• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@miriamka kde tu v Poľsku ?
21. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka Evička tak bola v papučkách celé leto a bolo dobre emoticon potom som koncom leta našla letné tenisky za 10 euro a sa mi páčili,tak som ich vzala ale to už v nich byť nemôže.
Pôjdem pozrieť niekedy aj do Humana-tam som tuším vždy Patrikovi kúpila.
Strašne ma inak hnevajú aj ceny! Na trhu by som zohnala napr.pre Patrika,ale nech sa nehnevajú: 16+ euro za topánky ? To mu radšej kúpim radšej značkové ako toto emoticon
21. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute babyzne,hladam kruzok v okoli malaciek,pre moju 4.r.princeznicku.tanec,gimnastyka.poradte.ties som stastna 2.nasobna mamina mame 3.mes.dcerku ninku.
21. okt 2010 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 nepoznám každého v MA, ale mám dobrú pamäť na tváre, stačí mi, aby som niekoho videla a zapamätám si jeho tvár...
Miri, kde v Poľsku presne si?
21. okt 2010 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivuliik vítam ťa medzi Malačankami. tak gratulka k malej princezničke emoticon
krúžky sú v cvč,stranu dozadu som dávala link na ich stránku emoticon

@monkula veď ja viem,už si to písala ,si z teba uťahujem emoticon
Ja si zase nepamätám,ale to som tiež písala,že ? emoticon
21. okt 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka @miriamka @monkula @ivuliik @agentkak @myzma @mateson
Most otvorený už vo štvrtok od 15.00 hod. (27.10.2010)

Malacky sa konečne dočkali! Vo štvrtok 28. októbra o 14.00 hod. bude za účasti župana Pavla Freša, primátora mesta Jozefa Ondrejku a generálneho riaditeľa Regionálnych ciest Bratislava a.s. Milana Valašika oficiálne otvorený zrekonštruovaný úsek diaľničného privádzača. Týmto by sme chceli pozvať všetkých záujemcov, ktorí budú mať čas a chuť, aby sa prišli prejsť pešo po moste a prípadne sa môžu dozvedieť aj informácie o technológii a postupoch od prítomných odborníkov. Pre automobily bude most sprístupnený o cca 15.00 hod.

Mesto Malacky by týmto chcelo poďakovať všetkým účastníkom cestnej premávky za ich pochopenie, ústretovosť, trpezlivosť a ohľaduplnosť pri prechádzaní mestom za týchto sťažených podmienok. Počas celého obdobia nebol zaznamenaný žiaden incident, havária, či dopravný kolaps a vodiči sa veľmi ohľaduplne a trpezlivo správali pri čakaniach na železničnom priecestí, alebo pri uvoľňovaní cesty pre vozidlá záchranných zložiek.

Havarijný stav mosta sa začal odstraňovať 21. júla 2010 a vyžiadal si od Bratislavského samosprávneho kraja celkovú investíciu vo výške 600 tisíc eur.

Huráááááá ! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 Som to dnes prave citala a tiez sa tesila. Lebo obchadzanie celeho mesta, niekedy aj 3x za den bolo "des a hroza".
27. okt 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka a to čakanie v meste ...včera som stála pri Hílkovi asi 10 min. Už som si myslela,že nejaká nehoda či sa nestala,ale potom sa to pomaličky rozbehlo. Tak keď som mala možnosť odbočiť na Továrenskú,tak som išla tade a bola som rozhodne rýchlejšia
27. okt 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečnééééééé emoticon emoticon emoticon emoticon aj ked otestujem až v stredu ponevadž mám jesenné prázdniny. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Neboli ste niektorá v pondelok v kine ? V rámci filmového klubu dávali Katku od Heleny Třeštíkové.
27. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked ste niektorá sledovali ženy na přelomu tisíciletí tak poznáte. Bolo to super.
27. okt 2010 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ked sa Vaše deti, konkrétne chlapci dohraju, upracu si po sebe hračky? a lebo to iba my musíme každý den tak bojovat? a na záver to aj tak spravíme za neho. On je tak strašne unavený, bolí ho bruško, noha a tak dále......
27. okt 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute, idem poupratovat to lego emoticon emoticon emoticon emoticon
27. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mateson Ráno vstane,bez rečí sa umyje,naje,ešte sa chvíĺku pohrá ak má čas,uprace po sebe hračky,odloží tanier do dresu....... emoticon
jáj ! takto by som to chcela emoticon emoticon
okrem peňazí z pokladničky si neuprace nič-musím ho do toho naháňať emoticon
27. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve som dorazila z roboty cez most emoticon
28. okt 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Monkula, som tu strasne davno nebola, len som dnes nahodou nakukla, a pozeram ze z dcerky ti rastie krasna slecna, neskutocne jej pristanu tie dlhsie vlasky. Inak teba s Jarkom casto vidavam rano ked idete do skoly, len ste uz vzdy daleko od nas. emoticon Ako sa vam dari v skole? Dcerka ( zabudla som ako sa spravne pise jej meno emoticon ) uz chodi do skolky?
29. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej ahojte uz je tato tema obnovena,vzdy ked som sem nakukla tak tu boli stare prispevky emoticon aj ja som jela dnes cez most pekny jeemoticon
29. okt 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula , ta zenska, co tak divne na teba pozerala dnes na parkovisku, tak to som bola ja emoticon Som nevedela, ci si to ty, aj ste mali nejako naponahlo a ja s mamou. No, ja velmi odvazna zasa v tomto nie som emoticon Ale ako sme kusok presli, tak si oslovila dcerku, a uz mi bolo jasne, ze si to ty...
2. nov 2010 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neka Chiara sa to píše emoticon emoticon tie dlhšie vlásky čo má v albume na fotke, už nemá, ostrihala sa.... emoticon emoticon emoticon emoticon
@lenka1smejka A Teba poznám @ani3012 bez komentára prosím emoticon , rpacovala si v pekárni ,však? emoticon emoticon
@sasrnka ja si nepamätám žiadnu ženskú, čo na mňa divne pozerala emoticon kedy ,ráno? či poobede? Nabudúce ma kľudne oslov, pár minút si vždy na milé tváre nájdem...
2. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula , poobede to bolo, nakladali ste sa do auta prave, na parkovisku pri skolke. Tak nabuduce, uz by som ta mala identifikovat, snad emoticon
3. nov 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monkula, no paaani ty mas doma sikovnicu, ani ku kadernicke nemusis s nou chodit. emoticon emoticon emoticon emoticon
Evka sa zase vzdy velmi tazko luci s vlaskami, ked jej ich podstrihavam tak vzdy vyjednava emoticon Zato Adamko mi uz zo skoly "ostrihany" dosiel. emoticon
3. nov 2010 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ahaa, no to sme sa ponáhľali, to je fakt, ale aj tak som si nevšimla, že by na mňa niekto divne pozeral emoticon emoticon emoticon Ale to bolo až tak navečer, okolo pol piatej? emoticon
3. nov 2010 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neka jéj,aj ty máš Evičku ? emoticon Adam a Eva! pekne si im to rozdelila emoticon
Kedy oslavujete meniny s rodinou ? A pozerala som,že fotíš...mohli by sme k tebe niekedy skočiť aj s deckami ? emoticon

@monkula @sasrnka som išla po tom moste opravenom a na to ,ako slávnostne ho otvárali(aj keď neviem prečo ,veď to nie je novostavba) ,tak som čakala viac...teda ,neviem čo som čakala,ale nemyslela som,že zbytok doriešia len betónom.

@sasrnka @myzma nepôjdeme zajtra do vánku ? Majú tam ukazovať výrobu mydiel a sviečok,čo si pamätám. Nechce sa mi tam ísť samej
3. nov 2010 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ahoj poznas? emoticon no pracovala som ako predavacka u Boba pri cervenom obchodniaku
3. nov 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka1smejka veru, poznám, skoro denne mi chodíš pod oknami, teda nie, že by som stála celý deň pri okne a pozerala, ale bývam na prízemí, a vidím von, keď utieram prach, alebo tak.. emoticon nabudúce Ti zamávam, dobre?
3. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 , sice chodim do Vanku, ale som radsej, ked je tam menej deti. A na ich stranke nevidim ziadny odkaz... sme tam dlho neboli, tak neviem, co sa tam deje.
3. nov 2010 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani3012, no ono je to este rosku popletenejsie emoticon , Adamko sa narodil 24.12. a Evka mesiac pred Vianocami. emoticon

Ano fotim , poslem ti do IP stranocku. kludne sa zastav budem rada. emoticon
3. nov 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neka sa vám deti poďakujú emoticon
3. nov 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No asi raz , ked im to dojde. emoticon emoticon emoticon
3. nov 2010 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš