• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@monkula to ja zase pamäť na tváre nemám. u teba by mi stačilo,aby si zmenila účes a už by som bola v kely :grinning:
30. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 to vieme... mala som rozpustené vlasy a už ma vo večierke nespoznala :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula :grinning: :wink: ale potom neskôr mi to zaplo,že kto si :grinning:
idem variť,než sa malá zobudí .Pá :slight_smile:
30. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak asi si ma nemala kde stretnuť leda že v kauflande :grinning: alebo v kaviarni :grinning: moc som toho von nenachodila....robota ma vyčerpavala ... ale teraz uz začnem brazdit ulice malaciek s kočikom...aj ked sama - a to mi príde trochu čudne ale čo už :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak a ja som zase radšej chodila sama.... ako som už písala, tie kočíkové zrazy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do parku, Jarko spinkal, ja som si sadla na lavičku s knihou.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A do akej kaviarne si chodila?
30. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka mnam vyzeraju uzasne!!!!! tie torticky :slight_smile:
30. sep 2010 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula tak ja som zas davový typ :grinning: takže spoločnosť poteší :slight_smile:
si zas neviem predstavit ja lavička a kniha :grinning: :grinning:
do kaviarne oproti maline do 23jky
30. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vdaka za pochvaly :slight_smile:
Ja tu poznam jedine Ani, a ak sa nemyslim, tak myzmu som stretavala kedysi pravidelne vo vlaku do BA rano :slight_smile: Monkul, teba som mozno tak raz videla, ale dobre, ze som bola ticho, lebo si bola s kocikom a aj ja a ty nie si na take stretka :wink: :grinning:
30. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka fakt? mozem ta nejako poznat? daj indicie :slight_smile: alebo rovno fotku do profilu, snad ti ju tam nechaju :wink:
30. sep 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka necestujem uz takmer dva roky vlakom.... takze budem musiet oprasit spomienky z cestovania :slight_smile: aj sa pozname? rozpravali sme spolu niekedy?
30. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja v MA tiez chodim sama na kocikovanie, bola som len raz vo dvojici :grinning:
30. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 a vo dovjici sa ti nepačilo ? :grinning:
30. sep 2010 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma , ja necestujem uz mozno aj viac ako 3 roky vlakom. Iba obcas teraz malu zoberiem do BA vlacikom sa previest... Dala som jednu foto do albumu, aby ste ma mohli spoznat nabuduce v meste :wink:
30. sep 2010 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak jasne ze ano, ved konecne som sa porozpravala pocas dna s dospelou osobou :grinning:
30. sep 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kedy si dáme to stretko ? :confused:
30. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja si malokedy niekoho vsimnem na ulici a ked ano tak ho potom neviem zaradit :unamused:
30. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka zase ma tak vážne neberte... Náhodné stretká, ktoré mi spríjemnia deň mám rada... :wink: ale také tlupové, že štyri v parku a potom zavadzať každému na chodníku...
@agentkak hej, aj mM tam sem - tam chodí.. :wink: ale skôr večer s kamarátmi, než cez deň, cez deň chodí inam
30. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula a prečo nie ?
s tebou sa nedá dať náhodné stretko. Najlepšie si sadnúť niekde a pokecať , bo s tebou mám tuším stále o čom. aj v tej Bille a to som ťa videla prvý krát
30. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 noo ved to ze sa mas s kym aspon porozpravat a vymenit zažitky a skusenosti....ja asi za chvilu začnem trpiet samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@monkula ved aj ja som tam chodila väčšinou tak na večer alebo cez vikendy sme si šli s mm sadnut a možno ho aj z viednia poznam :grinning:
30. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak tak ho má mv albume, pozri, možno ho naozaj poznáš, on je veľa ľuďom známy... :grinning:
@ani3012 ja neviem.. proste mi straašne vadí, keď sa mamičky rozprávajú len o tom, čo robia a spravili ich deti, aj minule, išli za mnou dve, a predstav si, tá moja, mi včéra zedla ceuého pribiňáčka, heeej, no to aj naša, a naša už spravila tri kroky a naša 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no preteky tour de vedomosti.. :unamused: a toto ja nemusím.. ja som hlavne človek, ja sa chcem rozprávať aj o niečom inom, než o tom, čo moje deti vedia.. Ja viem, v čom sú šikovné a nepotrebujem sa s nikým pretekať...
30. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula idem teda kuk :wink:
ono vždy sa da rozpravat o všeličom inom len sa treba naladit na rovnaku vlnovú frekvenciu :angry:
30. sep 2010 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula krásne detičky máš juj a tie magické oči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veru tvoj tata ma takú tvár že už som ju niekde videla ale nepoznam ho :slight_smile:
30. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak tak s Monikou problém mať nebudeš :grinning:
30. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 tak ja verim že by som nemala problem s nikým :grinning: :grinning: :grinning: ja som docela tolerantná prisposobivá a skladná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak aj ja ! Ale iba raz :grinning:
30. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. sep 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak.... tak to velmi nemam, moja komunikacia pocas dna je brm brm, mama a rozne zvuky.
30. sep 2010 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 čo si tým chcela povedať? Že nezatvorím tie ústa a nezatvorím? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dnes sa nekávičkuje? :confused: :confused: :grinning:
1. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ked ja kavu nemusiiiim :wink: Troska sme flakali po meste s malou. A planujem este raz, ale to pozriet, ako nam robia strechu :grinning:
1. okt 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok