Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. júl 2009

zucana: takze takto to NT funguje? tak mne to urcite robit budu, lebo mi spominali, ze pojdem na nejake vysetrenie a este mi aj do 24 hodin krv musia zobrat a porovnat...

tak to ale gratulujeeeeeeeem, juj 🙂

olifcek
20. júl 2009

a jak sa cinsky berie? nech i ja mam nejaku predstavu, chi 😀

olifcek
20. júl 2009

tak a vraj dievcatko, hmmmm...

olifcek
20. júl 2009

a zase, chi...drahy sa potesil. ale psssst, co tak chlapceka? 😉

lolka
20. júl 2009

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat ? 🙂 nase babo sa tiez rozhodlo prijst na svet v 2/2010 😵
citam, ze rozoberate pohlavie.....ja by som brala babu a muzik chlapca - klasika 😅 ale je to v podstate jedno, hlavne, nech je zdrave

loginka
20. júl 2009

ahoj lolka 🙂

zucana
20. júl 2009

cau lolka
tak mne vychadza chlapec ale co ked sa narodi v januari? to podla cinskeho vychadza divka 🙂

loginka
20. júl 2009

pocitaj pocatie, to je potom jedno kedy sa narodi 😉

zucana
20. júl 2009

tak to vychadza dievca v cinskom a chlapec v tom druhom

zucana
20. júl 2009

inak este jedna vec...toto je zistenie na zaklade info omatke a pritom o pohlavi rozhoduje jedine muzsky chromozon Y co moze zamiesat jedine muz...zena vobec nemoze geneticky o tomto rozhodnut 😉

loginka
20. júl 2009

🙂 sranda, je to pekne vyvazene
drahy sa mi smial, ze comu ja uz verim, ale skusali sme vela deti a povychadzalo to
tak som zvedava

lolka
20. júl 2009

co viem, tak aj v mojom okoli to vacsinou vychadza. mne vychadza chlapec ako buk 😀

loginka
20. júl 2009

ja viem, ze o tom rozhoduje muz, ale nam to v rodine vsetkym vyslo, pekna nahoda 🙂

zucana
20. júl 2009

no aj ja som zvedava len nechapem preco v jednej vychadza dievca a v druhej chlapec...

loginka
20. júl 2009

v druhej je vraj lunarny vek a malo by to byt presnejsie 🙂

hajdylca
20. júl 2009

zuci gratulujem k super vysledkom 🙂

blumka
20. júl 2009

xixixi ako tam to babo paradne tancuje v tom druhom linku 😀 😀 😀

olifcek
21. júl 2009

nejak sme tu stichli, ci co x;O)

olifcek
21. júl 2009

baby, este vas bolievaju prsia? a mate citlive bradavky?

zusika
autor
21. júl 2009

ahojte.... Olif, mna uz neboli nic... ale obcas mam zaludok v krku...
inak som sa vcera pytala lekarky na tie bolesti, ktore sa objabu v case, kedy by mala byt mrcha....ze je to uplne normalne a prirodzene, takze netreba robit paniku....len si treba spomenut, ci nahodou nie je TEN datum...
minule mi baby vecer napadlo, ze som si nevzala antiku (HAK) - som ju brala 7 rokov a normalne my to chyba niekedy..taky ten pocit ze som pred spanim na nieco zabudla..... a taktiez sa niekedy pozastavin nad myslienkou ze TUK - ved ja uz NEMAM mrchu.... lebo ked planujem kupanie tak premyslam ze ci budem moct.... aj vam sa to stava?? 😀

lolka
21. júl 2009

caute 😉
olif, este ma obcas bolievaju prsia, ale iba malo, teda skor ked spim na bruchu. ale od zaludka mi je blbo stale, grcam tak cca 3 x denne, jest mi nechuti a schudla som asi 2-3 kg 😒 takze uzivam si to......ale pre zdrave babo to vydrzim. dufam, ze to tak v 4m. prejde 😅

zusika
autor
21. júl 2009

ozaj, vitaj lolka....chuuuda!!! ☹ ja som zase 2kg pribrala...takze sa podelim

alex
21. júl 2009

Ahojte, tak mne podľa všetkých tabuliek vychádza chlapec, uvidíme či sa tabuľky mýlia, alebo nie.

Prsia ma tiež bolia len keď ležím na bruchu.

olinka6226
21. júl 2009

baby bratislavcanky z ktorych casti BA ste? ja som z lamaca 😵

vitaj lolka, ja som tak mala v prvom tehu. teraz keby nemusim rano vynasat samkove kakanie do zachoda tak mozno ani nevraciam... ale zle mi je tiez stale.

alex
21. júl 2009

oli ja som z Petržalky.

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

ahojte dievčatá mne tiež podla všetkých tabuliek vychádza chlapec a kedze máme prve dievča tak som rada aj keby bolo druhé dievča nič sa nedeje len nech je zdravé mna bolia prsia vzdy mam ich asi o dva čísla väčšie a pri každom pohybe mam s nimi problem ale manžel sa nesťažuje ha ha 🙂 inak ja som tiež 2kg pribrala ale nič si z toho nerobím lebo pred tehu som 33kg schudla takže je to sšte stále ok 😉

alex
21. júl 2009

mňa tak strašne bolí zub a nemôžem si dať ani tabletku ☹

alex
21. júl 2009

matrina, že schudla 33kg, fuuuha, to sa ti ako podarilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre