Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

Hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂
ani3012
30. sep 2010
@monkula to ja zase pamäť na tváre nemám. u teba by mi stačilo,aby si zmenila účes a už by som bola v kely 😃
monkula
30. sep 2010
@ani3012 to vieme... mala som rozpustené vlasy a už ma vo večierke nespoznala 😃 😃 😃
ani3012
30. sep 2010
@monkula 😃 😉 ale potom neskôr mi to zaplo,že kto si 😃
idem variť,než sa malá zobudí .Pá 🙂
agentkak
30. sep 2010
tak asi si ma nemala kde stretnuť leda že v kauflande 😃 alebo v kaviarni 😃 moc som toho von nenachodila....robota ma vyčerpavala ... ale teraz uz začnem brazdit ulice malaciek s kočikom...aj ked sama - a to mi príde trochu čudne ale čo už 🙂
monkula
30. sep 2010
@agentkak a ja som zase radšej chodila sama.... ako som už písala, tie kočíkové zrazy... :-p :-p do parku, Jarko spinkal, ja som si sadla na lavičku s knihou.. x-) x-) x-)
A do akej kaviarne si chodila?
myzma
30. sep 2010
@sasrnka mnam vyzeraju uzasne!!!!! tie torticky 🙂
agentkak
30. sep 2010
@monkula tak ja som zas davový typ 😃 takže spoločnosť poteší 🙂
si zas neviem predstavit ja lavička a kniha 😃 😃
do kaviarne oproti maline do 23jky
sasrnka
30. sep 2010
Vdaka za pochvaly 🙂
Ja tu poznam jedine Ani, a ak sa nemyslim, tak myzmu som stretavala kedysi pravidelne vo vlaku do BA rano 🙂 Monkul, teba som mozno tak raz videla, ale dobre, ze som bola ticho, lebo si bola s kocikom a aj ja a ty nie si na take stretka 😉 😃
myzma
30. sep 2010
@sasrnka fakt? mozem ta nejako poznat? daj indicie 🙂 alebo rovno fotku do profilu, snad ti ju tam nechaju 😉
myzma
30. sep 2010
@sasrnka necestujem uz takmer dva roky vlakom.... takze budem musiet oprasit spomienky z cestovania 🙂 aj sa pozname? rozpravali sme spolu niekedy?
lili213
30. sep 2010
no ja v MA tiez chodim sama na kocikovanie, bola som len raz vo dvojici 😃
agentkak
30. sep 2010
@lili213 a vo dovjici sa ti nepačilo ? 😃
sasrnka
30. sep 2010
@myzma , ja necestujem uz mozno aj viac ako 3 roky vlakom. Iba obcas teraz malu zoberiem do BA vlacikom sa previest... Dala som jednu foto do albumu, aby ste ma mohli spoznat nabuduce v meste 😉
lili213
30. sep 2010
@agentkak jasne ze ano, ved konecne som sa porozpravala pocas dna s dospelou osobou 😃
ani3012
30. sep 2010
a kedy si dáme to stretko ? =-)
lili213
30. sep 2010
no ja si malokedy niekoho vsimnem na ulici a ked ano tak ho potom neviem zaradit :-|
monkula
30. sep 2010
@sasrnka zase ma tak vážne neberte... Náhodné stretká, ktoré mi spríjemnia deň mám rada... 😉 ale také tlupové, že štyri v parku a potom zavadzať každému na chodníku...
@agentkak hej, aj mM tam sem - tam chodí.. 😉 ale skôr večer s kamarátmi, než cez deň, cez deň chodí inam
ani3012
30. sep 2010
@monkula a prečo nie ?
s tebou sa nedá dať náhodné stretko. Najlepšie si sadnúť niekde a pokecať , bo s tebou mám tuším stále o čom. aj v tej Bille a to som ťa videla prvý krát
agentkak
30. sep 2010
@lili213 noo ved to ze sa mas s kym aspon porozpravat a vymenit zažitky a skusenosti....ja asi za chvilu začnem trpiet samomluvou 😃 😃 😃 😃

@monkula ved aj ja som tam chodila väčšinou tak na večer alebo cez vikendy sme si šli s mm sadnut a možno ho aj z viednia poznam 😃
monkula
30. sep 2010
@agentkak tak ho má mv albume, pozri, možno ho naozaj poznáš, on je veľa ľuďom známy... 😃
@ani3012 ja neviem.. proste mi straašne vadí, keď sa mamičky rozprávajú len o tom, čo robia a spravili ich deti, aj minule, išli za mnou dve, a predstav si, tá moja, mi včéra zedla ceuého pribiňáčka, heeej, no to aj naša, a naša už spravila tri kroky a naša 5 :-p :-p no preteky tour de vedomosti.. :-| a toto ja nemusím.. ja som hlavne človek, ja sa chcem rozprávať aj o niečom inom, než o tom, čo moje deti vedia.. Ja viem, v čom sú šikovné a nepotrebujem sa s nikým pretekať...
agentkak
30. sep 2010
@monkula idem teda kuk 😉
ono vždy sa da rozpravat o všeličom inom len sa treba naladit na rovnaku vlnovú frekvenciu ]-(
agentkak
30. sep 2010
@monkula krásne detičky máš juj a tie magické oči x-) x-) x-) x-) veru tvoj tata ma takú tvár že už som ju niekde videla ale nepoznam ho 🙂
ani3012
30. sep 2010
@agentkak tak s Monikou problém mať nebudeš 😃
agentkak
30. sep 2010
@ani3012 tak ja verim že by som nemala problem s nikým 😃 😃 😃 ja som docela tolerantná prisposobivá a skladná 😃 😃 😃 😃
ani3012
30. sep 2010
@agentkak aj ja ! Ale iba raz 😃
agentkak
30. sep 2010
@ani3012 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lili213
30. sep 2010
@agentkak.... tak to velmi nemam, moja komunikacia pocas dna je brm brm, mama a rozne zvuky.
monkula
30. sep 2010
@ani3012 čo si tým chcela povedať? Že nezatvorím tie ústa a nezatvorím? 😃 😃 :-N
monkula
1. okt 2010
a dnes sa nekávičkuje? =-) =-) 😃
sasrnka
1. okt 2010
Ked ja kavu nemusiiiim 😉 Troska sme flakali po meste s malou. A planujem este raz, ale to pozriet, ako nam robia strechu 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli