Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
29. jan 2010

Ahojte,
zuci - mamina je fakt velmi podobna...hlavne teraz ked uz nemas melir vyzera ako starsia sestra 🙂

Kupila som si tie poporodne nohavicky, dufam, ze ich vyuzijem, ked boli take drahe 😒 a aj olej na masaž hradze mam 😉 manzel sa dnes odhodla vraj 😅

inak som mala slabu chvilku...som si poplakala...strasne ma totiz boli chrbat, ale strasne...neprechadza to ani pri lezani, chodeni...no proste zla zla bolest ☹
tak to na mna nejak vsetko dolahlo a vypadla mi retiazka z ruk a privesok spadol pod postel a kym som to vylovila tak som len fucla a bola spotena...no proste postihnuty tulen 😀 😔

zoska
29. jan 2010

loginka, supeeer ze uz ste doma...mas pomocnikov, to je fajn...drzte sa 🙂

supi
29. jan 2010

Ahojte len v rychlosti, dnes rano som mala generalku ale nakoniec z toho nic nebolo a este ku vsetkemu sa mala od vecera nehybala tak sme leteli k Dr. ale vse je ok aj ked mala je nejak malo aktivna na to ako byva... 😨

A 9.2 idem na prijem pojdem teda sekciou v celkovej narkoze. Letime teraz este nakupit tak vas vecer docitam.papa

olifcek
29. jan 2010

logi jejda, super. ako dlho ste boli v nemocke? s akymi vahami Ti ich pustili?

moja mala sa cez den nevie dopapat ale, klop, klop, klop, uz tri, ci 4 noci pekne spinka a pri prebalovani vtedy neplacka ani...

olifcek
29. jan 2010

nasa malicka je velmi usmievave babo, ale niekedy sa tak vie strhnut zo sna a s placom...snad je to ok, hm

zuci, ked malicku pred prebalenim umyvas pod vodou, mas ju uplne nahu?

zucana
29. jan 2010

olif ked jej iba ritku umyvam tak jej dupky vyhrniem a nemam ju uplne holu...
inak ma zasa dobre okakala.... 😕
a olif aj moja mala si vymeni noc s dnom zejo?

blumka
29. jan 2010

supi, ja chceeeeeeeeem 9.2 😉
a vraj tesne pred porodom sa babatka uz nezvyknu vela hybat, vraj sa pripravuju..tak mozno porodis este predtym datumom 😉
mne sa tiez Juli velmi malo hybe na to ako zvykla ale kym sa hybe je to ok, sak?hlavne ze sa aspon trosku
olif, aj babatkam sa sniva a mozno ju nieco v tej chvili zaboli alebo si na nieco spomenie...keby si pocula ako vie vrestat zo sna Terezka...vtedy obaja s manzelom vyskocime ..aj ked bola malinka tak zvykla..nechapala som co take strasne sa jej moze snivat ale to sa asi nedozvieme 😉
zoci, ja som tak revala predvcerom vecer...mala som nervy uplne v cudu, do toho ma strasne bolela jazva aj kosti, Terezka nepocuvala, manzel nepocuval..no des

zuzulik
29. jan 2010

😉 ahojte maminky, tak aj ja sa hlasim po dnesnej poradni..
malicke je stale KP a vazi cca 2700g, takze to vyzera na cisarsky rez, mam o nom popremyslat a mam na vyber 3 terminy : 19.,22. a najposlednejsi termin 24.2.
tak uvidime ci sa babatko este otoci 😉

olifcek
29. jan 2010

zuci istotne 😉

ja som dnes nic neurobila...mala chce byt primne len...a na prsniku...papa ale sa aj iba hrajka...snad ju to prejde

blumi ved to. nekricime na nu, ale tak citam, ze je to normalne...inak niekedy akoby s otvorenymi ockami bdela 😕 verim, ze i toto je ok...

olifcek
29. jan 2010

zuzulik pekna vaha... mioja bude mat taku snad uz o 3 tyzdne, hech

zuzulik
29. jan 2010

olif dik, ved aj Dr vravel, ze sa uz moze kludne narodit 😉

martulanr
29. jan 2010

ahojte tehulky konecne domkaaaa huraaa 😀

olifcek
29. jan 2010

martu caveeeeeeeeeeeeeeeeeeeees, ako?

zuzulik
29. jan 2010

martu, vitaj a gratulujem !!!!!!!!!!!!! ako sa dari? 😵

matka331
29. jan 2010

supi a preco tak neskoro ved 9 mas uz termiiin....hm??man doktor nechel nechat do 9 hovoril ze by bolo zbytocne planovat a ze ma nemoze nechat cakat do terminu.....
vytaj martuu akoo samate ???a maly lukasko?aky bol poord?

suzon78
29. jan 2010

martu ahoooj aj ja opäť gratulujem!!! tak ako dalo sa to zvládnuť ? 😉 Ako sa máte?

suzon78
29. jan 2010

a čakáme na prvé foto Lukáška 🙂

sisiska
29. jan 2010

lienka, spominala som tie menstruacne bolesti aj doktorovi, ale nejak tomu nepripisoval dolezitost...

vevoncek
29. jan 2010

ahojte tak už som vás aj ja dočítala 🙂

ja som dnes švadlenka madlenka ale už som tie návliečky dala aj oprať som zvedavá či sa nezbehnú a zajtra by som ich aj požehlila

u nás je to nopak ja som kľudná a manželovy asi chýba železo 😀 alebo je taký nervózny z roboty

inak nakydalo riadne ani sa mi von nechce bojím sa že mi topánky premoknú ale zajtra sa pôjdem vyvenčiť lebo do teraz som len doma sedela a už mi je lepšie už mám len nádchu a hlas nádchový herpes mi už mizne ale mám taký dojem že z tých antibiotík budem mať asi mykózu takže teraz na konci tehotenstva si to užijem riadne 😅 a najhoršie na tom je že ani mi nepomôže keď sa budem na muža hnevať že ma nakazil keby mi aspoň to pomohlo.

martulanr
29. jan 2010

vypadol mi kon a musela som ist kojiiit 😀 😀
v pondelok som odchadzala z domu s 5 minut. kontrakciami nebolo to az take zle len taka predmenstruacna bolest a do krizov ale pohoda prisli sme na urgent tam vypisala papiere a supaj ho hned na salu
prepichli mi plodovu vodu -neboli to necitila som nic iba potom ten splechot 😀 kva krat potlacili a maly bol na svete 😀 mam trosku nastrih ale nic zahoji sa ale sitie bolelo to mam asi 2 stehy

sisiska
29. jan 2010

garonka, inak ty si nespominala minule, ze ti museli maleho drobca na monitore budit? neviem si teraz spomenut, ci si to isto bola ty...ak, ano, co ti na to povedal doktor?

selyma
29. jan 2010

Ahoj Martu, tesim sa s tebou, blahozelam k babu

garonka
29. jan 2010

sisiska

jo ja som to bola 🙂 nevravel nič, maly si hajal ako v bavlnke, potom ku koncu som kašľala tak silno ako som vedela aby sme ho zobudili ale v pohode, vravel, že CTG je v poriadku on je primarom tak mu verím, že ma neklamal 🙂
a tebe niečo vraveli na tvojho drobca že hajal?

ono je vraj lepšie ak sa babo hybe ale neda sa to ovplyvniť

martulanr
29. jan 2010

fotky zajtraaa 😀 drzkajte sa

sisiska
29. jan 2010

jj, moja mala dnes bola nejaka zaspinkana, a sestricka sa tvarila tak nejak ani tak ani tak, a doktor sice najskor povedal, ze sa to da povazovat relativne nie za uplne zly zaznam, ale ze pre istotu mam prist v utorok na dalsi a ze si mam sledovat pohyby, tak som z toho trochu vyplasena...teda trochu viac

garonka
29. jan 2010

sisi nemusí ťa lekar stresovať ah jaj, mne sa maly tiež hybe ako tak skôr sa prevaľuje a vyduva si chrbatik alebo riťuľu 🙂
ale je lepšie ak sa hybe aby videli aky ma tep srdiečka, môj mal v stredu na zazname myslím do 150 - 160 čo je oki
ale drobec je v brušku aktívny nie?
inač kamoška takisto bola na zazname drobec chrapal tak sa šla najesť a potom bolo všetko oki ale raz mala i tak, že doslova v brušku bol blaznivy tie hodnoty vyskakovali nad normu tak jej dali nejaku tabletku a babo bolo v kľude
neboj sa lekari nas zvyknu stresovať 😠

garonka
29. jan 2010

martu teším sa zajtra na new foto 😵

sisiska
29. jan 2010

praveze mala je v poslednych dnoch nejak menej aktivna aj mimo monitorov, no uvidime, dufam, ze bude vsetko ok...

garonka
29. jan 2010

sisi a prietoky ti robili? a množstvo plodovej vody?
neboj bude všetko všetko dobre,

zoska
29. jan 2010

martu no vitaj 🙂 juj ako super si opisala ten porod, zavidíím 😉

my ideme s manzelom na tu vybavenu exkurziu do porodky...neviem co mam od toho ocakavat 😕 vybavil to svagor s nejakym znamym porodnikom...som ani netusila ze mam takeho akcneho svagra 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre