Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. feb 2010

macu my papame i kazdu polhodku niekedy...

teraz cakam , kym sa napapa, odgrgne a pojdeme kusok von...

alex
9. feb 2010

jani ☹ hádam si to už Krpka rozmyslí a konečne sa poberie na svet. Určite je to na nervy, takého čakanie. Ale neboj, dočkáš sa.

martinaj
9. feb 2010

jani tak to uz je podla mna svinstvo..... mas niekoho zazmluvneneho?
a co ta krv vcera?

lenica81
9. feb 2010

alex, k drobnemu chodim... inak je mily, ale dnes no des... 😖

lenica81
9. feb 2010

jani, drz sa... ☹

janielah
9. feb 2010

no zazmluvnene nie, ale je to znamy, tak sme mu planovali dat po porode do ruky....lenze dnes prisiel PROFESOR a vsetkych zrusil, ze nic sa vyvolavat nebude, ze sa bude cakat....

lenze ked to dieta malo odhadom pred viac ako tyzdnom 38OO gramov, kolko bude mat teraz? 4 a pol kila preboha??? Preco mi toto robia?

A Mati, akoze strasne trapna som sa teda az dnes spytala sestricky na tu krv, tak na to vyliala ten test, ci je to plodova voda. Tak nie, nebola, ze to je teda hlien, a ja ze tolko, ze tri dni to zo mna ide???? Ona ze ano...
teraz vsak krvacam uplne jasnocervenou, tak ja uz neviem...uz za nimi lozit nebudem, lebo potom ked idem po chodbe, sa smeju a ohovaraju ma alebo co...

Baby, co mam robit? Malu monitoruju, takze je ako tak ok, az na to teda, ze to bude slon, ale inak uz som uplne v koncoch... 😒

martinaj
9. feb 2010

jani ak krvacas jasnocervenou tak to chod hned povedat... naozaj

martinaj
9. feb 2010

jani z toho si nic nerob ono aj tie sestricky v ruzinove su neskutocne arogantne a premudrele.... ja som si tiez v nemocnici s vercou vela poplakala.... ☹

olifcek
9. feb 2010

jani, chod za nimi, moze sa placenta odlupovat abo co...

lenica81
9. feb 2010

jani, necakaj, bez... jasnocervena nie je urcite dobra... 😕

lenica81
9. feb 2010

idem si ja schrupnut, uz to na mna ide... 😔

andrea2603
9. feb 2010

ahojte.

jani, vydrž.

ewe, moja Lele má karneval tiež 16.2., myslím že aj tvoj synček.

bola som na poradni, tlak som mala 150/85, gyn. sa to nepáčilo a že či pozreme aj zo spodu či sa otváram? Tak som ho hneď zrušila, že nie, lebo ma pošle hned do pôrodnice a ja tam nechcem veľmi dopredu ležať. Tak sa usmial a že za 5 min. mi odmeria tlak znova a keď bude nižší tak môžem ísť domov. Potom nameral 140/90 a že tak nech idem domov, ale nohy vyložiť a oddychovať 🙂 .

selyma
9. feb 2010

Ani mne sa nezda v poriadkui take krvacanie.

Ja som mala dnes strasnu noc, boleli ma klby, tak som sa stale len niekde otacala. A bola som na vecku asi 100x. Tak neznasam to vstavanie z postele. Mna tam dole vseeeetko boli.

lolkin manzel je taky mili. Viktorka je krasna, malinka, zlatunka. Drzkajte sa

alex
9. feb 2010

juj Jani, to je hrozné. Keby aspoň tie sestričky boli normálne, tak sa to ako tak dá vydržať, ale keď aj oni ti strpčujú chvíle v pôrodnici, tak to je potom už fakt sila 😠

maculik
9. feb 2010

olif, no ja by som mu tiez dala tak casto, ako si pyta, ale on potom grcka, a nie len cerstve mliecko, ale aj zrazene, takze nema este stravene.

a kocky, kolko vam mali vydrzia sami v postielke, ked nespia?

andrea2603
9. feb 2010

jani, aj mne povedali na predpôrodnej príprave, že ak tečie krv, tak sa placenta odlupuje a to bezodkladne utekať do pôrodnice. Tak neviem, čo ťa tam už neriešia.

maculik
9. feb 2010

jani, a ten tvoj znamy tam nemoze trosku zauradovat? Ved to nie je mozne ta nechat takto trapit sa. A kravy sestricky (s prepacenim) sa nemaju co smiat a robit si srandu, ved je logicke, ze sa bojis o malinku aj o seba, ked nevies, co sa deje 😒

olifcek
9. feb 2010

macu 5 minut? malicka len pri mne chce byt 😕

martinaj
9. feb 2010

otras, uz sa tesim do nemocnice 😠

zoska
9. feb 2010

macu
cervena sosovica je vylupana, ta sa moze- ta nenafukuje a je velmi zdrava 😉

zoska
9. feb 2010

janulka 😔
ak krvacas jasnocervenou krvou tak bez povedat urcite! to nie je normalne...

a uz asi len zatat zuby a vydrzat a pri odchode poslat tie sestricky co sa spravaju ako kravy do zadku... 🙄

lienka2
9. feb 2010

ahojte 🙂 tak ja som dnes mala celkom dobru noc.. iba raz som isla na wc, spala som ako babo.. co sa mi uz dlho nestalo.. akurat ze rano zase taka mensia potopa, ten vytok je hrozny.. ale ak si dobre pamatam, tak zucana to tak mala, nie? tolko toho vytoku.. len neviem kedy potom porodila.. myslim ako skoro.. som zvedava co mi doki povie zajtra na poradni..

jani, dufam ze si isla za sestrickami, jasnocervena krv nema byt 😖

maculik
9. feb 2010

olif, a nechces si kupit satku alebo nejaky nosic, nech mozes nieco porobit? Lebo ja tak planujem, tiez maly pokial nespi, tak chce len na mne byt, teda niekedy vydrzi 10min v postielke, ale velmi nie.

Ozaj, kedy ste boli prvykrat s malymi vonku? Lebo tu je stale -1 a sychravo, tak neviem, ci ist. Ked sme odchadzali z nemocky, bolo +8, dufala som, ze to vydrzi, a figu. V noci je stale -8 a cez den tiez pod nulou a skaredo.

olifcek
9. feb 2010

macu ja som zacala von chodit asi 2t po navrate dom...

a veru, planujem kupit toto
http://www.latkovky.sk/?akcia=showkategoria&vyb...

pisala som im este v piatok, ci maju nejaku vlozku pre babo mensie ako 3.5kg, dodnes neodpisali...

andrea2603
9. feb 2010

macu, ja som Lenke obliekla teplý sveter, čiapku, dala do fusaku a do prenosnej tašky, otvorila som v spálni okno a nechala ju tam spať, najprv 10 min., potom 15-20 min.. To mala cca.8-10dní, síce neviem koľko bolo stupňov, ale bolo nasnežené.

martinaj
9. feb 2010

lolko pridal nove fotky 🙂

alex
9. feb 2010

jéééj, aké sú to kočky 😵

zoska
9. feb 2010

jej olif ten chcem aj ja, akurat vcera som to studovala a nasla som toto...je k tomu aj novorodenecka vlozka...je to o 4 ecka drhsie ako na tej stranke co si dala..sice je to s nejakym obalom a bez postovneho... 😕

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7227592

zoska
9. feb 2010

Vikina je zlatunkááá a mamička vyzera po porode super 😵

zucana
9. feb 2010

cafte baby...lolka mala je krasna aj ked nie som uz tehu tak som si normalne poplakala...my sme to s lolkou mali take podobne ona tiez prisla o babo vtedy ako ja a cakala viktorku 😉
my sme mali celkom dobru noc az na to,ze o 6 rano mi mala skoro vsetko vygrckala...ale zaspala do deviatej aj potom tak myslim,ze to je ok...
no a trochu sme sa porafali resp.neporozumeli s muzom...lebo mu vravim ze na nete som kontaktovala jednu laktacnu a tak on ze preco riesim cez net ze tu mame ludi tiez (je tu take centrum kde mozes ist -ti poradia aj ohladne kojenia aj ti odvazia babo a naucia ta masaze na brusko a tak) a ze aj on sa zaujima a ze mu nic nehovorim...pritom som mu to povedala a aj ze sem tam ma tie krciky alebo co...no tak som dnes volala do toho centra tak v utorok buduci ideme...
inak macu tie strukoviny by som nejedla ani ten hrasok...a vraj aj susene ovocie moze robit problemy a ja jedavam cerealie so susenym ovocim takze dnes som vynechala a uvidime co sa bude diat....
jani je mi ta tak luto ale musis vydrzat este chvilku ved uz si tolko vydrzala...a aj ked sa bojis ze je babo velke mysli iba na pozitivne veci...ked je take velke lahsie sa ti s nim bude narabat a bude pekny valibuk nemusis sa bat ze ti tolko nebude hned sprvu priberat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre