Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. júl 2009

vitam ta zuzulik...asi mas tiez zle skusenosti ja som sa pridala tiez az ked som pocula srdiecko ale neboj musime uz mysliet len pozitivne 🙂

blumka
21. júl 2009

zucana nooooo ja som zvedava na tvoje zoznamenie s manzelom...a jasne ked aj ostatne baby napisu tak som zvedava 😅

olifcek
21. júl 2009

zucana: jo, ani mne nejak nejde spat. resp, ked sa zobudim, citim sa vyspato, a nejde mi i hodinu, dve zaspat. brm, brm. potom poobede odpadavam, ale v praci si lahnut nemozem, no..ale az pridem domkov, kusok polezim a aj pospinkam niekedy 😉

zuzulik: vitaj x;O) a az sa uz nebude bat, posli mi svoj mailik do sukromnej posty, nech si Ta pridame do tabulkyyyy. juj, drzim Ti palce...vidim, ze si to mala tazke...

loginka
21. júl 2009

ahoj zuzulik 🙂

zusika
autor
21. júl 2009

same zuzky... ahoj zuzulik 😉
zuci, jasne ze davam Ok.... ved to je take pekne.....
my sme napr. laska z autobusu... on bol nesmely ma oslovit 2 roky a ja som tiez po nom pokukovala jednym ockom a vzdy som si hovorila, ze od bude moj kamarat, len o tom este nevie..... no a raz ma cakal pred skolou a odvetdy preslo uz 11 rokov 😀 a kazdy den ho lubim viac 🙂

zuzulik
21. júl 2009

dakujem za privitanie 😵 😵 😵
som rada,ze som medzi vami a verim,ze zostanem az do konca 😵 !!!!!

loginka
21. júl 2009

my sa pozname od vysky, a boli sme super kamosi, ale dali sme sa dokopy az po vyske, lebo kazdy z nas mal ineho dlhorocneho partnera 🙂 , ale sme spolu uz 8 rokov a svoji 3
momentalne sa na svojho zakoniteho hnevam, lebo ... no klasika, hadka o nicom ale s vysokymi gradami, asi mame ponorku ☹ ale inak sa lubime 🙂

loginka
21. júl 2009

a co sa tyka spania, ja som pripad taky, ze sa kazde rano budim o 6 a to je ten lepsi pripad, ale zato poobede pospim aj 2 hodky 🙂

olifcek
21. júl 2009

idem ja uz na obedik. drahy prisiel i s kolegami do obchodneho centra, takze spolocny obed, juchuuu...

loginka
21. júl 2009

dobruuuuu chut ! 🙂

olifcek
21. júl 2009

dakujem 😉

alex
21. júl 2009

mňa tiež chytá poobede útlm a spala by som.

My sme s manželom spolu 10rokov, 2 sme manželia a spoznali sme sa cez moju sestru a jej kamarátku. Ale nebola to láska na prvý pohľad, začali sme spolu chodiť len tak, že aby som mala frajera, ja som ho totiž zbalila no a postupne sa to vyvynulo na veľkú lásku.

alex
21. júl 2009

olif dobrú chuť. Ja čakám na kolegyňu a až potom idem obedovať, ale už by som jedla.

olinka6226
21. júl 2009

my sme laska z internetu... ale to je na dlho..

zuzka vitaj. moj syn zjedol na obed 3 susta a povedal h

olinka6226
21. júl 2009

hotovo... no tak teraz neviem ci mam byt nasrata alebo sa smiat.

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

zucana aj ja by som rada vedieť ako ste sa s muzikom dali dokopy mam rada zaujimave pribehy . my sme klasika disko laska sme zo susednych dedin spolu sme 10 rokov s toho 9 manželia nič zaujimave

olinka6226
21. júl 2009

jaj a spolu sme 5,5 roka z toho 3 manzelia

zucana
21. júl 2009

baby no tak moje bude dlhsie...
takze v marci 2007 mi vravi kamoska ze dojde za nou jej vtedy lepsi kamos talian aj s inymi chalanmi oslavovat rozlucku so slobodou ze ci sa nechcem pridat aj s dalsou kamoskou.tak ja ze ok.lenze v piatok mi vola ze ona musi pracovne surne do tatier na vikend vecer a chalani su uz na ceste a nikoho nepoznaju v BA a nechce im pokazit vikend ze ci by som ich s kamoskou nemohla niekam zobrat do centra.ja ze no moja ja som ich v zivote nevidela takze sme dali obed s tym co sa mal zenit a s tym jej kamosom a zistila som ze su vramci normy tak som in dala cislo ze ked teda vecer niekam vyrazia do centra nech zavolaju ze my budeme v centre ale ze v piatky moc nezurujeme ze my skor v sobotu ze vpiatok iba na nealko a potom domov. a oni ze ok. tak sme isli s kamoskou do meduzy (podnik v BA) a kecali ako kazdy piatok co sa stalo za cely tyzden a zrazu mi zvoni mobil.to bol ten kamos ze kde sme lebo oni idu na veceru do meduzy (zo vsetkych podnikov v BA si rezervovali stol v meduze).takze sme sa pridali na veceru- prisli 10ti taliani.z toho 3 slobodni...no a medzi nimi aj on.na prvy pohlad nic ale potom bol jeden z mala co vravel plynule anglicky a tak sme sa zarozpravali.odisli sme skoro ako sme planovali a dohodli sa ze v sobotu dame veceru d paparazzi a potom sme isli do centra.v sobotu sme sa od seba neodtrhli.a ja soms a trosku zamilovala ale nie moc lebo som bola iba mesiac rozidena a vravim si,ze talian to nic neocakavam.ale hned na druhy den mi volal a potom kazdy den.isiel na tyzden do ciny a ja potom na vymenu tiez pracovne a po 3 tyzdnoch sme si dali rande vo viedni.bolo to akoby sme sa poznali dlhe roky.uplne sme si padli.stretavali sme sa 8 mesiacov kazde dva tyzdne vzdy v nejakej metropole alebo v grazi...to sme mali na pol ceste.no a v auguste na dovolenke mi povedal,ze bezo mna nemoze zit a ze ci nepridem za nim zit.no tak to bolos strasne tazke rozhodnutie...v praci zle...bola som spolocnicka v akciovke a pustili ma az koncom novembra stym, ze som chodila do IT vzdy na 2 tyzdne a pracovala on-line.no a od novembra 2007 zijeme spolu.na rocne vyrocie ma poziadal o ruku a 26.7.2008 bola svadba.vsetko sa zbehlo rychlo ale ako sa hovori spravne rozhodnutia sa robia rychlo.bolo topre mna tazke...nehovorila som recou...chodila novembri a decembri na denne kurzy a v januari som uz hovorila po taliansky a vo februari uz mala job...aj ked som zacinala pre taliansku pobocku od zakladov (pre slovensku som vlastne zodpovedna osoba) zeny su tu velmi zavistlive a dali mi to pocitovat.nikdy som nemala s nikym problemy v kazdej praci ma vzdy milovali ale tu som bola ako votrelec.tu jednoducho zeny bez muzov nepreziju a akoby som im jeden kus zobrala.vsetci ma tu brali ako ze a ty si sa sem prisla dobre vydat a zarabat...a ja som pritom mala vsetko co som chcela na slovenksu takze ma to na zaciatku velmi bolelo a potom ze mam vsetko kamaratky prec.ale moj manzel za to stoji.som s nim stastna a robi ma kazdy den stastnou, je strasne dobry srdcom kazdemu by dal vsetko a urobil vsetko (niekedy az ho musim krotit) a aj ked my mavame nejake mracna oblacna vzdy len pre blbosti a vzdy sa nakoniec dohodneme...no a dufam, ze tentokrat boh da a budeme mat nas poklad po ktorom obaja strasne tuzime...uz od prvej letnej dovolenky v roku 2007 😉
juj ale som sa rozpisala..... 😀 aspon mate co citat 😝

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

olinka6226 pozeram že podla konika mame rovnaky termin porodu kedy maš od lekara?

loginka
21. júl 2009

gulas uz je v bruchu 🙂
olinka 🙂

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

joj take mi robite chute s tym obedom hlavne logi s gulasom idem sa asi aj ja majest ja mam dnes rizoto zeleninove a tesim sa na neho len mi je od rana tak zle ze asi pojde hned von

loginka
21. júl 2009

zucana - pekna love story 🙂 urcite si urobila dobre rozhodnutie, vyzera to tak , ze ste si sudeni
ja ta len obdivujem ze zijes v cudzej krajine, ale co clovek neurobi pre lasku 🙂

loginka
21. júl 2009

viem ze v Italy nehrozi materska ako u nas, budes musiet ist skor do roboty?

olinka6226
21. júl 2009

martina tak nejedz rizoto ked myslis ze budes vracat.... ryza sa vracia zo vsetkeho najhorsie.

termin mam zatial od oka. presny dostanem buduci pondelok

zucana
21. júl 2009

materska je tu 5 mesiacov platena 80% z platu normalne 2 mesiace pred porodom a 3 mesiace po porode a potom 10 mesiacov dobrovolna kedy ti platia 30% z platu...ja chcem ostat min.rok rok a pol s malym ked vsetko dobre dopadne a 30.7. ked bude vsetko ok tak ma mozno da lekar na rizikove az do porodu...takze dufam,ze bude vsetko ok...

loginka
21. júl 2009

neviem kde je Padova, mate to blizko k moru?

loginka
21. júl 2009

uz som si to nasla, aj hej 🙂 tak to mate super 🙂 ja more milujem 🙂

zucana
21. júl 2009

aj ja more milujem...najblizsie mame 40 min autom a benatky su 20 km...poloha je super a padova je nadherne mesto...je tu najvacsia katedrala St.Antonio velmi znama po celom svete a je tu druha najstarsia univerzita na svete po Bologni a najuznavanejsia fakulta mediciny na svete...uz sa chvalim aj padovou aj ked najradsej by som zila v BA 😀

loginka
21. júl 2009

jasne treba sa pochvalit 🙂

blumka
21. júl 2009

zucana, krasny pribeh 😉 na sfilmovanie 😀
my sme tiez internetova laska...on bol v usa, ja na Sk...zacaali sme si pisat v marci 2006, v maji prisiel na Sk, kvoli mne na jeden vikend aby ma videl nazivo a uz nebolo pre nas cesty spat 😀 v juni som si sla po viza na ambasadu a koncom jula som uz cupkala za nim....po pol roku spolocneho zivota ma poziadal o ruku a po roku a pol sme sa vzali, po dalsom roku sme odisli z USA na Slovensko....u mna sa to vsetko zomlelo strasne rychlo, prisla som o niekolko kamaratov, ktory mi neviem ci zavideli ci co, moji rodicia skoro z toho ochoreli, tak velmi sa o mna bali..ale ja som akosi podvedome tusila ze on je ten spravny...podotykam, ze som pred nim mala 7 rocny vztah a rozisla som sa s dotycnym chalanom mesiac pred nasou svadbou (ups) ale nebolo to kvoli mojmu terajsiemu manzelovi ako si kazdy nezainteresovany mysli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre