Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
27. jan 2010

maculik, ved v podstate ja teiz mam viac zlych skusenosti s lekarmi ako dobrych tu na Sk...ale ten moj gyndos mi zacina upravovat mienku o nasom zdravotnictve...a teiz nasa pediatricka...no asi mam stastie na dobrych lekarov..

garonka
27. jan 2010

blumi to ti zavidím tvojho gyndoša
mne ten dnes ani ruku nepodal ako som sa morila z tej postele keď robil sono a potom nech sa nečuduju, že som skoro zhodila monitor 🙄

maminnka
27. jan 2010

ja si porodnika zaplatim, ale nie za ten standard a porod samotny, ale za ten nadstandard, co mi on poskytuje. Ale inak s vami plne suhlasim, ze je to ich praca, tak ake zazmluvnovanie. Ved ti porodnici musia mat neskutocne vysoke prijmy...

lenica81
27. jan 2010

blumi, s tymi doktormi je to rozne... ja som bola vcera na poradni a ze mam dojst zajtra na prietoky do sukromnej ambulancie... a ja ze, ci sa to inak neda, lebo kazdy tyzden platit 35 ecok mi pride dost vela... a on ze mam prist mimo poradia a ze nebudem platit... tak uvidime... budem mat na to cca hodinku, tak dufam, ze sa dostanem aj dnu, lebo mam zajtra prednasku... 🙄 inak neviem, ako to vyriesim... ale chcem vediet ako som na tom s tymi prietokmi, kedze som sa vyplasila s tym, ze placenta je uz dozreta, tak nech pokojne spavam...

garonka
27. jan 2010

baby my zas mame cesnakovu polievku 🙄
môj drahy je blazon ta polievka bola minuly týždeň a aj dnes je 🙄 a mam byť ticho to je kraľovska cesnakova polievka 🤐

tak varím puding na dnes večer alebo budem len vodu piť nech ma maly veľa vody 😀

garonka
27. jan 2010

leni i ja mam placentu dozretu a to je na konci tehu vraj normalka

blumka
27. jan 2010

gari, ty rychlo zabudas...sak ti bolo zle z pudingu 😀 😀

lenica81
27. jan 2010

blumi, gari je nenapravitelna... inak rozmyslam, ze i ja si navarim... inak, minule som varila z 1/2 litra mlieka a ze styri porcie... a ked som to ledva do 3 poharov naliala, tak sa pytam ze kde...

kralovska cesnacka... mnami... ti krali potom museli vonat... 😀 ale aspon chori neboli... 😅

garonka
27. jan 2010

blumi jo grcala som z neho a poriadne 😀 no čo mam robiť ja tu polievku jesť nebudem a rano idem na krvičkuuuuu ah jaj
už mam nachystanu plechovku jahôd, kakaove piškoty a smotanovy puding mňam
da si ešte niekto ? 😀

garonka
27. jan 2010

leni 😀 😀 😀 😀
ja cesnak neľubim ale znižuje tlak 😕 😕 😕 tak som ho mala jesť hm? by mi ani sestrička nedvihla tlak 😀

andrea2603
27. jan 2010

ja keď som rodila Lele, tak vedľa rodila mamička, ktorá mala zaplateného gyn.. Dobehol v posledných minutách /inak asi dosť rýchly pôrod mala/, odrodil ju, zašil ju a bolo. Mne sa potom zopakovalo presne to isté s gyn. ktorý mal službu a v ničom som nevidela rozdiel, ešte ten môj sa mi zdal taký zhovorčivejší. 😉

blumka
27. jan 2010

gari, co sa pytas, aj tak nedonesies 😀
ja som piekla kolac z kysleho mlieka..celkom dobry je 😉 ale inak som tiez uvazovala dnes nad pudingom..ale vyhral to ten kolac
ja cesnak tiez nemam rada a neviem aky by som po nom mala tlak, ked teraz mam 110 na 50 😕

matka331
27. jan 2010

gaonkaa jaa jaa jaaa chceeem takee fajneeee.....ja som dnes mala krupicu .... 😉 aledalaby som si aj puding

blumka
27. jan 2010

andrejka, tie veci co mas v albume su servitkovane? to si robila ty? 😉

blumka
27. jan 2010

baby, mne zajtra pred polnocou naskoci 38tt..uz cakam na tie vyssie cisla ako na spasenie 😀

andrea2603
27. jan 2010

blumi, áno zo servítky som to robila.

garonka
27. jan 2010

tak sa podržte varím z dvoch litrov mlieka lebo i mlady si vypytal aby si vzal do prace 😀
no čakam kym donesie ešte balík kakaovych piškotiek 😀

blumi ja ti to pošlem ale len keď sa nam zvyši 😀

matka krupica dobry napad 😉 mňam

garonka
27. jan 2010

blumi i ja chcem taky tlak 😎

garonka
27. jan 2010

adi ten servítkovany kvetinač je užasny 😉
i mne synovec niečo podobne v škôlke vytvoril hoci to bolo krive, polepene kade tade ale krasny darček a naposledy boli u nas tak si ho vypytal, či si ho môže zobrať lebo to on robil 😀

lenica81
27. jan 2010

blumi, aj mne by malo zajtra naskocit... teda zo zajtra na pozajtra, ale to ja nebudem cakat, lebo by ma mangel vykazal z bytu... 😉

adi, a to servitkovanie je vcelku lahke, ci... minule som to videla v telke... aj krakelovanie a nevyzeralo to narocne... mozno ked sa budem nudit na materskej... nie tak skoro... tak to skusim... mam totiz vo vyhlade z ikei taky stojan 3poschodovy na slane a oriesky a tak... a ten je iba skleneny, tak by som to opacila a urobila... zatial si ten stojan mozem kupit... 😀

blumka
27. jan 2010

no tak to uz teraz viem, ze sa vam nezvysi..pazrosi 😀 😀 😅
andrejka velmi pekne 😉 ja si robim terz doma dozy na muku a cukor a take tie sypane veci, lebo ma tie debilne papierove sacky uzasne rozculuju 😅

lenica81
27. jan 2010

fuha... nepozerate spravy... idem rodit do hainburgu... 😨

lenica81
27. jan 2010

inak... ja uz mam navareny puding a chladi sa na balkone... 😀

puclik77
27. jan 2010

lenica, myslis to o antolskej?

maminnka
27. jan 2010

co sa stalo na antolskej?

puclik77
27. jan 2010

teraz davali v spravach, ze mamicku s babatkom pustili domov po piatych dnoch a doma zistili ze mala stale place, tak isli na kramare a tam zistili ze ma zlomenych 5 rebier. Mala mat zlomenu iba klucnu kost pri porode a nie aj 5rebier. Ja tam mam ist rodit, takze som z toho "nadsena", co zase!

garonka
27. jan 2010

leni aj ja mam pudinček hotovyyyyyyy 2 litre mlieka tak ma zasyti do rana dufam 😀

garonka
27. jan 2010

ja som to pozerala hruza 😠

puclik77
27. jan 2010

noooo je to strasne, idete rodit na antolsku?

januska26
27. jan 2010

Puclik77, ja tam idem v piatok na hospitalizaciu-prenasam...tiez som to teraz pozerala a nemam z toho najlepsi pocit, ale uz s tym asi nic neurobim:((Dufam, ze vsetko dobre dopadne...
Idete este niektora rodit do Antolskej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre