Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
27. jan 2010

ja idem na Antolsku...

januska26
27. jan 2010

Maminnka, tak drzim aj tebe palce...Ale v podstate to ani nemusela byt chyba Antolskej, len je divne, ze pouzivali klieste...to sa este v dnesnej dobe robi?

matka331
27. jan 2010

noje to strasneee tak baby nemyslite na zel veci myslite pozitivne a bude breee
blumka my na takee sypanee veci mame nadoby s taperwara ci ako sa to pise a suu super.....neviem ci poznate taperwar oni maju vynikajuce vecicky pomocky do kuchyne....

lenica81
27. jan 2010

ale sak pan primar, zeby to on nedokazal... 🙄 joj... egoisti... a velike babo, ta mamicka nevyzerala byt nejaka velka, skor nizsia... a ked uz mala naplanovany cisarak, preco to zmenili... nechapem...
sak este uvidime, ako to dopadne...

no... puclik, nic ine nam neostava... 😖 rodit budeme musiet... ale taketo spravy fakt neznasam... 😔

lenica81
27. jan 2010

mati, moja mama ma tiez nejake veci z tuppenware... myslim, ze tak sa to pise... ak nie, tak sorry... hlavne ta miska rychlokyska je fajna... 😵

andrea2603
27. jan 2010

to servítkovanie nie je ťažké a ja som to tiež robila na MD, ale keď mala Lele 2-3roky 😉

ewelyne
27. jan 2010

baby, ja som dnes po dlhom case tiez pozerala spravy a utvrdila sa v tom, ze to nie je pre mna... radsej budem citat a slektovat... lebo polku som mala chut prerevat....

a co sa tyka antolskej, klieste pri porode sa bezne pouzivaju u nas vsade aj v cz a neviem ci aj inde...
sekciu mala odporucanu a vtedy sa caka na prirodzeny aj ten proste preferuju a je divne, ze si nevsimli ze babo ma nieco zlomene... ved boli 4-5 dni v nemocnici...
a babo by hadam plakalo, ved to nie je bezbolestna zalezitost, ale mozno sa tazko mylim... a pred odchodom sa robi komplet USG baba a prehliadka atd... tak nechapem, potom pochybilo vela ludi, ak by to bola chyba lekarov a poslali ich domóv v takom stave... mne to pride cele divne...chapem, ze dospely nema niekedy pri tom modriny , ale take mimi by mohlo mat... 😒
a keby zacali vytahovat na kramare, kolko babatiek im zomrelo z nedbanlivosti- aj minuly rok... co tu pomazali prispevky...a ruzinov... no hold ...
vsade sa take stava... ☹

ewelyne
27. jan 2010

jo, servitkovanie nadhera, ja som zacala vysivat 🙂))
hodim foto? take 3D vysivky 🙂))

inak muzik mi robi pudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing 🙂 na moje zelanie 😉 on ich robi bozske, mne nechutia ked si mam sama robit... 🙂

andrea2603
27. jan 2010

ewy, hod foto, lebo to nepoznám, že 3D výšivky.

lenica81
27. jan 2010

nieco mi tu smrdi... take elektro horenie... asi mi sibe... ale ide to od radiatora... tak nechapem... 🙄 hadam tu nehuknem... preverila som vsetko... v tom obrovskom byte... a teda neviem... pockam... este...

andrea2603
27. jan 2010

puding by som si dala, ale mňa už do kuchyne dnes nikto nedostane, robila som lokše, tak si viete predstaviť, koľko času som tam strávila 😖 a manžel je v práci, inak aj super puding vie uvariť. Naložím si do misky aspoň piškóty 😉

ewelyne
27. jan 2010

baby a na prvej pomoci sme sa ucili, ze ked je vela rebier zlomenych, tak je zhorsene dychanie ,mechanika a pri manipulacii to je, a 4 dni s babom v nemocke nehybali ci co??? dokonca az dusenie... tak neviem...

adi, idem zmensit a hodim. pockaaaaaj.

leni aj mne tu nieco smrdi... ale to manzelovi palacinka prihorela 😀 😀 😀

lenica81
27. jan 2010

3D vysivky... 😕 nepoznam... ja by som aj vysivala, ale mojmu mangelovi sa take veci nepacia... tak co by som s tym robila... jedine darovala... 😔

ja som puding aj zjedla... pri tom mraze vychladol teda dost rychlo... 😀 mnami... ale burizony uz davat nebudem... mala som malo piskot... a radsej som dala mangelovi, lebo ten to ma veeeeeeeeeeelmi rad... 😵

ewelyne
27. jan 2010

adi, mne tiez nechuti puding, ked si sama mam urobit... 😅 😵
...a k tomu som teraz hyper leniva 😀

januska26
27. jan 2010

Ewelyne, aj mne sa ta sprava zda nejaka divna, ved po porode mala to dieta pri sebe a to cele 4-5dni nepocula to, co potom pocula doma?TO praskanie ci co?No neviem, bohvie co sa stalo u nich doma...no nie?

lenica81
27. jan 2010

aj puding aj palacinky, ta ty ewe jakeho mas muza... 😵 😉

ale moj tiez robieva super palacinky, teda teraz uz len on... lebo mna nebavi pri tom stat... hadam ho potom budem vediet presvedcit, ak aj detom bude treba urobit... sak to budu haldy... 😉

maculik
27. jan 2010

kockyyyyy, vy tu zase chutky robite, ja uz puding planujem od vikendu, aj maliny domace svokra doniesla, aj piskotky, puding aj mliecko nachystane, no akosi stale jem ine sladke a vecer uz sa mi varit nechce. Ale zajtra doobeda uz uvarim, lebo nemam nic sladke, teraz dojedam cokoladu 😵

ja ked som na SK, tak nam Markize a Jojke spravy ani nepozeram, max.este tak na STV, tam nie su take tragicke, zda sa mi. A este ked svokrovci pozeraju tie Krimi noviny ci ako sa to vola, uz neviem na akom programe, tak to zdrham, to ja nemusim take. Pritom kedysi, este na zakladke, bolo jedine z novin, co som citala, rubrika Krimi 😅

ewelyne
27. jan 2010

adi, uz ich tam mam, tak kuk, lebo to budem musiet dat prec 😉

ewelyne
27. jan 2010

leni, ja take rucne a koralkovanie a vysivanie... to tiez len vsetko darujem 😉 ked sa paci niekomu 😉

lenica81
27. jan 2010

ewe, tak to je nadhera... 😵 ja som skor na kriziky, tie su take pravidelne, a na tie krivky ja velmi talent nemam... 😀

macu, nasi tiez pozeraju joj a uz pomaly aj markiza len jedna tragedia za druhou... 😠 jedine, ked sa chces nieco dozvediet, tak STV...

ewelyne
27. jan 2010

maculik 😀
ako ja, tiez za "mladi" len krimi a hororove filmy... teraz mam na horory a take tie filmy o masovych vrahoch a tak alergiu a nikdy by som si to uz nekukla... 😕 😅 😀

ewelyne
27. jan 2010

leni, dakujem..
to tak normalne trci von na tej latke 😉 preto to volam 3D

kvoli tomu som postrihala jedny cervene dupacky 😀 😀 a na to som to vysivala 😀

maculik
27. jan 2010

ewe, krasne je to, joj, ked ja by som na take nemala trpezlivost 😅 Ja ked mam cas, tak radsej knihu, aj ked viem, ze pri vysivani sa asi odreagujes lepsie, kedze nemusis rozmyslat.

mam hroznu chut na nejaky ribezlovy alebo taky sladky dzus, a nic doma nemame, sice hej, pomarance, ale to planujem odstavit az zajtra, aby aj mala mohla pit, kedze akosi zacala odmietat cerstve ovocie (pritom mala velmi rada, no mozno po tej chorobe potrebuje cas). Tak asi si dam len cistu vodu... 😉

maculik
27. jan 2010

no, a uz sa aj musim lucit, manzel ma vyhana, ze co tu vysedavam 😅 Tak pekny vecer, dobru noc a zajtra som tu zase (aj ked najradsej nie 😉

lenica81
27. jan 2010

idem aj ja... lebo inak ma mangel odtialto odgula a bude sa na mna nepekne pozerat... 😎 dobru noc...

blumka
27. jan 2010

ewe, kraaaaaaasne 😉 ja vysivam ako salena...stale cosi, darujem ale aj pre nas do domu, ale jasne ze take co sa nam hodi... mam tu album, keby ste boli zvedave http://album.inmail.cz/Album.aspx?ItemID=963549

baby, ak ja dnes neporodim, tak potom neviem ake stresy mi este treba...by som niekoho najradsej nakopala do..viete kde... 😠 😠
joj, ale uz som sa trosku ukludnila ako som si citala co pisete

zucana
27. jan 2010

http://www.zverokruh.sk/osobny-horoskop/

nieco k horoskopom ;)

pridala som foto s tatom 😀

ewelyne
27. jan 2010

macu, ze aky starostlivy 😉

blumka, pyta to odo mna registraciu.... 😒 chcem kuk...vymysli nieco 😀

ewelyne
27. jan 2010

blumi, ja som dnes mala troch adeptov na nakopanie do zadku...
klidek, tiez som sa tu ukludnila,... proste aj ked racionalne vies, ze sa nemas a ze ti tozato nestoji, ono to racio ide bokom a my sme potom mimo, no ja som dnes bola uuuplne... kokso....

zuci jeeeej 😉 aky ste mali dnik?

zucana
27. jan 2010

blumi co sa stalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre