Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
1. feb 2010

zoska, tak k tej pazravosti by som pridala aj ja 😉 uz mi aj muzik povedal, ze som zacala viac papat, ale nam to voooooobec nevadi 😀 asi je to tym, ze kleslo brusko, tak uz netlaci na zaludok - aspon ja to tak pozorujem.
no co, skoro cele tehu mi byvalo blbo resp. musela som sa strazit, tak si to teraz vychutnavam 😀

suzon78
1. feb 2010

marti, je to jednoduché a výborné.... dobré je to aj s jahôdkami, alebo s broskyňou 😉

supi
1. feb 2010

vevon aj ja mam CS 7 ale neviem co to presne znamena, to su scitane hodnoty stavu krcka ako je pripraveny na porod alebo take nieco, neviem 😅

zoska
1. feb 2010

ja som sa tu minule o pol jedenstej vecer tlacila gofry so slhackou a cokoladou, moj muz zasvietil ze co to srotim zase a pustil riadny smiech....
ja co ho furt hresim nech sa na noc neprejeda, aby nesiel spt s plnym bruchom...a ani som mu neponikl, lebo bolo posledne a bolo mi malo 😅

blumi, tak ja pevu volu nemam, ale ked mam motivaciu spravnu tak dokazem kadeco 😀

maminnka
1. feb 2010

inak, ta placenta sa meni zo dna na den, pred 10 dnami som mala I., a dnes mam uz II-III.

hmm, ja sa pridavam do skupiny "este nechcem rodit".

a este som chcela... ja som si sz dnes naplno uvedomila, ze som tehotna 😀 a

maminnka
1. feb 2010

a ze coskoro idem rodit. Divne, nie? ved tehotna som uz vyse 8 mesiacov 😀

lolka
1. feb 2010

vevon, mne dnes doki napisal do knizky, ze CS 3 5 a vobec neviem co to znamena 😕

zoska, gofry ? tie mam straaaaaaaasne rada. mas doma ten stroj na gofry ? ja si ho chcem kupit 😀
no, asi idem prekutrat skrinku so sladkostami 😀

zoska
1. feb 2010

nie nemam stroj, ale kupila som cerstve tu v pekarni 😉

lolka
1. feb 2010

maminka, az dnes si si vsimla brusko ? 😀

lolka
1. feb 2010

jaaj, vidis, to ma nenapadlo kuknut hotove v obchode, ale ked niekde vidim stanok s goframi - uz som tam 😀

maminnka
1. feb 2010

Lolka, hhehe, to nie, brusko vidim uz dlho, ale take to vnutorne si uvedomenie mi doslo az dnes 😀

martinaj
1. feb 2010

no babulky, ja peciem hranolky.... konecne nieco slane 😀 furt tlacim len sladke 🙂
to ze som tehotna to si uvedomujem, ale to ze budem mat 2 deti, tak to si asi uvedomim az ked sa maly narodi 😀

blumka
1. feb 2010

my mame doma stroj na gofry ale este som to nerobila...ake tam ide cesto? normalne take ako na palcinky, ci?...moj muz miluje gofry

katina2209
1. feb 2010

ahojky jajaj aj ja by som si dala gofry a ktora ide rodit ja by som uz chcela ledva chodim to som sa asi dnes vela narobila a chcela som este zehlit necham to na zajtra pri vsetkom fucim ako kon 🙂

maminnka
1. feb 2010

moj manzel vcera varil svieckovu na smotane, to ja mozem taketo jedla... radsej ako sladke 🙂

katina2209
1. feb 2010

babenky a uz ste rozmyslali nad tym ako sa oholite pred porodom ja asi poprosim muza,lebo asi by som to uz nezvladla minuly porod ma tiez oholil pred lebo tie co neboli oholene tak tam holil taky mlady chalan sanitak alebo co to bolo no ja by som sa normalne hanbila take blbe sa ma pytal ci som uz oholena a ja ze ano bleee

katina2209
1. feb 2010

supi a uz si bola pozriet tu doktorku na stredisku?

vevoncek
1. feb 2010

suzon no zatiaľ nie sú volali sme fotografke a že v stredu budú to asi preto malý ešte nechce ísť na svet lebo chce aby som ešte rodine foto ukázala takže vo štvrtok by som teoreticka aj mohla porodiť 😀

supi a lolka nebude to nejako vysvetlené na nete? čo to znamená? mňa to tak štve keď neviem čo to znamená asi to pozriem

blumka
1. feb 2010

no ja som si dnes uvedomila ze stale bozekam, ze uz nech to mam za sebou ale mi az teraz doslo, ze ked to budem mat za sebou, ze to budem mat o 100% tahsie...dve male deti, manzel na stavbe a v robote od rana do vecera...no uzas 😅

zoska
1. feb 2010

blumi asi nieco ako palacinkove cesto to je, ale mozno hustejsie-skor lievancove...no len tipujem

inak mam otzku -surov mrkva zpeka alebo prave naopak?

maminnka
1. feb 2010

Kati, ja urcite poprosim manzela, robi to pre mna uz dlhsie 🙂

blumka
1. feb 2010

mrkva zapeka..
kati, mna oholi muz..ale ja to mam lahsie ako vy, lebo budem presne vediet kedy treba holit 😀 😅

martinaj
1. feb 2010

podla mna skor nejake take ako piskotove, nie?

zoska
1. feb 2010

zapeka...malo byt to slovo...

maminnka
1. feb 2010

Blumi, presne... nam skoncia pokojne casy, ticho, samostatne dieta, prespate noci 😀 😀 😀

katina2209
1. feb 2010

olifcek zuci nam v nemocnici sestricky kupali kazdy vecer aj ked ten pupcek nebol odpadnuty normalne vo vanicke tak neviem ci sa nieco zmenilo preco nekupete vo vanicke ale pod tecucou vodou a ja som doma kupala kazdy vecer tak okolo siestej a maly sa ukludnil potom som ho pekne nakojila a isli sme spinkat som mu spievala alebo pustila nejaku kludnu hudbicku,ale on bol rad ked pocul moj hlas skor zaspinkal

zoska
1. feb 2010

dik blumi...lebo som si nebola ista, le ja som si ich predvcerom osupala vecer styri a odvtedy akosi nechodim na wc-ko 😅

martinaj
1. feb 2010

no ja sa holim sama, natolko neviem ci muzovi doverujem 😀 inak s tymto bruchom, je to otras....

katina2209
1. feb 2010

ja si pamatam ze ma holil takto pri konci pred poradnou lebo pri tej poslednej si ma tam uz rovno nechali 🙂

suzon78
1. feb 2010

kati, ja to ešte dokážem sama, ale len tak po hmate, keďže už nedovidím 😉 , často sa aj dorežem, ale to som už zistila, že len s tými jednorázkami, tie nestoja za nič, tak mi manžel kúpil gillette fusion, ten je dobrý...občas ho však musím poprosiť, aby urobil korektúru, keď sa mi nedarí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre