Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
8. feb 2010

matesl, sme ju vratili, bola nejaka starozitna kolekcia- teta na bazare ma "odzubala" mala inu foto....a na poste ma caka nova 😎 manzel ide vyzdvihnut...len bohvie kedy, tak hadam to pojde, kociar je kupovany v lete F6 tak hadam pojde. nemame novy, ale z ebay-u ale este v zaruke 😉
aku mate strechu? kamoska mi vravela, ze teraz su nejake gulate strechy a nie hranate strechy ci co.....

ewelyne
8. feb 2010

nocna sa nekona,.... maaaaam chut na puding.... 😀

matesl
8. feb 2010

ahaaa, tak si si mohla lamat hlavu co to tam nejde
a objednali ste novu sedacku?

ja ti ani neviem, ja som ho este nevidela, je u nasich...hej citala som aj ja ze 2010 maju uz oblu striesku, ale netusim...tie maju myslim aj taky igelitovy silt a to mi nasi nespominali, tak neviem, ale vedt je asi jedno...na funkcnosti to asi neprida...
a akej farby mate?

matesl
8. feb 2010

ja som si na veceru urobila krupicu, ale potom som mala potrebu prelozit to chlebikom natretym vypekom z maska co sme robili v nedelu a potom som si dala zas smotanovu tortu co som robila a na to pukance....uuuzasne chute a zas som tusim hladna.....
a maly sa chudak pod tym zaludkom ani pohnut nevie, len obcas sa tak vypuci..ale dnes je lenivko nejaky

ewelyne
8. feb 2010

my mame taky kremovo-svetlo hnedo - bordovy a sedacku som objednala od jednej tiez este v zaruke taku svetlo hnedu, ale uz tu spravanu 😀
hej myslim ze je to jedno, len som pocula,... nemusim mat vychytavky 😀 uz len ze som ho za taku super cenu vybila, som rada, ze ho mam 😀

co porabas? 😉

ewelyne
8. feb 2010

matesl.... vsetko co si popisala by som si dala 😵 ....ja mam tiez strasne chute....

ewelyne
8. feb 2010

a vy ste pre drobca aku farbu vybrali? 😉

ewelyne
8. feb 2010

nemozem tu byt 😠 musim ist.... juuuj mna drbne ..... 🙄 taky mam nerv....
ale co clvoek neurobi pre pokoj v rodine, ze? 🙄
matesl, dobru n.

matesl
8. feb 2010

ja som sa tiez nevedela rozhodnut ale nakoniec mamina kupila bledo modru deku, tak sme vzali ten bezovy a modrymyi kvetmu a karovanou modrou v kombinacii.

a co stal ten vas? ona ich mala viacej v ponuke?

no my sme kupovali novy tak by som aj bola rada keby to bol novy modelovy rok, no ale nezblaznim sa 😀

musim este porobit nejake spravy k tomu projektu, jednu uz mam a na druhej pracujem, ale uz sa mi nechce rozmyslat...asi to necham na zajtra, len ked ja by som to rada dnes, bo ak ma to chyti, nech to maju hotove... 😉

matesl
8. feb 2010

tak dobru, dnes asi nikto nema nocnu okrem mna 😒

pokojnu noc prajem vsetkym tehu a uz aj netehu 😉

blumka
9. feb 2010

huhu...kde steeeeeeeeeeeeee.... 😀
ja tu este strasim..manzel provokuje s ranajkami a kavou, tak sa musim od neho drzat dalej 😀
o chvilu padame...celkom dobre som spala na to ze ma vecer chytila nenormalna nervozita a veru trosku aj strach...ale nie ani tak o seba a o Dzulianu ako o Terezku...ze ako to ona tu doma zvladne bez mamky...ach jaj... 😅 😵
babce drzte mi paluchy

mm1
9. feb 2010

Blumka????? ty si ešte tu????? čo blázníšššššššššš?????????

blumka
9. feb 2010

ahojkyyy...nooo strasim este...manzel ide teraz po kamosku aby bola pri malej a potom padame...na osmu tam mam byt takze stiham 😀 este som nieco musela dovarit aby mali hladosi co jest 😀

martinaj
9. feb 2010

ahojte 🙂
yak ja som dnes od pol5tej do 7mej bola hore..... otras sa mi spalo..... same kraviny sa mi snivali....
baby drzte sa 🙂
ewe co ja viem kedy maleho napadne ist von? ☹ ale snad tento tyzden este.....

maminnka
9. feb 2010

Ewe, ty si uzasna... vsetko precitas a na kazdeho reagujes, klobuk dolu 🙂
Ja sa zatial nechystam, vcera mi v poradni povedal, ze bezo zmeny,m aj ked v knizke mam uz aspon to CI 4, ked nic ine. A mala je zostupena najnizsie ako sa da. Takze ja to skor ako o 2 tyzdne nevidim.
A co ty?

olifcek
9. feb 2010

blumka, drzim palec

vcera mi pisala suzoin, no kojila som, a potom som musela s malickou do postele, lebo bola moc nekludna a neslo ju upokojit...bola unavena veru....

suzon vcera pisala, ze ju nechaju do zajtra /cize dneska/ na vzdycharni, i ked kontrakcie moc neciti, o 21:00 jej mali nieco pichnut a bud sa to vraj rozbehne alebo zaspi. tak ci tak si ju v nemocke nechaju, az kym neporodi. termin ma 11.02., a prenasat nechavaju max. 7 dni. ze uz len musi vydrzat. dnes sa este ozve, ci je kinderko. pozdravuje vas vsetky 😵

lolka
9. feb 2010

ahojte,
tu novopeceny otec...podarilo sa mi pridat fotky do albumu, tak si pozrite 🙂 dufam, ze sa budu pacit...lebo mne strasne...dakujeme este raz za gratulacie a pozdravy odovzdam.
dnes rano dostala lolka viki o pol 6 a uz je s nou. mala cucala a potom spinkala.
martin

maminnka
9. feb 2010

Lolko-ocino, no kraaaasne fotecky, take stastie z vas ziari 🙂

maminnka
9. feb 2010

pridavam sa k spionke garonke 🙂
vcera som vyspionila, ze na Antolskej sa chysta vystavba miestnosti, kde sa budu dat ukazat deticky navstevam 🙂

martinaj
9. feb 2010

jej lolka, malinka je krasna 😵
aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

martinaj
9. feb 2010

mami len tak dalej, musi niekto zastupit garonku ked bude v porodke a my tu 😀

maminnka
9. feb 2010

Martina, spinionilo sa mi to lahko, ked sa predo mnou o tom bavili dvaja povolani 🙂

martinaj
9. feb 2010

jej suzon tak sa drz 🙂

martinaj
9. feb 2010

jaj... tak to mas z doverihodneho zdroja 😀

olifcek
9. feb 2010

lolko pekne dievcatko mate 😵

zuzulik
9. feb 2010

dobre ranko babulky 😉
Lolkovci : mala je prekrasna 😵 😵 😵 este raz gratulujem!!!!

zoska
9. feb 2010

ahojte 🙂
lolkovci krásnu dcerenku máte...a ste krásna rodinka 🙂 drzim vam palce 😉

zoska
9. feb 2010

suzon a blumka maju dnes svoj velký den 🙂
baby drzim vam palce a zavidim v dobrom, ze uzv to bude za vami 😉

a Tete vsetko naj k 2 rôčkom 🙂

maminnka
9. feb 2010

uz to vidim, ze za par dni porodite vsetky a ja tu budem sama strasit a vyplakavat, ze uz aj ja chceeeem... 😀 😀 zatial som ale v pohode, takze sa ani nepomahlam, no ako sa bude blozit koniec mesiaca, asi uz taka pokojna nebudem... Alex, no co, pockas na mna?

martinaj
9. feb 2010

Tete aj my prajeme vsetko naj k 2 rockom 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre