Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
3. feb 2010

jani, ty rodis v ruzinove, ze... na antolskej hovorili, ze na 5-6ty den po termine sa to snazia riesit... a fakt, ze cez vikend to v nemocke nie je ziadna zabava... 😖

lolka
3. feb 2010

no jasne, co by si tam cez vikend robila, ved keby sa s tebou nic nedialo, tak ti cisarak mozu urobit aj v pondelok. musis Krpke dohovarat 😀 a to sa ani neotvaras prip.krcok nemakne ? malinkej sa v brusku paci 😵

alex
3. feb 2010

jani my to máme rovnako, ja som tiež slamená 🙂

janielah
3. feb 2010

ano, v ruzinove, a aj tento moj doktor hovoril, ze normalne tak tyzden po termine hospitalizuju, ale tak ja som mu povedala, ze to nie, ze ziadnu zelenu plodovu vodu a podobne srandicky u mna neskusa.... 😒
a placentu mam uz davno III., tak hadam nebudeme vela riskovat...

ale Krpka v pohode vyzera byt, aj ma kopka, v noci spinkame, a tak dobre nam je spolu 🙂

garonka
3. feb 2010

jani i ja som slamena vdovaaaaaaa drahy už spí 😕

lolka
3. feb 2010

aj ja som slamena vdova, ale muzik by mal kazdu chvilu dojst 😵 kukam panelak, pani Janka je dobraaa 😀

janielah
3. feb 2010

Loli, nestras ma s cisarskym, ja verim, ze sa to pekne rozbehne same, skor ci neskor...

minule vravel, ze sa krcok skracuje a ze makne, tak dufam ... 😉

alex
3. feb 2010

baby a kde je supi?

janielah
3. feb 2010

slamienky sme, ale ja s Alex ozajstne, lebo nam muzi isli naozajstne prec 😀

ostatne kamuflujete 😀

janielah
3. feb 2010

a co si dame dobre? nieke napady ????

lolka
3. feb 2010

jani, urcite si to malinka rozmysli a ked aj krcok makne, tak sa to rozbehne 😉

ale ved sa vam polovicky vratia, svoje babatka by neopustili 😀 😀

garonka
3. feb 2010

alex supi tu dnes bola 🙂

jani no ja som v spalni sama a drahy v obyvačke spí na gaučovke tak akože som i ja slamienka 😀 sme sa pohadali kvôli somarine a ja sa nepôjdem ospravedlniť prva, ma vytočilo že ide do obchodu a predtym mi dvakrat vola i dvakrat pise sms čo ma kupiť a nakoniec z toho zabudne polovicu no ma to logiku?
tak mi odvrkol ak som mudra mam nakupovať ja 🙄

garonka
3. feb 2010

a ja kedy pôjdem rodiť? krčok mam tuhy, a neotvaram sa ani za svet 🙄
v piatok mi primarko povie dufam dobre spravy 🙂

alex
3. feb 2010

no Jani, ale zober si to z tej druhej strany, že naši mužíčkovia budú mať voľno a kočky budú mať mužíkov v práci.

janielah
3. feb 2010

garon, tak naco sa pytal, ked aj tak zabudol? ale to su klasicky chlapi... 😝 poznaaaam 😝

tak ic aspon za nim do obyvky, ale neospravedlnuj sa ... ja to tak robim, ze akoze niiiiiic 😀

janielah
3. feb 2010

alexi a tvoj dnesnou konci? nas caka este jedna... 😒
ja bez neho tak zle spim...a on mi neveri, ze to nie je mozne, ze musim normalne zaspat, aj ked nie je pri mne...ale fakt to na mna funguje, ja iba s nim dobre spinkam...

garonka
3. feb 2010

a ja som mu ešte na sms odpisovala veľkymi písmenami nechapem 😕

šla som do kuchyne on nič kuka na mňa a ja na neho tak si počkam 😀

lolka
3. feb 2010

ja sa tiez nerada ospravedlnujem prva, som tvrdohlava 😅

garon, to su muzi, my ked sme v restike, tak mu poviem co chcem -ze on objedna a ked dojde casnik, moj muz sa na mna otoci a pyta sa "co si to chcela" ?? 😅

alex
3. feb 2010

jani, hej, môj má už druhú nočnú. Ale možno pôjde na nadčas, lebo že nejaký kolega vypadol. Sa ma pýtal, či môže.

garonka
3. feb 2010

lolka je pravda, že nepočuvaju 😀

lolka
3. feb 2010

jednym uchom dnu a druhym von ... 😅

alex
3. feb 2010

no môj mužík je nákupný maniak, čo sa potravín týka. On stále chodí nakupovať a zavolá mi, čo si prosím. Ja mu vždy poviem, že nech mi niečo vyberie a on taký zlatý mi vždy čosi dobré donesie.

janielah
3. feb 2010

ale aj tak su to nase zlaticka 🙂 moj ked sa zacnem jedovat na neho, urobi zo seba takeho maleho chlapca a je po hneve... strasne som do neho 🙂

lolka
3. feb 2010

alex, take prekvapka zboznujem, sice chodime nakupovat spolu,ale ked ide sam, tak cakam co donesie 😀

blumka
3. feb 2010

aj ja som tuuuuuuu 😀
da si niekto smotanovu tortu?...o par dni konci zaruka smotanam tak som sa urvala a jednu urobila 😀
jani, myslim ze by ti mohli malicku zapisat ako Simone, tusim sa to robi tak ze musis ukazat ze take meno existuje niekde na svete...a dve zapisu v pohode ...aj Terezka ma dve aj Dzuliana bude mat dve. A to druhe sme vyberali po niekom z rodiny 😉

alex
3. feb 2010

loli môj je na prekvapká ako stvorený. On mi koľkokrát pod vankúš strčí niečo čo mi kúpil a ja len pozerám, čo ma to tam tlačí. Alebo z práce príde a nejakú dobrotku mi donesie. No je to zlatúšik 🙂

lolka
3. feb 2010

blumi, ja mam v chladnicke posledny kusok gastanovej rolady, idem ho zbastit 😀

alex
3. feb 2010

blumi toto je čistá provokácia 🙂

alex
3. feb 2010

no idem si ja teda nabrať gulášik 😀

blumka
3. feb 2010

alex...este sa tlacim, kym mozem...po porode uz budem musiet chudnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre