• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci jj, i maka tu bola, prisla na chvilu malicku pozriet...tak vravela, ze je oki, ze sa diva, zaostruje, len este nevie poriadne :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka-mamka
8. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu ako rušno, kým som dočítala do konca, tak už poriadne neviem čo bolo na začiatku :wink: .
Ale gratulujem Lolke a Dede /dufam, že som na nikoho nezabudla/ a dievčatám, ktoré sú v nemocnici veľa síl a energie na najbližšie hodiny, nech sú babätká šikovno v ich náručí.
8. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, to bude brusko asi...
8. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, tak ty tiež zajtra ideš? Zober aj mňa, veď máme rovnaký termín-skoro. :wink:
8. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeeeeeeeeeem Lolke, parada!!!

olif ako ti mala pribera? kolko cca za tyzden, vies?
8. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka, radsej si pockaj a nech sa malicka krasne saa vypyta na svet a nie ako tie moje cisarovne :grinning:
8. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, a čo tvoja drahá polovička, ako mu to ide s dvojičkami?
8. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe tu bola?
8. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi prve dva tyzdne po prepusteni z nemocky to bolo 100g za tyzden...minuly tyzden sme nevazili, v stredu mi ju zvazi lekarka, tak uvidiiim, ale teraz asi dala za tyzden 150g, uvidime....nemam moc bru vahu a kupovat novu uz nechcem...
8. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je veď aj fajn takto ešte, len sa bojím tej pôrodnej váhy, už som mala aj 4kg aj 3kg bábo a to menšie sa oveľa ľahšie zo mňa vyšmyklo.
8. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi Tvoji asi viac, ze?
8. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a co na brusko?
8. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, tak asi 165g za minuly tyzden a tolko za tento....len dost papa, tak neviem, ci mala plne a ci prazdne brusko, ked smee ju vazili :slight_smile:
8. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif dik..aj som jej napisala...ona dnes aj pahltne jedla...ale nechapem z coho to brusko dokelu....
skusim vyradit zajtra rano cerealie s jogurtom rano
8. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, co sa tyka koliky a bruska..niekedy mozes vylucit vsetko a nepomoze to..jednoducho babatka este nemaju dovyvijany poraidne travaici trakt takze sa s tym vsetky musia takto popasovat...ono sa to dost zmeni ked sa zacnu viac hybat... :wink:
8. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi dik to aj svokra hovori...o chvilku ju idem umyvat... :wink:
8. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej Lolka, gratulujem !!!!!!!!!! vela vela zdravicka a mliecka prajem !!! :dizzy_face:
8. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste setkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?
8. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,

dede aj lolke stráááášne moc gratulujem a prajem veľa zdravíčka! :dizzy_face:
8. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka blahoželáááááááááááám :dizzy_face:
8. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som v uzase...
tak mala mala zase tie akoze krce...tak ze prenesiem ju hore ze ideme kupat sa...no a ona tam v tej izbe kde spavame zaspala...a spi uz pol hodku...a doslo mi , ze v noci tie krciky nemava....tak ja nechapem....mohlo byt to by aj priestorom?
8. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ja si pamatam ako Terezka rycala ked bola malinka, kazdy vecera aj dve tri hodiny...a jedine co ju upokojilo bolo ze sme vosli do kupelne :grinning: to akoby utal...decko ticho... ale to bolo asi preto ze vedela ze sa ide kupkat...ale mozno viki ma rada tu izbu a vie ze sa uz ide spinkat, mozno bola velmi unavena a z toho boli tie krce a ked si vosla do izby tak pochopila ze sa ide spat...no neviem.. :sweat_smile:
8. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, ja ti tu navrhujem, aby si zobrala aj mňa a ja idem na WC a našla som si tú hlienovú zátku :confused: , ale asi nie celú, lebo len asi ako necht na malíčku a čo si pamätám, tak pri Brankovi to bol taký riadny kus. Ale už som o krôčik bližšie k pôrodu :wink:
8. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak narychlo sa ozyvam, ale nie ako lolka, ale ako lolko :slight_smile:
lolka bola uzasna, super to zvladla, aj ked to vyzeralo postupne aj na cisýarsky rez, kedze sa neotvarala. ale nakoniec sa za hodinu otvorila o 6 cm a bolo to. a malu vytlacila za cca 7 min.....
je strasne krasna a strasne ju mame radi...lolka vas pozdravuje a dakuje za gratulacie :slight_smile:
zajtra, ked sa preberiem z mdlob, tak pridam aj foto...ale mozem povedat, ze sa podoba na tatina :slight_smile: potvrdila to cela rodina ale to je jedno, hlavne, ze su obe v poriadku...a nakoniec, usiel sa jej nadstandard a zatial bola na izbe sama, cize uuuuplne super...
takze zajtra bude foto...
este raz vdaka...martin
8. feb 2010 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no andrejka, len aby si ma este dnes v noci nepredbehla :grinning:
8. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolke, ešte raz veľké gratulujem :slight_smile: .

ja v noci chcem spať :grinning: , rodiť potom cez deň.
8. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatinko ešte raz blahoželáme a ďakujeme za info. Fotiek sa už nevieme dočkať :wink:
8. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok