Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
1. feb 2010

no vidis marti my sme uz behali vsade mozne lebo maly trpi nechutenstvom tak sa len modlim aby tento druhy bol papkac 🙂

katina2209
1. feb 2010

lolka a chodis k doktorovi do ruzinova? tam budes rodit?

teuska
1. feb 2010

baby co mate mat cisarsky, preco chcete radsej spinal? Ja sa toho nejako bojim, je by som asi radsej celkovu 😨

Jej gratulujem Macu a aj Petkovi, aj my chceme Petka. Vela zdravia a mliecka prajem.

lenica81
1. feb 2010

caute, som spat... vas docitavat... to da prace... ci vobec este ten vikend docitam, to netusim... 😅

lolka
1. feb 2010

kati, ano, chodim do Ruzinova k Dr.Krizkovi, jeho mam aj zazmluvneneho. ale dnes tam nebol, tak sluzbu zobral nejaky Dr. Redecha (alebo tak nejak) 😅
a ty ? mas niekoho dohodnuteho ?

zucana
1. feb 2010

maci gratulujem !!! 😵
blumi ze ako ti to vyslo s tym datumom 😉
olif ty nezehli a spi 😕
baby mala ma take suche nozky ale ten krem co mam jej to este viac vysusuje...mozem jej dat olejcek po 2 tyzdnoch zivotika?

martinaj
1. feb 2010

zuci mozes, mne na to doktorka pri malej kazala davat infadolan mast, ale ten tam asi nemas..... kludne jej ich natri olejcekom.... 😉

olifcek
1. feb 2010

zuci mm potrebu vidiet na malu, ci je Ok...tak sladko sa jej haja..

lolka
1. feb 2010

zuci, ja som si kupila olivovy olejcek v lekarni, ze ten sa moze od narodenia a mamicky ho casto kupuju, tak take nieco by jej asi neuskodilo 😉

katina2209
1. feb 2010

lolka ja tiez v ruzinove ale nemam nikoho zazmluvneneho chodim dr.divekymu zajtra idem na poradnu tak som zvedava mozno sa tam aj stretneme na izbe 🙂

katina2209
1. feb 2010

ano kludne olejcek som aj ja pouzivala ten olivovy a aj na hlavicku som malemu davala ked tam mal take supienky tak som mu aj vycesavala s kefkou

maminnka
1. feb 2010

hlasim, ze sme spat z poradne...

nasa mala je riadne velka, ma uz 3 200 g... aj podla merani to zodpoveda koncu 38.tt a nie zaciatku 37.tt... jaaaj, babulky, ja este nechcem rodiiiiiiit. Ale zasa ani nechcem, aby o 3 tyzdne som rodila vyse 4 kg babo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

maminnka
1. feb 2010

a aby som nezabudla, malinka je vyborne vyzivovana, prietoky su v pohode.

martinaj
1. feb 2010

maminka, moja mala mala v 36tt 3150g a narodila sa v 42tt s 3930g 🙄
ale tak pri UTZ mas +/- 300g

lolka
1. feb 2010

katina, no, mozno sa stretneme, aspon by sme trochu pokecali 😉
no, ja by som sla rodit aj zajtra 😉

mamina, fiha, aj ty budes mat dobru baculku 😉 ale ved to moze byt aj skreslene....
mne hovorili, ze bude mat mala okolo 3kg, tak som zvedava 😕

janielah
1. feb 2010

mami, to bude tou Marlenkou 😀 (ta spravna vyziva) 😀

zucana
1. feb 2010

mam taky olejcek pre novorodencov...nemam olivovy tak skusim ten.... 😉
olif ved ja som to napisala preto aby si si ty oddychla keby ta cakala dalsia nocna...
maminka take babo mame teraz my domka 😅

teuska
1. feb 2010

aj ja sa obavam velkeho baba, ale kedze by to mala bay sekcia, tak uz mi to je jedno. Ale je mozne, ze sa ultrazvuk myli. Kamoske vraveli tiez v nejakom 36 tt, ze ma mala okolo 3 kg a rodila az v 41 a mala vazila 2,50kg. 😀

katina2209
1. feb 2010

lolka no to by bolo fajn a ty kedy nabuduce ides na poradnu? Aj ja by som isla rodit aj zajtra no sranda by bola keby si ma tam zajtra nechali 🙂

garonka
1. feb 2010

mami do Marlenky ide salko? to zbožňujem i teraz ho jem tak zaha priprav sa na večer 😀

zucana
1. feb 2010

baby este otazka:
kedy ju mozem dat do sedacky tej vysokej co sme kupili resp. na hraciu deku a tak?lebo ja sa s nou rozpravam ked je hore a venujem ale 3 hodky na rukach takto je to narocne...tak ako s nou mam viac travit casu...nech nie je stale v tom kosi....

martinaj
1. feb 2010

garonka urcite ide 😀

garonka
1. feb 2010

marti mňam tak urobím asi aj ja vyguglim recept na nete mňam

lenica81
1. feb 2010

mami, a to ta poslali na utz v nemocke... alebo si sa pytala... 😅 riadne velike babo to bude... aspon budeme vediet, ci sa da tomu utz vobec verit v tomto...

cez vikend ste ´preberali vinko a sampus... ja som si dala nealko pivko... 3x... 😎 bola oslava, tak co...

a este k cenam za utz... u mojho dokyho 35 ecok kazdy raz... 😖 takze ziadna slava...

katina2209
1. feb 2010

no ja sa na chvilu s vami lucim lebo Marko mi ide okupovat pocitac vecer sa este ozvem 🙂

teuska
1. feb 2010

Leni ja nemam rada pivko, ale akurat dnes som hovorila, ze by mi celkom dobre padlo 😅

martinaj
1. feb 2010

no ja skor vinko biele... pivo by som nevypila ani keby.....
garon to je strasna papracka...... ja som marlenku robila raz a skoro mi nervy praskli.... asi sa skor oplati kupit....

garonka
1. feb 2010

marti kukam na nete jaj to treba cesta zvlašť upiecť a tak plniť joj
a kupiť sa da? a je tam v kupenej salko? ja som chora do toho mlieka salkoveho 😅

zucana
1. feb 2010

baby vy tu zas rozoberate papanice a moje otazky vas nezaujimaju 😀 😝

martinaj
1. feb 2010

podla mna aj v kupenej bude nieco take......
ano cesta sa robia zvlast a z toho ma skoro porazilo....... aj tak mi namiesto 6tich vysli 4 . bolo to dobre ale zabila som skoro cely den a nieje to lacne....
da sa kupit v nejakom hypermarkete ju maju urcite.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre