• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nooo s tou stavkkou, tam je vyhoda, lebo ked prehram, tak ostanem cez leto bez muza sama doma...a ked vyhram pojdeme vsetci na dovolenku :wink: a to ze on ma vyhodu aj ked vyhra aj ked prehra to ma uz netrapi...hlavne aby som sa sprave namotivovala :grinning:
ja si stale hovorim ze vsetko je tak ako ma byt...takze nejako zvladnem...len obcas to pride, take tie myslienky
2. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, musim vas docitat...

dnes som bola na poradni, vsetko ok... uz sa to tam nejako pripravuje, makknem vraj... este ma poslal na ekg a ked som mu spomenula, ze mi v sobotu vystrelovalo do chrbta, tak mi trochu mlatil do chrbta a poslal na interne kvoli oblickam... a mam doniest moc na rozbor... tak som zvedava... v piatok sa mam ozvat kvoli prietokom, tak uvidim co a ako...

boze, vy toho napisete... :confounded: mam co robit...
2. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rankooooooooooo

kto tu rodil? nikto nič? idem si vas prečítať :slight_smile:
2. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozdravujem!!! :slight_smile:
mame sa oki, pekne papame, zatial rezim drzime, babka vydatne pomaha
2. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy veľke gratulujem a veľa mliečka a zdravie malinkemu želam, no krásne miery mate fíha 53 cm :dizzy_face:
2. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
hajdy, petus, gratulujem :slight_smile:

jani a ty čo tu ešte? Krpka čaká na osobnú pozvánku z pôrodnice? :dizzy_face:
2. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
ja som bola rano na krvi a potom som este hajat isla aj s muzikom. Teraz nam robi papat a o jednej idem k pediatricke na prednasku, ale vobec sa mi nechce.

Hajdy a Petka gratulujem k babatkam, vela zdravicka a mliecka!
A este hajdy vsetko najlepsie k meninam!
2. feb 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

garonka...že bre ránko...teraz si vstávala? :grinning:

Som čítala, že ste tu riešili holenie, no ja sa holím sama, aj keď to veľmi nejde, ale manžel ma vždy skontroluje a prípadne doupravuje :slight_smile: . Bo keď mi operovali slepé črevo, tak som sa oholila, ale na izbu deň pred operáciou prišiel mladý šuhaj a pýtal sa či som oholená, som sa hanbila jak pes, odpovedala som áno a on chcel, aby som sa mu ukázala, že si to chce skontrolovať...tak trapas, stála som tam jak telivo, tepláky stiahnuté a on čumel. Ale tak prežila som to, ale opakovať to nechcem :grinning: .

gratuľujem k čerstvým maminám :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze petka aj hajdy to uz maju za sebou... waw... :dizzy_face: tak nech sa im dari a su vsetci zdravucki... :grinning:
este som sa k tomu osobne nedostala... :unamused:
2. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, aku prednasku k pediatricke ? som nepocula este take...

leni, dufam, ze to bude ok, a moc ti nevysetruju na kazdej poradni? ten mas ok?

ja som myslela, ze mi vcera rebra polame :grinning:

jani, nemozem, musim schovavat tu loptu, ako sme s malym chodili na to Baby Fit cvicenie, tak sa mu to strasne paci... a ja uz nevladzem s nim cvicit a skakat a tak...uz je tazky... tak je schovana...

andrejka a ty co dnes porabas? :wink:

garonkaaaa caaaaaaaf :grinning: kde si bola v noci?
ani matesl nebola,... :fearful:

loginka, to je super, drzte sa a papkajte :slight_smile: a babka zlata :slight_smile:))
a muzik ako? vyspi sa? :wink:

blumi, stavka super :grinning:
2. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co myslite, mozem si dat kavu??? ja mam na nu taku chut... nepijem ja uz dlho kafe, ale teraz neviem co to :confused: :sweat_smile:
2. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :grinning:
2. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi :grinning: teraz si vstala? :grinning: ja idem spat o chvilu :grinning: s malym si dam kuscok :grinning:
2. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evicka, evicka, mas skype alebo icq?? Kavu si v klude daj, ale nie ziadneho smrtaka :slight_smile:
inak zdravim zvysok osadenstva, som tu dlho nebola, nebol cas :slight_smile: Este som 2 in 1 :frowning2:
2. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe čaf :grinning:

ja som zaspala pri panelaku ako dudok asi Studenkova ma uspala :grinning:
zobudim sa o jednej a som bola total vyspata a celu noc som nevedela čo robiť dokelu, a ešte i net vypadol :angry: :angry: :angry: to so take absťaky chytala :sweat_smile:

keď maš nizky tlak v kľude si kavu daj ja keby som nemala vysoky pijem kavu na litre :grinning:
2. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewelyn, pečiem linecké koláčiky, detičky sú od včera do zajtra u mamy, takže aj sa nudím.
2. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, vysetruju, je negativny, ale ze nejake rozbory este urobia... tak zajtra sa tam musim odliefrovat rano... a naspat... takze si nepolezim... :confounded:

ja pijem kavu bez kofeinu... aspon nech oblbnem mozog chutou... :sunglasses:
2. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kávu pijem 1 denne, ale to je skôr taká sladká zafarbená voda, ťažko tomu povedať káva. :wink:
2. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pečieš na druhe vianoce? :grinning:
ja sa chystam na parene buchty k mamine mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, pečiem Lenke na karneval, ak to dovtedy nezjeme. Lebo ja som popritom už pol plechu zjedla :confused:
2. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnami, linecke kolaciky... idem si ja radsej schrupnut... uz som natlacila margotku... :sweat_smile:
2. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi mňam kolačiky a ja zvyknem robiť z trojitej davky a ešte take horuce a bez lekvaru ich jem :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy :grinning: asi Krpka caka na osobne vyzvanie od samotneho primara, alebo co :grinning:
2. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, mam poslem pockaj, ale ideme sa najest s malym a potom si pospat kuscok :sunglasses:

leni, neboj ... bude bre, tu uz chytas tiez take predfinale... a telo nevladze asi..

andrejka, mnaaaam...
maly ma karneval 16-teho, tak som zvedava :grinning:

garonka, ja tiez chytam abstak, ked mi v noci nejde net :grinning: ale dnes som vynimocne spala :grinning:
a tlak mam hadam v pohode :grinning:
2. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, co primara..., prednostu kliniky nie? :sunglasses:
2. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jou jani a moje vypocty- tak to som mala rodit vcera :grinning:
maly sa tak narodil, ze 2 t. skor ako bol termin 38-39 tt. :grinning: a ne az 41... :rolling_eyes:
2. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ewe :grinning: .....len aby tu nebolo viac takých babätiek, čo čakajú na pozvánku :confused:

ewe a čo za masku bude mať na karnevale? Naša bude čert, minulý rok bola mačka, predtým rok kvietok.
2. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi- Šimi chce byť gumkáč Caby malý rytier :wink: masku už máme, len meč musíme ešte kúpiť :grinning: lebo mal taký, mäkký, ale s tatom sa hrali na rytierov a odlomil rúčku... tak musíme pozháňať ďalší taký "detský" a mäkký :wink:
2. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bylo ticho
2. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif baby hajaju došla na ne tehu unava :grinning:

a ja idem k mamine na parene buchty mňam :dizzy_face:
2. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok