Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
29. jan 2010

alex, tak asi hlasujú len samé pubertiačky a tak to potom vyzerá...

suzon78
29. jan 2010

jéj olif aké pekné fotočky si pridala, zlatý ocino s Olifkou 😉

maminnka
29. jan 2010

A kde je Janka, hadam nerodi? ved uz je aj tak 28 stran po termine 🙂

alex
29. jan 2010

suzon presne ten istý názor mám aj ja. Že keby to spievala iná speváčka, mohlo by to byť super.
No som zvedavá, ako to dnes dopadne. Ja mám tiež rada takéto súťaže.

blumka
29. jan 2010

suzon, hej, v mojom rodnom meste? a v akej kapeleeee? som ti isto tlieskala 😉 ja som tam pravidelneeee 😉

selyma
29. jan 2010

presne, kde je janka

maminnka
29. jan 2010

ja som dnes podvecer tak tuho zaspala... muz mi hovoril, ze maly vedla mna na mna krical mamickaaa mamickaaa a ja nic... muz dobehol, co sa deje, normlane ma nemohli prebrat... vraj skoro dostal infarkt, este 10 minut to predychaval...

suzon78
29. jan 2010

hééééj Blumi, Ty si z Námestova 🙂 , júúúj to boli super časy, spali sme v základnej škole ako sardinky v spacákoch...spevala som v OMD Gloriam skupina sz Žiaru nad Hronom, máme aj CD, ale moc sme sa neprezentovali v médiách, len sme spievali každú sobotu v miestnom kostole a starým tetkám trošku drásali nervy s našimi el. gitarami, potom sa to zmenilo na mládežnícku omšu 😉 no a každoročne sme súťažili v Námestove...ja som tam bola cca naposledy v roku 2001 pred výškou, potom som už s nimi nechodila...ale veľmi mi to chýba.

suzon78
29. jan 2010

fúúú mami Ty mu robíš iné šoky 😉 musela si byť inak uťahaná, ešte chodíš stále do práce však...telo potrebovalo isto nutne vypnúť..

blumka
29. jan 2010

suzon, vidis to, mozno sme sa tam aj niekde vtedy stretli 😉 my sme tam kazdy rok..okrem teda tych dvoch co som bola v usa...ale toto si ja nedam nikdy ujst..Cele mesto je vtedy uplne ine, vsetko ozije, plno ludi tam je a ta atmosfera dolu na amfiteatri...
a v ktorej skole ste spavali?
ked niekedy prides este hore tak sa ozvi pojdeme na kavicku 😉

suzon78
29. jan 2010

blumi my sme súťažili tiež na amfiku, len sme prespali v miestnej základnej škole neďaleko amfiku, tam sme mali aj obedy zabezpečené, tak na to spomínam rada.....a tam sme aj cvičili v tej škole, mali tam dobrú akustiku v aule.. Takže ešte to stále každoročne funguje? To je super, tak keď bude maličká na svete a bude väčšia, tak sa určite zastavíme 😉

blumka
29. jan 2010

suzi, hej tak to funguje stale, ale spava sa tam na gympli, tam ste boli vy, ked spominas aulu, to je blizko amfiku, potom hore na sidlisku Brehy na ZS, tam byvaju nasi a este na jednej ZS ta je trosku vyssie od amfiku a gympla...
teraz sa ale okrem amfiku hrava aj pred kulturnym domom a doobeda byvaju rozne workshopy a kadejake sprievodne akcie...toho roku bude uz 20. rocnik..sa tesiiiiiiiiiiim..zasa tam zakotvim..vezmem deti a pojdem k nasim a manzela necham dorabat dom 😀 😀

janielah
29. jan 2010

babky moje, nebojte sa, ja uuurcite zasa nic ani tuto noc, len vas citam z mobilu a nejde mi to dobre tak sa pomaly odporucam do vecnych lovist 😀

pekne piste, neflakajte sa, nech mam co rano citat a nebojte, kdyby predsa len nieco, tak ja vam dam urcite vediet 😉 (lebo vsak toto nieje len tak, uz 29 stran po termine 😀 )

mami a ty neplas manzela, chudak 😀

suzon78
29. jan 2010

blumi, tak som to doplietla, tak to bol asi predsa len gympel, neviem prečo som myslela, že základka...no bolo to blízko, pešo sme tam prešli v pohodke...tak teraz neviem, ale asi aula mohla byť len na gympli, základka by ju asi nemala, že jo? Júj tak to Ti závidím, že môžeš chodiť každý rok, keďže tam máš rodičov a môžeš aj prespať, ja zase chodím teraz každý rok na Nevoľné, neviem či to poznáš, volá sa to : "Voľnosť na Nevoľnom" a tiež sú tam rozne workshopy a je to rozdelené na viac stanov, dokonca tam majú mladý aj diskotéky a vystupujú tam rôzne zahraničné známe kapely, to je tiež super akcia... 😉 Ale to Námestovo určite ešte raz navštívim...

suzon78
29. jan 2010

dobrú nôcku janie a pekne hladkaj brušino a prihováraj sa malej nech sa poponáhla, že síce aj v brušinu je fajn, ale že vonku v náručí mamky ešte lepšie 😉

blumka
29. jan 2010

suzi, no kebyze tam nemam nasich tak tiez tam nie som nasackovana stale...a hlavne nie s detmi...takto je to pohoda, mam kde prespat aj s malou mi vzdy mamina pomohla a teraz s dvoma budeme takze je to lahsie...
ale sak dufam, ze ten festival tak rychlo neskonci, tak snad tam este aspon raz zavitas 😉
a ten festival co spominas nepoznam...to je tam niekde pri vas?

suzon78
29. jan 2010

alex, takže nakoniec ten Opatovský bol asi zo všetkých najlepší, ale je to skôr taká oddychovka pesnička, ale mne sa inak páči, pekne spieva a prekvapil ma aj na Lets dance, ako krásne imintoval známe skladby má dobrý hlas...

ewelyne
29. jan 2010

☹ ahojte babky, hlasim sa... ze sme este 2v1Kindervajco...
ale nevladzem... moje telo uz teda nevladze...
som bola uuuplne ok, nic problem, ani opuchnute nohy... len nespavost a teraz som absolut troska za 2 dni...
robili mi odbery... uuuplne zle napr. ze hemoglobin... 50-60... no co vam poviem...hranicna je 120... plus strata pri porode
a som mimo...ko. prinjalepsom akurat tak na transfuziu- co je des a ja to nechceeeem fuuuj...
tak musim na infuzky, dnes mi cosi dali, som sa citila ako "nafetovana" asi dalsiu hodku kokso...
...ale zasa na druhej strane, tak mi je mizerne, ze neviem akoby som porodila....

mami, uz ani na marlenku nemam chut... a to uz je co povedat....

martu, super porod 😉 drzkajte sa.
olif, zuci- nadherne princeznicky...

maculik, pozeram, ze si akcna a teraz ako natruc nic... ze?

fuuu inak sila s tym malym babom,...
v KE pred asi 5 timi rokmi zachranili 25 tyzdnove babo... ale to co si musi vytrpiet to babo a aj rodicia... kopec operacii rozneho druhu, problemy s ocami... no dozivotne zdravotne problemy....
😔 nie je nic horsie ako mat chore dieta... fakt nic....
😔

drzte sa babky...

suzon78
29. jan 2010

blumi ano je to pri Banskej Bystrici, je to tiež veľká akcia a chodia tam ľudia z celého Slovenska aj z Čiech, je to tam super, rada tam chodím, trvá to 3 dni. No tento rok keď hovoríš, je to jubilejný 20 ročník, tak to bude špeci akcia, to určite nevymeškaj 😉 , škoda, že nedávajú záznamy v telke...

suzon78
29. jan 2010

ewe aj Ty sa hlavne držkaj, aby si bola čím skôr oki a nabrala stratenú energiu..oddychuj hlavne a skús napr. červenú repu, alebo čučoriedky..

blumka
29. jan 2010

suzon, na nete davaju 😉 teda niektore pasaze sli online minuly rok 😉
ewe...a to co? preco? musis sa dat dokopy aby si vladala pri porode... hlavu hore, infuzky ti pomozu a bude lepsie...musis byt silna pre malicku 😉
idem ja kocky do sprchy a spinkat...dobruuu a drzkajte sa 😉

ewelyne
29. jan 2010

dobru babky, neviem asi prefinale, ako pada brucho, neviem ako ktory organ kde je a vseeeetko ma zacalo boliet...a mala tlaci na vsetko asi... asi aj na pecienku, za pol dna sa mi flaky vyhodili a zacala som spat zo dna na den na zelanie... hocikde... a kocikedy...

suzon, dakujem, repu som dnes uz mala ja ju milujem
😵

blumi babky, dobru nocku...

keby nieco pisem olif-... ozaj olif mozem? lebo len na teba mam tc... a moj muzik nebude schopny info davat.. to ho poznam...

cmukes

suzon78
29. jan 2010

Dobrú nôcku blumi idem aj ja do hajan. Majte sa guľky 🙂

ewelyne
29. jan 2010

blumi, neviem nechapacka... sama som mimo z toho, ze co sa to deje...
pri prvom som behala do konca konecneho po meste ...

blumka
29. jan 2010

ewe, drzkaj sa, ved keby nieco tak uz malicka moze ist vonku 😉 hlavne aby ste boli obe v poriadku 😉

matka331
29. jan 2010

ja som si vas priisla precitat aby somrano dlho nemusela citat 😀 😀 😀
mirke drzim palceky aby boli zdravucke z malickou ....budeto tazkee ale dufajme ze to zvladnu ....
bruu nooooc 🙂

suzon78
29. jan 2010

ewe, neboj bude dobre, ale na druhej strane, možno by bolo aj pre teba lepšie, keby sa maličká už vypýtala, obidvom by sa uľavilo, len treba dohnať č. krvinky, daj si aj železo, ja beriem 2 krát denne a aj po pôrode budeš brať pre veľkú stratu krvi, neboj v nemocke sa o teba postarajú. Držím Ti palčeky... 😉

idem už buvinky...papa 🙂

ewelyne
29. jan 2010

suzon, ved kvoli tomu, ze na mne skusali uz tri druhy zeleza a ziedne sa nevstrebavalo a takto to skoncilo...
aj tie odbery mi robili a predtym som si dala zelezo...
tak som tam dnes bola za pripad...nevedeli co dalej..
uz proste nezabera nic... ani to co som brala...
diky babky za podporu... dobru...

olifcek
29. jan 2010

Ewe JASNE, OZVI SA MI KEBY COSI. budem na to cakat...granado je v nemockeee

olifcek
29. jan 2010

Suzi dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre