Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. feb 2010

zuci jj, i maka tu bola, prisla na chvilu malicku pozriet...tak vravela, ze je oki, ze sa diva, zaostruje, len este nevie poriadne 🙂

olifcek
8. feb 2010

maka-mamka

andrea2603
8. feb 2010

dnes je tu ako rušno, kým som dočítala do konca, tak už poriadne neviem čo bolo na začiatku 😉 .
Ale gratulujem Lolke a Dede /dufam, že som na nikoho nezabudla/ a dievčatám, ktoré sú v nemocnici veľa síl a energie na najbližšie hodiny, nech sú babätká šikovno v ich náručí.

blumka
8. feb 2010

zuci, to bude brusko asi...

andrea2603
8. feb 2010

blumka, tak ty tiež zajtra ideš? Zober aj mňa, veď máme rovnaký termín-skoro. 😉

loginka
8. feb 2010

gratulujeeeeeeeeeem Lolke, parada!!!

olif ako ti mala pribera? kolko cca za tyzden, vies?

blumka
8. feb 2010

andrejka, radsej si pockaj a nech sa malicka krasne saa vypyta na svet a nie ako tie moje cisarovne 😀

andrea2603
8. feb 2010

logi, a čo tvoja drahá polovička, ako mu to ide s dvojičkami?

olifcek
8. feb 2010

ewe tu bola?

olifcek
8. feb 2010

logi prve dva tyzdne po prepusteni z nemocky to bolo 100g za tyzden...minuly tyzden sme nevazili, v stredu mi ju zvazi lekarka, tak uvidiiim, ale teraz asi dala za tyzden 150g, uvidime....nemam moc bru vahu a kupovat novu uz nechcem...

andrea2603
8. feb 2010

mne je veď aj fajn takto ešte, len sa bojím tej pôrodnej váhy, už som mala aj 4kg aj 3kg bábo a to menšie sa oveľa ľahšie zo mňa vyšmyklo.

olifcek
8. feb 2010

logi Tvoji asi viac, ze?

zucana
8. feb 2010

blumi a co na brusko?

olifcek
8. feb 2010

logi, tak asi 165g za minuly tyzden a tolko za tento....len dost papa, tak neviem, ci mala plne a ci prazdne brusko, ked smee ju vazili 🙂

zucana
8. feb 2010

olif dik..aj som jej napisala...ona dnes aj pahltne jedla...ale nechapem z coho to brusko dokelu....
skusim vyradit zajtra rano cerealie s jogurtom rano

blumka
8. feb 2010

zuci, co sa tyka koliky a bruska..niekedy mozes vylucit vsetko a nepomoze to..jednoducho babatka este nemaju dovyvijany poraidne travaici trakt takze sa s tym vsetky musia takto popasovat...ono sa to dost zmeni ked sa zacnu viac hybat... 😉

zucana
8. feb 2010

blumi dik to aj svokra hovori...o chvilku ju idem umyvat... 😉

zuzulik
8. feb 2010

jeeeeeeeeeeej Lolka, gratulujem !!!!!!!!!! vela vela zdravicka a mliecka prajem !!! 😵

blumka
8. feb 2010

no kde ste setkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

alex
8. feb 2010

ahojteee,

dede aj lolke stráááášne moc gratulujem a prajem veľa zdravíčka! 😵

garonka
8. feb 2010

Lolka blahoželáááááááááááám 😵

zucana
8. feb 2010

baby tak som v uzase...
tak mala mala zase tie akoze krce...tak ze prenesiem ju hore ze ideme kupat sa...no a ona tam v tej izbe kde spavame zaspala...a spi uz pol hodku...a doslo mi , ze v noci tie krciky nemava....tak ja nechapem....mohlo byt to by aj priestorom?

blumka
8. feb 2010

zuci, ja si pamatam ako Terezka rycala ked bola malinka, kazdy vecera aj dve tri hodiny...a jedine co ju upokojilo bolo ze sme vosli do kupelne 😀 to akoby utal...decko ticho... ale to bolo asi preto ze vedela ze sa ide kupkat...ale mozno viki ma rada tu izbu a vie ze sa uz ide spinkat, mozno bola velmi unavena a z toho boli tie krce a ked si vosla do izby tak pochopila ze sa ide spat...no neviem.. 😅

andrea2603
8. feb 2010

blumka, ja ti tu navrhujem, aby si zobrala aj mňa a ja idem na WC a našla som si tú hlienovú zátku 😕 , ale asi nie celú, lebo len asi ako necht na malíčku a čo si pamätám, tak pri Brankovi to bol taký riadny kus. Ale už som o krôčik bližšie k pôrodu 😉

lolka
8. feb 2010

ahojte, tak narychlo sa ozyvam, ale nie ako lolka, ale ako lolko 🙂
lolka bola uzasna, super to zvladla, aj ked to vyzeralo postupne aj na cisýarsky rez, kedze sa neotvarala. ale nakoniec sa za hodinu otvorila o 6 cm a bolo to. a malu vytlacila za cca 7 min.....
je strasne krasna a strasne ju mame radi...lolka vas pozdravuje a dakuje za gratulacie 🙂
zajtra, ked sa preberiem z mdlob, tak pridam aj foto...ale mozem povedat, ze sa podoba na tatina 🙂 potvrdila to cela rodina ale to je jedno, hlavne, ze su obe v poriadku...a nakoniec, usiel sa jej nadstandard a zatial bola na izbe sama, cize uuuuplne super...
takze zajtra bude foto...
este raz vdaka...martin

blumka
8. feb 2010

no andrejka, len aby si ma este dnes v noci nepredbehla 😀

andrea2603
8. feb 2010

lolke, ešte raz veľké gratulujem 🙂 .

ja v noci chcem spať 😀 , rodiť potom cez deň.

alex
8. feb 2010

Tatinko ešte raz blahoželáme a ďakujeme za info. Fotiek sa už nevieme dočkať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre