• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
matesl, sme ju vratili, bola nejaka starozitna kolekcia- teta na bazare ma "odzubala" mala inu foto....a na poste ma caka nova :sunglasses: manzel ide vyzdvihnut...len bohvie kedy, tak hadam to pojde, kociar je kupovany v lete F6 tak hadam pojde. nemame novy, ale z ebay-u ale este v zaruke :wink:
aku mate strechu? kamoska mi vravela, ze teraz su nejake gulate strechy a nie hranate strechy ci co.....
8. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nocna sa nekona,.... maaaaam chut na puding.... :grinning:
8. feb 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, tak si si mohla lamat hlavu co to tam nejde
a objednali ste novu sedacku?

ja ti ani neviem, ja som ho este nevidela, je u nasich...hej citala som aj ja ze 2010 maju uz oblu striesku, ale netusim...tie maju myslim aj taky igelitovy silt a to mi nasi nespominali, tak neviem, ale vedt je asi jedno...na funkcnosti to asi neprida...
a akej farby mate?
8. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na veceru urobila krupicu, ale potom som mala potrebu prelozit to chlebikom natretym vypekom z maska co sme robili v nedelu a potom som si dala zas smotanovu tortu co som robila a na to pukance....uuuzasne chute a zas som tusim hladna.....
a maly sa chudak pod tym zaludkom ani pohnut nevie, len obcas sa tak vypuci..ale dnes je lenivko nejaky
8. feb 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame taky kremovo-svetlo hnedo - bordovy a sedacku som objednala od jednej tiez este v zaruke taku svetlo hnedu, ale uz tu spravanu :grinning:
hej myslim ze je to jedno, len som pocula,... nemusim mat vychytavky :grinning: uz len ze som ho za taku super cenu vybila, som rada, ze ho mam :grinning:

co porabas? :wink:
8. feb 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matesl.... vsetko co si popisala by som si dala :dizzy_face: ....ja mam tiez strasne chute....
8. feb 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste pre drobca aku farbu vybrali? :wink:
9. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem tu byt :angry: musim ist.... juuuj mna drbne ..... :rolling_eyes: taky mam nerv....
ale co clvoek neurobi pre pokoj v rodine, ze? :rolling_eyes:
matesl, dobru n.
9. feb 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiez nevedela rozhodnut ale nakoniec mamina kupila bledo modru deku, tak sme vzali ten bezovy a modrymyi kvetmu a karovanou modrou v kombinacii.

a co stal ten vas? ona ich mala viacej v ponuke?

no my sme kupovali novy tak by som aj bola rada keby to bol novy modelovy rok, no ale nezblaznim sa :grinning:

musim este porobit nejake spravy k tomu projektu, jednu uz mam a na druhej pracujem, ale uz sa mi nechce rozmyslat...asi to necham na zajtra, len ked ja by som to rada dnes, bo ak ma to chyti, nech to maju hotove... :wink:
9. feb 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru, dnes asi nikto nema nocnu okrem mna :unamused:

pokojnu noc prajem vsetkym tehu a uz aj netehu :wink:
9. feb 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhu...kde steeeeeeeeeeeeee.... :grinning:
ja tu este strasim..manzel provokuje s ranajkami a kavou, tak sa musim od neho drzat dalej :grinning:
o chvilu padame...celkom dobre som spala na to ze ma vecer chytila nenormalna nervozita a veru trosku aj strach...ale nie ani tak o seba a o Dzulianu ako o Terezku...ze ako to ona tu doma zvladne bez mamky...ach jaj... :sweat_smile: :dizzy_face:
babce drzte mi paluchy
9. feb 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka????? ty si ešte tu????? čo blázníšššššššššš?????????
9. feb 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyyy...nooo strasim este...manzel ide teraz po kamosku aby bola pri malej a potom padame...na osmu tam mam byt takze stiham :grinning: este som nieco musela dovarit aby mali hladosi co jest :grinning:
9. feb 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
yak ja som dnes od pol5tej do 7mej bola hore..... otras sa mi spalo..... same kraviny sa mi snivali....
baby drzte sa :slight_smile:
ewe co ja viem kedy maleho napadne ist von? :frowning2: ale snad tento tyzden este.....
9. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ewe, ty si uzasna... vsetko precitas a na kazdeho reagujes, klobuk dolu :slight_smile:
Ja sa zatial nechystam, vcera mi v poradni povedal, ze bezo zmeny,m aj ked v knizke mam uz aspon to CI 4, ked nic ine. A mala je zostupena najnizsie ako sa da. Takze ja to skor ako o 2 tyzdne nevidim.
A co ty?
9. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, drzim palec

vcera mi pisala suzoin, no kojila som, a potom som musela s malickou do postele, lebo bola moc nekludna a neslo ju upokojit...bola unavena veru....

suzon vcera pisala, ze ju nechaju do zajtra /cize dneska/ na vzdycharni, i ked kontrakcie moc neciti, o 21:00 jej mali nieco pichnut a bud sa to vraj rozbehne alebo zaspi. tak ci tak si ju v nemocke nechaju, az kym neporodi. termin ma 11.02., a prenasat nechavaju max. 7 dni. ze uz len musi vydrzat. dnes sa este ozve, ci je kinderko. pozdravuje vas vsetky :dizzy_face:
9. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tu novopeceny otec...podarilo sa mi pridat fotky do albumu, tak si pozrite :slight_smile: dufam, ze sa budu pacit...lebo mne strasne...dakujeme este raz za gratulacie a pozdravy odovzdam.
dnes rano dostala lolka viki o pol 6 a uz je s nou. mala cucala a potom spinkala.
martin
9. feb 2010 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolko-ocino, no kraaaasne fotecky, take stastie z vas ziari :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa k spionke garonke :slight_smile:
vcera som vyspionila, ze na Antolskej sa chysta vystavba miestnosti, kde sa budu dat ukazat deticky navstevam :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lolka, malinka je krasna :dizzy_face:
aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami len tak dalej, musi niekto zastupit garonku ked bude v porodke a my tu :grinning:
9. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martina, spinionilo sa mi to lahko, ked sa predo mnou o tom bavili dvaja povolani :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej suzon tak sa drz :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj... tak to mas z doverihodneho zdroja :grinning:
9. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolko pekne dievcatko mate :dizzy_face:
9. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink:
Lolkovci : mala je prekrasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: este raz gratulujem!!!!
9. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
lolkovci krásnu dcerenku máte...a ste krásna rodinka :slight_smile: drzim vam palce :wink:
9. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon a blumka maju dnes svoj velký den :slight_smile:
baby drzim vam palce a zavidim v dobrom, ze uzv to bude za vami :wink:

a Tete vsetko naj k 2 rôčkom :slight_smile:
9. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to vidim, ze za par dni porodite vsetky a ja tu budem sama strasit a vyplakavat, ze uz aj ja chceeeem... :grinning: :grinning: zatial som ale v pohode, takze sa ani nepomahlam, no ako sa bude blozit koniec mesiaca, asi uz taka pokojna nebudem... Alex, no co, pockas na mna?
9. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tete aj my prajeme vsetko naj k 2 rockom :dizzy_face:
9. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok