• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
juuuj, ja syry mozem, aj plesnove, aj klasicke, mnaaaam... a ten parmezan s olivovym olejom a cerstvym pecivom v talianskych restikach, juuuuj!
28. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tu Belohorcova.. Nehladal ma niekto? :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka to ja by som tiez u nej maleho nenechala a ani by som tam nic ńejedla chudak tvoj muzik ako dopadol...
takze to su palacinky na slano?
28. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani maš super fotku v novinach a aj rozhovor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som to vedela :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ta ricota sa dava aj do sladkych kremov je taky lahodnejší krem, my sme raz mali od švagriny fajne to je a tiež davala na palacinky mňam

a hlavne, že sa tu trepe ak prídem z nemocky domov tak som jej zakazala, že nie príde ku mne mamina no ona doslova žiarli, ale veď mama a dcera je ine ako svokra a nevesta nie?
28. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Puškarova je kde? :grinning:
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka urcite je to ine a mnam tie palacinky by som ochutnala :slight_smile:
28. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj mascarpone je lahodne mňam ale kaloricke to by som skôr prirovnala k natierkovemu tvarohu
ale zuci narobila chuťky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikomu to nehovorte,ale Puskarova je Blumka :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puskarova je asi s Patrikom :grinning:

slane palacinky, mnam, ale u mna sladke jednoznacne vyhrava :dizzy_face:
u nas budu tiez obe mamy v pozore a nachystane, ale mam stastie, ze aj moja mama aj svokra su v pohode a hlavne slovo mam ja s muzikom :wink:
28. jan 2010 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dobre pssssssssst neprezradíme no ale Blumka je potvorka ako nam to zatajila, že je Zlatica :grinning:
28. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon, vacsinou je mama proste mama... niekedy si zeny viac rozumeju so svokrou, ale to je ozaj maaalokedy
28. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa hlasim, manzelova segricka urcite zaspala, aj ked mi tvrdila nieco ine... no nestihala som, ale taxik to poriesil... a prisla som LTT... lekar bol uzasny- taky, aky by mal gynekolog pordonik byt... :dizzy_face:
a zistila som, som ze menim gynekologa po porode... lebo zanedbali vela veci... ale to je uz jedno...

a gynekolog, ze aky uzasny nalez mam... no a ze sa teda mozno vidime bud. tyzden ak dovtedy neporodim :grinning: vtipalek..

:wink: maminka, som nestihala... zajtra idem na odbery, tak sa stavim? ... ovsem ak si tu merlenku nespraskala sama... :wink: mam ja nejake recepty na marlenku, ale este som nepiekla.,.. asi by mi nechutila tak ako kupovana... v tomto som ja strasna, ak ja napeciem, vsetci praskaju a mne to nejako nechuti- som prejedena asi z tej roboty okolo toho :grinning:

deda, blahozelame segricke...maly bucko vitaj...

garonka.. ty, vazne sme si mysleli, ze ta zahnal ten puding az do nemocky :grinning:

katina, no to je pristup... fakt uroven, ja by som tam uz trikrat nebola a trikrat to niekomu "vytmavila" ...

mati, na tom vazeni som sa vazne pobavila...

Baby, to sa vaaaaazne neviete ozvat???? Ze co to je za pristup a vysvetlit im to slusne???? Ked budete stale drzat usta a krok oni sa budu stale tak spravat ako debili... to nie je normalne... sorry... ale taky pristup lekarov a sestier. :angry:

jani, ty sa nezdas :grinning: takto inkognito? :grinning:

zoska, balik pripraveny, rano posielam a poslem instruktaz a este nejake papiere k tomu,... ak mozes posli maila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama je uplne uzasna, moj muz ju ma velmi rad a aj ona jeho.... co sa teda o svokre povedat neda......
28. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe a u koho si bola?
28. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani prosim Ta neklam :slight_smile: ja som predsa Puskarka :grinning: :grinning: len o 40 kg tazsia :grinning:
28. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy :grinning:
28. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy aj preto si z obrazovky raz dva zmizla :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky a cakatelky :wink: Aj ja som este 2 v 1, ale len do soboty. O 9h sa mam hlasit na prijem a ideme na to. Dnes som si to poriadne odsedela na poslednej poradni, od 9h do 15h, presedena som na sto rokov. :rolling_eyes:
Drzim Vam vsetkym placeky, aby vsetko dobre dopadlo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Moravcova bude určite potajomky v junovkach

ja som dnes našla i Lašakovu ženu ta si tu na koňovi s babami čmarala aj fotky deti tu ma

ja len snorím a snorím :grinning:
28. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari daj link :grinning:
katka no pekne, tak drzime palce :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak garonka- svokra tvoja... des a hroza, to iste alex, klobuk dole, mne by nervy prdli...
zlata moja svokra, samozrejeme ma vytaca v mnohych smeroch vychovnych atd....
ale aspon je hygienicka...

baby, to aj o nas tak v zlom budu pisat???
ja by som chcela byt super svokra :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka hlavne ty sa držkaj ideš skôr :wink: držíme palčeky :slight_smile: ...ideš teda sekciou?
marti jo len sekundu mi dajte hej? :grinning:
katka, drzkaj sa :grinning:
tesime sa na simonku :slight_smile:
28. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to si tam vazne cakala 6 hodin ????? boze, to si neviem ani predstavit....to bolo tolko ludi ?
to by som asi ani nespala, keby som vedela presny den :slight_smile:

hajdy, sa nezdas :grinning:
28. jan 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok