Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
26. jan 2010

ja neviem,tak ako je to? Lebo ja uz ozaj musim do hajan..uz ma klati a tiez ten chrbat zacina zosi..

alex
26. jan 2010

a sme tam 😵

alex
26. jan 2010

no idem sa ja natiahnuť k telke.

pa pa pa

zoska
26. jan 2010

huraaaaa
ewelyn len pride a uz je vytuzena strana 😀 😀

jani mas povolenie porodit...drzim palce 😀 🙂

idem si aj ja teda lahnut...

blumka
26. jan 2010

tak kocky dobru noc... 😉 dockali sme sa 😀

matesl
26. jan 2010

caute baby, ja nemam na tu ryyychlost nervy...plan splneny, 1000 svieti, spokojne mozeme ist hajat 😉

garonka
26. jan 2010

jankaaaaaaaaaa a hajde do nemocky 😉

tak do tej jubilejnej tisicky prispejem aj ja 😀

Čo tu baby popísali,
tisícky sme sa dočkali.
Takže Janka tašku vezmi,
vonku čaka žltý taxi.
V pôrodnici porodíš,
tak to s nami oslaviš.
Chystaj fľaše palenky
na krásu a zdravie Simonky 😀

tak šup šup rodiť 🙂

garonka
26. jan 2010

zosi a blumi najprv musíte porodiť vy a tak ja sa budem posledna tu strašiť 😀

ale keď ma primarko po poradni necha v nemocke tak vam tip vyjde 😅

idem do hajan lebo tomu koňovi dnes nieje dobre 😠

ewelyne
27. jan 2010

jeeej baby, tak som vas docitala 😉
no nechcela som ju az tak uchmatnuuut 😀
gari, ty mas dne basnicke crevo 🙂
jani 😀 tak co ide sa? 😉

suzon, 😔 je mito luto, nebud smutnucka...

evita, ja neviem preco si ma tak dlho drzali 🙂 ako nestihnem stvrtok, lebo maly je chory, idem v utorok 🙂
ku komu chodis?
inak na tych pasoch som ja este nebola nikdy... ani pri prvom... ba ano, pred porodom ma na to raz napojili na chvilu, to je ten monitor, ze?

zoska, joj som sa musela zasmiat... ale ten tvoj svokor riadny expert... a vyzera byt prehnane mily a starostlivy.... no viem ze cloveku to na nervy lezie potom... kupte mu toho psa nasilu alebo co 😀
alebo mu najdi tetu cez inzerat😀 a co on a internet? skusali ste??? nech uz tolko nezavara a nevari... 😅
my sme svokrovcov naucili... kupili PC, zaviedli net a hustili do hlavy 🙂))

silta ty mas cisarsky planovany? drzte sa a nech ste skoro doma 🙂

inak som cumela ako puk, ze pri cisarskom sa take "stava" ze porezu babo.... 😨
az ma oblial pot a zimomriavky...brrrrrrr.

blumi a to ta budu rezat presne na tom istom mieste?

janielah
27. jan 2010

dobre ranko dievcence, ja som sa celkom dobre vyspala.. nemala som byt vsak niekde inde ?? 😝

Tak zeby som si inu stranu stanovila 😀 no uz som z toho popletena 😀

Ja idem dnes do skoly, tu moju neopakovatelnu diplomovku slavnostne odovzdat a pak mi ale uz neprekaza v rodenil...t

mmaarrttiinnaa
27. jan 2010

dobre ranko ja som sa dnes zobudila so strasnou bolestou hlavy 😠

mmaarrttiinnaa
27. jan 2010

jej ja uz mam 38tt v takom tt som rodila dcerku tak dufam ze synator sa tiez poponahla 🙂

martinaj
27. jan 2010

ahojte vy spamerky 😀
no citala som to velmi zbezne 😅
my sme si dali vcera s mm teply kupel..... 😀 😀 😀 ledva sme sa natrieskali do vane.....

matesl
27. jan 2010

caute baby,

takze sa nic v noci neudialo? ale asi je este moc skoro na spravicky, moznooo nejake dojdu...

😀

Martinaj, inak aj ja som z PB, sa hlasim potom k spolocnemu kocikovaniu s Kati...a tiez som sa bola uz nahlasit u dr. Zemberovej...ty si ju tusim spominala...ja som na nu pocula same chvaly 😉

blumka
27. jan 2010

dobre ranko 😀
gari, ty sa teda cinis 😀 😀
janka, este stale je strana 1000 😉
ewe, vraj rezu v tej istej rane, ale neviem ci mna budu, dam potom info 😉
ja som chodila na monitor aj pri prvej, posledny mesiac raz do tyzdna a potom ked som prenasala tak kazde dva dni, no a teraz to zas vyzera na kazde dva dni

martinaj
27. jan 2010

matesl super 😀 tesim sa na kocikovanie 😀
doktorka je podla mna velmi dobra 🙂

martinaj
27. jan 2010

baby ktore idete zajtra rano do ruzinova, tak na ktoru idete? asi tam bude natresk, tak treba ist skor 😖

matesl
27. jan 2010

martinaj - bola zlata ked som u nej bola, taky smejko...myslim, ze to je fajn, nebudu sa krpci bat k nej chodit a vraj aj telefonicky poradi, ked nieco...chodis k nej aj s dcerkou?

blumi, ja co mam jazvu po cyste, tak mi dr povedal tiez ze je skareda a ze keby mi mal robit cisarak, tak ze mi ju isto vyreze a pekne na novo zosije...tak mozno tak to robia, naco by zjazvili dalsie miesto na brusku.
a nemas stale po tom reze spodok bruska taky menej citlivy na dotyk? ja mam pocit ze tie netvove spojenia sa tam uz nikdy tak neobnovili...uz je to miesto take ako keby stale strpnute.

juj idem si spravit ranajky - krupicku 😝 mnan

martinaj
27. jan 2010

jani super, potom hor sa rodit 🙂

martinaj
27. jan 2010

matesl ano chodim tam aj s malou 🙂 ano aj telefonicky poradi aj na mobil, ked jej cinknes 🙂

maculik
27. jan 2010

Ahojte, jeeej, uz tisica strana? No vy ste sa cinili 😉

a kto to spominal, ze si pocka na tisicku a pojde rodit? 😀

ja mam o 11 poradnu, tak sa pomaly pojdem chystat, lebo autom mi isiel manzel, kedze tam je autosedacka (a on vozi malu), tak idem busom.

martinaj
27. jan 2010

macu tak drzime palce v poradni 🙂
my ideme zajtra a mam zmiesane pocity.... strasne sa bojim, ze budem prenasat....

matesl
27. jan 2010

marti - tak to som rada, poradila mi ju kolegyna, ta je velmi spokojna, ze jej malu aj na rozne vysetrenia posle ked sa jej nieco nezda... tak sa tesim, kedze je to moje prve mimco, asi budem mat vzdy milion otazok...heehee
si pisala, ze na tu prvu prehliadku pride domov? tak si mozem napisat na papierik vsetko co ma zaujima, ze? lebo ja teraz trpim tehotenskou dmenciou a zabudam...na to mam nalepovacie listocky vsade... 😅

maculik
27. jan 2010

A mam od rana taky blby den, Adelku asi bolia zubky, no a nezobudila sa dobre. Plakala, nechcela papat, do toho kakanie, takze uplakana. A svokra zacala komentare, ze kakane dievcatko, skareda Adelka a pod.blaboly, proste nie ze by sa ju snazila zabavit, co robim ja, ked viem, ze place nie z vazneho dovodu, ale radsej takto komentuje. Mne sa to nepaci, ja to nerobim, preco by bola kakana a skareda, za to, ze ju nieco boli alebo jej nechuti? 😒

No tak som to prepocula akoby, malu som vychystala do skolky, odisli aj s Vladkom, no a potom pre zmenu zacala komentovat, ze "no tak este si stale cela? A ja som myslela, ze v noci uz pojdes... A ta dr je nejaka nie dobra, ked ta od dec.strasi, ze porodis, a ty stale nic...." a podobne kraviny. Tak som jej len povedala, ze ona ma nestrasi, len ma vzdy upozornila, aka je situacia a ze ked nebudem lezat a oddychovat, tak sa maly narodi dost skor. No a ja som poctivo lezala az do tohto vikendu a asi som oddychovala a malemu dohovarala az prilis horlivo a on si to vzal k srdiecku a nechcel narobit problemy 😀

no ale riadne ma tym vytocila, lebo stale pocuvam komentare, aj svokor vola, ale uz mam toho dost, ved ked pojdem, tak im poviem, nie? Nasi to nechavaju na mna, vobec taketo otazky mi nevolaju ani nepisu, to som rada, ze aspon oni maju rozum... No ale co uz. Uvidime, co dnes povie doky, dam potom vediet.

sorry za taky depres.email na rano, ale nemam to ani komu povedat, co budem manzelovi sa stazovat na jeho mamu?
😔

martinaj
27. jan 2010

jasne, kludne si napis 😀 aj ja si pisem 😀 ano pride domov, po prichode z nemocnice jej mam zavolat a dohodnut sa, ona da termin do 2-3dni tusim...

martinaj
27. jan 2010

macu to ta obdivujem, ja so svokrovcami viac ako den nevydrzim...... a keci mojej svokri(y) to ma dokaze vytocit strasne...

vevoncek
27. jan 2010

no ja som sem prišla až teraz lebo som varila vlastne ešte varím ešte som nestihla ani dočítať tak to idem dohnať

maminnka to už aj neskoro začínaš cvičiť ja som začala v 35 tt lebo mi to išlo pomali nechcela som to sili a cvičila som len večer lebo som to mala potom také rozťahané že som bola rada keď som zaspala a ráno bolo všetko o.k. lebo pár krát som cvičila aj ráno a potom som to cítila trošku tam pri hrádzi som to mala také citlivé ale nebolelo to len som mala taký divný natiahnutý pocit

hajdylca aj ja som plánovala že budem aspoň 2x cvičiť ale potom sa mi vôbec nechcelo ale to preto lebo som to brala skôr ako povinnosť lebo to nie je záležitosť ktorú by som rada vykonávala takú čokoládu by som si dala aj 3x za deň 😀 ale cvičenie je náročné a hlavne keď prídeš k určitému bodu a nie a nie sa z neho pohnúť

ale včera sa mi podarilo na obvod 9,5cm a dnes by som už chcela na 10cm a to by som už potom každý deň len tak

no idem dovariť potom vás dočítam

matesl
27. jan 2010

juj macu, to zrovna nepotrebujes pocuvat teraz...no...ale co uz musis vydrzat chvilku, aby mal byt kto s malou ked si pojdete po drobceka a uz potom aj moze ist svokra domov, ze? 😉

ja mam v tomto stastie, svokra je super, svokor tiez, nestaraju sa do nas...samozrejme sa pytaju ci nieco netreba, ked som ostala lezat, mi chcela prist navarit...a to byvaju cca 100 km...

a maminka moja uz ma nasetrenej veeela dovolenky, ze ked asa maly ohlasi, ze je pripravena vyrazit a starat sa tu o nas kolko bude treba, ale ze teda nech si povieme, ze ked aj muz bude mat dovcu tyzden, ci nebude zavadzat....takze v poho.
ale ja myslim, ze obaja budeme radi ak sa bude mat o nas kto postarat, navarit nam a tak, ked pride male pistadlo 😀

matesl
27. jan 2010

baby, aj vam vsetko co jete konci na bruchu? 😀 ja uz mam vsetko okyckane 😀 😀 😀

martinaj
27. jan 2010

jasne 😀
inak mne za posledny tyzden kleslo brucho, resp maly je nizsie, namam uz vobec kyselinu 😵 a obvod pasu mi narastol za posledny tyzden o 6cm 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre