• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja som si kupila košeľu peknu žirafkovu ale je mi uzka tak ju nosím doma a som ju tym bruchom poriadne roztiahla :grinning: ale kukam že ma po sebe trblietky tak tu do pôrodky nemôžem babo by sa blyšťalo jedna radosť :grinning:
7. feb 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kde rodila Belohorcova na sukromnej klinike v cechach? :slight_smile:
7. feb 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka veď narodeniny treba osláviť aj s bliskáčmi, sestričky si budú myslieť že to tak má byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No garonka mala by si nablistaneho maleho same trblietko ja som si kupila taku s bocianom a otvormi dufam,ze sa mi to nebude roztvarat :slight_smile:
ano myslým že v čechách na súkromnej klinike.
ja mám jednu s tými otvormi na prsia a túto som si kúpila na gombíky.
7. feb 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie otvory to je tiež sranda, jedna v porodnici chodila stále s vyvylenými prsami a to ich mala riadne. Už sme ju ani na to neupozorňovali, len bola sranda keď sa blížila návšteva na súkr. izbu, to sme je varovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja mam s otvormi a sa mi paradne otvory roztvaraju to ako budem s tymi prsami tam chodiť? a pekna bocianikova je tak vezmem tu žirafkovu naj sa maly blyští :grinning:
7. feb 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ale pod košeľou aj tak budem mať aj podprsku, tak nevadí, ak sa to bude roztvárať.
7. feb 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že tie gombíky sú vhodnejšie aj keď pri prvom som taka rozospatá otvorila susedovi a gombík ani jeden zapnutý, tak mi asi videl až do žalúdka, no veď dedko sa aspoň zabavil. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alex ale prsia ešte narastu naleju sa :grinning: uvidíme v prinajhoršom nahodíme na seba župan a hotovo nie?
granado :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No presne dame podprsenku a myslim ze tie moje prsia mi tak velmi nenahuknu :grinning: Babenky idem ja do hajan lebo zajtra idem na ten ultrazvuk :slight_smile: Zatial pekne snicky a dobru noc :wink:
7. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooooooo čo by si rada? :wink:
7. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste na tom? ja už na to nevidím idem asi do hajan. Chlopa nemám doma tak si tu budem chrapkať sama ;-
7. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dobruuuuuuuuuu

a to čo všetky idete na utz a monitory? ja až v piatok
granado už i ty utekaš? a kde maš draheho? môj sa furt baví ako maly chlapec
garonka no pekne ťa zanedbávajú :angry:
7. feb 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado jo :angry: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon mne keď ešte trošku podrastú, tak ma to len poteší :dizzy_face:

Ja mám zajtra poradňu, neviem, či mi aj UZV, alebo monitor budú robiť. Asi nie, keď minule robili.
7. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mám na nočnej a neako mi je smutno. Povedz malemu chlapcovi nech ti radšej nohy vymastí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hneď ti povie že je strašne unavený a ide si lahnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešte že ste tak ďaleko, inak by sa ai po mne rozbehol :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex jej ty sa tešíš a ja zas by som rada ak by mi ostali take ake mam lebo väčšie si nechcem predstaviť a hoci videla som i podprdu veľkosti G ale to dufam, že nikdy na seba nebudem potrebovať :sweat_smile:

to ozaj všetky mate zajtra poradne a ja v piatooooooook :angry:
7. feb 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj tu pozerá discovery, zaspáva pri tom a keď ho posielam do postele, tak sa odúva, že on nespí a nemám mu hovoriť, čo má robiť. No však vynikajúco sa mu bude ráno vstávať do práce. Je mi to jedno... :angry:
7. feb 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado musím niečo ine vymyslieť nohy natrel a baví sa ako pubertiak ale keby že mu navrhnem sex tak notebook vypne raz dva ale ja nemam chuť jooooooooj :angry:
7. feb 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex i môj rano vstava a dokonca o pol 6 a už teraz mame všetky budíky nastavene aby nezaspal ale to bude ťažke vstavanie pre neho :grinning:
8. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už je pondelok :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon môj vstáva o piatej. O šiestej mu už začína šichta. No on je zvyknutý.
8. feb 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sex nemožeš, to ma chceš predbehnúť. Ale taký striptíz mu spraviť možeš. No ja idem spať, lebo sa to tu začína zvrhávať a tuším mojou vinou. čafte :wink: :rolling_eyes: :dizzy_face:
8. feb 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granadoooooooooo dobru nocku a daj potom spravy aka bola poradňa a nieže tam ostaneš v špitali :grinning:
8. feb 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex len aby potom vstavali aj k babenkam nieže sa budu vyhovarať, že rano idu do prace, môj prikyvuje, že nieje problem vstať k mimi no som zvedava
8. feb 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok