ...ale vobes sa v tom nevyznam, bola som na ocnom len dvakrat

hodmon
29. apr 2008

zuzkazrzka a nemas nahodou zoznam, co treba do nemocnice doniest?
ja mam len tu karticku, kde pise len sobasny list, knizku, OP a odsavacku ... nemas nejake bliezsie info co do sace treba?

zuzkazrzka
29. apr 2008

nemam, ja nemam dokonca ani tu karticku 🙂 ale na nejakej stranke som citala ze pre seba take ze kozmetika, uteraky, vlozky, spodne pradlo, podprsenku, pyzamo, zupan a tak a pre male mozno plienky, vlhcene utierky, krem a nejaku deku ked ho budes mat pri sebe, ale to neviem isto...ale beriem to tak, ze pripadne mi prinesu po porode ked bude nieco chybat

co sa ocneho tyka...mne hovoril, ze na Slovensku odporucaju CR od dioptrii -5...tak neviem, spytaj sa pripadne porodnika

zuzka.sk
30. apr 2008

AHOOOOJTE, hlasim novy prirastok:
V noci sa narodila majovke KATKO dcerka Natalia, 3,2 kg, obe su v poriadku, mam pocit, ze Katko rodila cisarakom, cize na dalsie detaily si este pockame. 🙂 cize 30.4. - dalsie babatko - Natalka.
Mam jednu foto MMS, ale tam su aj s babkou, pockam na zvolenie, potom mozme pripojit do tabulecky aj foto.

fabiana
30. apr 2008

Jééééé, ďalšia mamina s miminkom... Katko srdečne blahoželáme!!!! 😀 😀 😀

fabiana
30. apr 2008

Ohľadom dioptríí, ja mám tiež dosť, myslím, že už sme sa o tom bavili kedysi dávno... pýtali ste sa niektorá gynekológa? Lebo ja sa priznám, že nie. Aj prvé som rodila klasicky a nebolo to nič hrozné... s prepáčením, to tlačenie je podobné ako na toalete... Ale pre istotu sa nabudúce spýtam...

ninka123
30. apr 2008

Blahozelam mamine aj malej princeznicke.. 🙂 🙂 🙂 ostatnym prajem pekny dnik 😉

dididi30
30. apr 2008

gratulujeme mamicke 🙂

betatka
30. apr 2008

Ahoj babulky
gratulujem katko k natálke a nech sa maminka rýchlo zotaví a malinká rastie

verulka
30. apr 2008

supeeer, gratulujem 😵

musino
30. apr 2008

Bre ranko tehulky aj maminky, co to zase mame za strasne pocasie? brrrr....

zuzka.sk
30. apr 2008

Cau Verulka, ako ? Uz ani nevies, ze si rodila, co ? Sakra a ja som este klokanko, s takym malym vackom pod prskami. 🙂

verulka
30. apr 2008

zuzi, akurat som vravela, ze sa vobec necitim, ze takto pred tyzdnom som lezala na porodnici 😕 brutal fajne som sa zotavila 😉 uplne lahodne si ficim...dokonca aj cez den spim max hodinku s krpcom, inak sa ucim, varim, riadim...proste kruta realita 😀

jankapo
30. apr 2008

Ahojky, no supeeer, joj, hned ako som si precitala vcera o Katko, mi bolo jasne ze jej davam tak noc, max. den... 😉
A tu to je, uz maminka...Gratulujem a prajem vseeeetucko NAJ... 😵 😵 😵

My sme dnes nejak mimo... 😒 Zatocilo ma, trosku sme sa trapili nad misou, tak nic moc...Idem si asi lazkat, lebo sa mi to moc nepaci...snad len nizky tlak to bol a nic vaznejsie...Uvidime. 🙂

fialllka
30. apr 2008

ahojte majovky 😵

sice viem, ze ste sa uz aj vy pekne rozrodili a rozbehli v aprili ale chcem vam tymto dnom predat stafetu 😵 😉 nech su vase porody rychle, lahke a co najmenej bolestive, vase babatka zdrave a nech mate vsetky vela mliecka 😉 😵

anjelok
30. apr 2008

jeee baby, sak citam vas zo vcera a katko o osmej este pisala..a uz ma bambulku pri sebe, to je super 😀
gratulujem k prvej natalke 🙂 ..no zajtra je uz maj, takze moozme rodit 😀 😀 😀

ja mam dnes uzv a poradnu, tak potom dam vediet, aki sme velki

verulka
30. apr 2008

jani, grcanim sa moze zacat porod 😉

zuzka.sk
30. apr 2008

Verulka - tak to je super, tisko zavidim, ale sak snad sa aj ja dockam. Som sa vnutorne nastavila na ten 5.5. tak snad mi to vyjde, nechcem prenasat, uz chcem drzat aj ja malicku v naruci. 🙂
Som rada, ze ste secky OK. Zajtra uz je 1.Maj ! 🙂

zuzka.sk
30. apr 2008

Hej Jani, grcanie mi viacero kamosiek spominalo... ze pred porodom sa im to prihodilo. Ale mozes to mat aj z tlaku cica. Klidek, dnes si dajme vsetky VEGET. Ja uz mam secko upratane aj pozehlene aj nachystane. Dnes len navarim zase nejaku zapekanu mnamku a VEGET 🙂

anjelok
30. apr 2008

no my uz sme vcera aj postielku prichystali aj monitor nastavili, takze som uz kludna, zajtra pohadzem veci do tasky a mozeme ist 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre