Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. feb 2010

ja som si kupila košeľu peknu žirafkovu ale je mi uzka tak ju nosím doma a som ju tym bruchom poriadne roztiahla 😀 ale kukam že ma po sebe trblietky tak tu do pôrodky nemôžem babo by sa blyšťalo jedna radosť 😀

katina2209
7. feb 2010

No a kde rodila Belohorcova na sukromnej klinike v cechach? 🙂

granado
7. feb 2010

garonka veď narodeniny treba osláviť aj s bliskáčmi, sestričky si budú myslieť že to tak má byť 😀 😀 😀 😀 😀

katina2209
7. feb 2010

No garonka mala by si nablistaneho maleho same trblietko ja som si kupila taku s bocianom a otvormi dufam,ze sa mi to nebude roztvarat 🙂

granado
7. feb 2010

ano myslým že v čechách na súkromnej klinike.

alex
7. feb 2010

ja mám jednu s tými otvormi na prsia a túto som si kúpila na gombíky.

granado
7. feb 2010

no tie otvory to je tiež sranda, jedna v porodnici chodila stále s vyvylenými prsami a to ich mala riadne. Už sme ju ani na to neupozorňovali, len bola sranda keď sa blížila návšteva na súkr. izbu, to sme je varovali 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

i ja mam s otvormi a sa mi paradne otvory roztvaraju to ako budem s tymi prsami tam chodiť? a pekna bocianikova je tak vezmem tu žirafkovu naj sa maly blyští 😀

alex
7. feb 2010

však ale pod košeľou aj tak budem mať aj podprsku, tak nevadí, ak sa to bude roztvárať.

granado
7. feb 2010

myslím že tie gombíky sú vhodnejšie aj keď pri prvom som taka rozospatá otvorila susedovi a gombík ani jeden zapnutý, tak mi asi videl až do žalúdka, no veď dedko sa aspoň zabavil. 😀 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

alex ale prsia ešte narastu naleju sa 😀 uvidíme v prinajhoršom nahodíme na seba župan a hotovo nie?

garonka
7. feb 2010

granado 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katina2209
7. feb 2010

No presne dame podprsenku a myslim ze tie moje prsia mi tak velmi nenahuknu 😀 Babenky idem ja do hajan lebo zajtra idem na ten ultrazvuk 🙂 Zatial pekne snicky a dobru noc 😉

granado
7. feb 2010

nooooooooooo čo by si rada? 😉

granado
7. feb 2010

ako ste na tom? ja už na to nevidím idem asi do hajan. Chlopa nemám doma tak si tu budem chrapkať sama ;-

garonka
7. feb 2010

kati dobruuuuuuuuuu

a to čo všetky idete na utz a monitory? ja až v piatok

garonka
7. feb 2010

granado už i ty utekaš? a kde maš draheho? môj sa furt baví ako maly chlapec

granado
7. feb 2010

garonka no pekne ťa zanedbávajú 😠

garonka
7. feb 2010

granado jo 😠 😀 😀

alex
7. feb 2010

garon mne keď ešte trošku podrastú, tak ma to len poteší 😵

Ja mám zajtra poradňu, neviem, či mi aj UZV, alebo monitor budú robiť. Asi nie, keď minule robili.

granado
7. feb 2010

ja ho mám na nočnej a neako mi je smutno. Povedz malemu chlapcovi nech ti radšej nohy vymastí 😀 😝 Hneď ti povie že je strašne unavený a ide si lahnúť 😝 Ešte že ste tak ďaleko, inak by sa ai po mne rozbehol 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

alex jej ty sa tešíš a ja zas by som rada ak by mi ostali take ake mam lebo väčšie si nechcem predstaviť a hoci videla som i podprdu veľkosti G ale to dufam, že nikdy na seba nebudem potrebovať 😅

to ozaj všetky mate zajtra poradne a ja v piatooooooook 😠

alex
7. feb 2010

môj tu pozerá discovery, zaspáva pri tom a keď ho posielam do postele, tak sa odúva, že on nespí a nemám mu hovoriť, čo má robiť. No však vynikajúco sa mu bude ráno vstávať do práce. Je mi to jedno... 😠

garonka
7. feb 2010

granado musím niečo ine vymyslieť nohy natrel a baví sa ako pubertiak ale keby že mu navrhnem sex tak notebook vypne raz dva ale ja nemam chuť jooooooooj 😠

garonka
7. feb 2010

alex i môj rano vstava a dokonca o pol 6 a už teraz mame všetky budíky nastavene aby nezaspal ale to bude ťažke vstavanie pre neho 😀

garonka
7. feb 2010

baby už je pondelok 😀 😀 😀

alex
7. feb 2010

garon môj vstáva o piatej. O šiestej mu už začína šichta. No on je zvyknutý.

granado
7. feb 2010

sex nemožeš, to ma chceš predbehnúť. Ale taký striptíz mu spraviť možeš. No ja idem spať, lebo sa to tu začína zvrhávať a tuším mojou vinou. čafte 😉 🙄 😵

garonka
7. feb 2010

granadoooooooooo dobru nocku a daj potom spravy aka bola poradňa a nieže tam ostaneš v špitali 😀

garonka
7. feb 2010

alex len aby potom vstavali aj k babenkam nieže sa budu vyhovarať, že rano idu do prace, môj prikyvuje, že nieje problem vstať k mimi no som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre