Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. jan 2010

Mne pisala susedka granado, ze je uz v nemocke, tak som to sem posunula 😅

andrea2603
31. jan 2010

olif, ja viem tak, že z materského mliečka sa nedá prejesť a keď jej aj trošku vyšplechne, to nič.
zuci, keď tých 10-15 min. dobre ťahá a ešte aj to mliečko jej vtedy tečie ľahšie, ako by samé, že nemusí sa toľko "namakať",tak určite stačí.

zoska
31. jan 2010

ahojky 😉

baby ja mam uz tiez placentu III. 😕 na utz v 36tt som mala II.-III. a v piatok ked ma pozeral ten znamy porodnik tak uz bola III. 😲 nejako skoro ci??

inak v poslednych dnoch jem akoby som mala pasomnicu...piate cez deviate a je jedno ci je vecer ci je rano 😅

zucana
31. jan 2010

taha dobre ;)
na zaciatku to az boli ked sa tak silno prisaje a keby ste ju videli ako hadze hlavkou ked hlada cecok a chcesa prisat 😀
baby a kedy byva ten skok co ma olifka cca?

maminnka
31. jan 2010

Zoska, moja pasomnica pozdravuje Tvoju pasomnicu... 😀

olifcek
31. jan 2010

zuci Oliv ma 6 tyzdnov a vraj vtedy to uz moze byt...

olifcek
31. jan 2010

aha tak tie rimske cislice boli o placente? tak ja som mala II./III.

zoska
31. jan 2010

maminnka 😀
asi ma smiech prejde ked sa v stvrtok postavim na vahu...od minuleho tyzdna co som bola na poradni to uz je min. kilo hore a este je len nedela...niezeby ma to stvalo ale ked ten doktorkin pohlad.... 🙄

olifcek
31. jan 2010

ked chcela i po troch hodinach papat a papat a papat, vzdala som to a presla sa s nou po byte a dala manzelikovi opat do ruk...a aha, uz spinka...ale psssst...musim zehlit x;o)

blumka
31. jan 2010

tie rastove spurty su v cca 6 tyznoch, 3ch mesiacoch a 6 mesiacoch ak si dobre pamatam
a tiez viem tak, ze z materskeho mlieka sa nemoze najko extra prejest alebo velmi extremne priberat, proste kolko potrebuje tolko si pyta

zoska
31. jan 2010

olif no peknu vymyselnicku mas 😉 asi pomohlo ze ta neciti...ja sa pri vas vela naucim aspon 🙂

vevoncek
31. jan 2010

a ako to zitím ako mám tú placentu v tehu knižke? mne doktorka nepovedala ako som na tom či mám I,II alebo III ?

inak zajtra idem na poradňu a to by už malo byť posledný krát potom už mám termín tak mi držte päste asi vás ani zajtra čítať nestihnem, lebo ráno poradňa a potom asi pôjdeme pre foto ale večer vám napíšem ako som dopadla a ak by boli tie foto tak ich sem dám do albumu

olifcek
31. jan 2010

adi, blum, tak sa asi prepila 😅 teda rano, ked z nej fontany striekali 😀

zosi, ze? x;o) som zvedava, ci sa vyspim tuto noc...

zoska
31. jan 2010

vevon ja mam placentu pisanu v sprave z utz, v tehu knizke nie...

olifcek
31. jan 2010

a uz je malicka hore...v postielke byt nemoze... 😅

pomooooooooooooooooooc

vevoncek
31. jan 2010

zaska už som to našla ja to mám v tehu knižke v poslednom sone a vtedy to bola I. ale od vtedy sa to mohlo zmeniť predsa len to bolo ešte v 36tt teraz som v 39tt

vevoncek
31. jan 2010

inak fakt je to super že sú tu už aj skúsené maminky aj mne to veľmi pomáha táto téma lebo tiež veľa vecí neviem ohľadom detí

garonka
31. jan 2010

vevon i ja mam napísane aku mam placentu ale v sprave z utz že je III. stupňa ale v poslednom štadiu tehu je to vraj normal i dokonca znížene množstvo plodovej vody fuha no blíži sa to 😅

zosi ja sa už nemôžem toľko prežierať ta zaha mi neda ani spať a nechapem prečo to mam maleho vysoko alebo čo? božechraň aby som zjedla niečo sladke večer alebo kysle 🙄

matka331
31. jan 2010

musim sa vam postazovat som sa tak oplakala ....moj mm ma tak nasral....odysiel vonku lebo on si musi spravit volno oddychnut si ...povecte mi od coho si on potrebuje oddychnut?amna nechal samu doma plakat ...ja neviem on si asi mysli ze men je vvynikajuco ze sa citim superved ja by som si tiez odlozila brusko na stranu a isla sa zabavit oddychnut si keby sa dalo ☹ ☹

garonka
31. jan 2010

matka ja som mala presne toto iste včera skratka si vyhodil z kopytka a ja som bola v nervoch cely deň ale snažila som sa byť v pohode aby tlak nestupol 🙄

zoska
31. jan 2010

garon...no ja na zahu netrpim nastastie 🙂 ale na druhej strane nemam zabrany sa prezierat...

mati, neplac, niekedy to pomoze sice, ale babtko citi ze si smutna...netrap sa...vsetkym chlapom obcas prepne...asi dostal predporodnu depresiu a uvedomuje si konecne ze uz nic nebude ako predtym a dostal strach... jasne ze tebe to teraz nijako nepomaha taketo spravanie, ale snad je to len jednorazovka...
a ako dopadol nakup kocika? isla svokra ? asi nie, ked je na vychode kalaminta, ze?

garonka
31. jan 2010

zosi jak ti fajneeeee i ja nechcem zahu už ani neviem čo mam jesť a ja v noci taku chuť dostanem na pudingy, krupice a kolače sakriš to je chore 😕

mame kalamitu veru pekne sme zapadli v snehu a môj mm, že choď auto tlačiť 😀 krásne zaveje tu mame 😵

zoska
31. jan 2010

no videla som v spravach, riadne vam nasnezilo 😕
inak ja som dnes sneh odhadzovala 😀 ale len tak okolo auta aby som mohla vyjst...ale tie pohlady okoloiducich...ze tehotna a sneh odhadzuje...lebo mm s kamosom stali pri mne a kukali na mna 😀
ja som totiz sa hadala s mm ze aj ja chcem odhadzovat, sme sa natahovali o lopatu a potom rezignoval a chvilu mi ju pozical

blumka
31. jan 2010

gari, dnes ked rodime, tak asi doma, ne? sak sa ani sanitka ku nam nedostane 😀

matesl
31. jan 2010

baby a to preco teraz mame take chute, ze pudinceky, kolaciky a tak...ved to sme mali mat na zaciatku, neeee?

matka, ked bude mat male aspon 3 mesiace, nakrmis, ulozis do postielky a oblecies sa a pojdes za kamoskou a povies muszikovi, ze si potrebujes oddychnut... 😅

matesl
31. jan 2010

juj ja mam ale tvrde brucho...ale stale nieco do seba tlacim, tiez 5cez9 naco tolkoo do seba pucim, ale ked mam chut

martinaj
31. jan 2010

hallo 😀
baby co o tej placente pisete? ona je nejako ocislovana? 😕

zoska
31. jan 2010

martina, placenta je ocislovana I., II., III.
III. -znamena ze je uz uplne dozreta
mala by si to mat napisane v sprave z utz., alebo tak ako vevoncek v tehuknizke

martinaj
31. jan 2010

no idem to omrknut.......

garonka
31. jan 2010

blumi no niiiiiieeeeeeeeeee šak to by bol des 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre