• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
i ja dam maleho do autosedačky vo vaničke ani za svet
9. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta reklama na prime co chodila bola otrasna..... ked som ju prvykrat vydela, strasne mi doslo zle :zipper_mouth:
9. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja sa na dnes s vami lucim, idem do postielky :sweat_smile:
Drzte mi zajtra palceky, nech ma tam nechaju, len ak uz rodim, inac idem domov. Tak dufam, ze sa poobede ozvem. :sweat_smile: Dobru noc.
9. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak ja tam zajtra pôjdem dobre? a kuknem či maju a pošlem len do IP mi daj číselko a ti cinknem :slight_smile:
ja ti napíšem aj moje :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska drz sa a dobru noc :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus držkaj sa :wink:
9. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky...

zoska, ja som na nervy presne tak isto ako ty.... :confused:
asi je nieco v lufte ci co....

pekne foto ste popridavali babky :wink:

katina, martinaj, takze vy si davate stretko uz v nemocke :wink: cssss cssss :grinning:

inak uz aj joanna mala mat dnes CS, ze????

silta, vitajte domenky, tesime sa na fotecky :wink: aky bol porod? ja som nepostrehla, ci si pisala... :sweat_smile:

fiha, leni, ze 4 cm otvorena a maly lenivcek a nechce sa mu? a ako si poctivo lezala... skus upratovat, prechadzky atd...

blumi, blahozelameeeeeeeeeeee. julianaka vitaj na svete.
:wink:

jani drz sa...neboj, krpka si to zariadi...

maminka, este stale chodis do prace?

inak co poznam,tak vela bab prenasalo... proste sa berie za normalne nechat 10 dni prenasat a potom to riesit...samozrejme,
ked je vsetko ok. ja viem , ze je to uz na nervy a maslu... ale ved 9 mes. sme vydrzali, vydrzime aj 10 dni naviac, ze? ved babo vie kedy, netreba hlavne stresovat, lebo to k porodu nepomoze...aj ked viem, ze byt v nemocke, je nic moc... to poznam sama...

garonka, inak aj ja som sa sulala... ta tvoja svokra...raperske nohavice... :grinning:

kati, tak sa chystas? pobalena? maly je ok?

:slight_smile:
9. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweeeeeeee ty stíhaš všetko prečítať? tak to si druha Dana Sculyova z FBI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si mam predstavit, ze by som 10 dni prenasala, preboha :angry: to uz 3 tyzdne nevydrzim...
9. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe si podla mna pise nejake zachytne body na odpisovanie :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ewe, ano, este chodim do prace a dnes som tam mala riadne stresy, cely den som nejedla ani nepila. To uz sa mi vobec nepaci :( musim to prudko zregulovat, len keby som vedela, ako.
9. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe no taska uz zbalena si tu davaju doma na mna stavky ze kedy pojdem muz chce v piatok ja som povedala ze zajtra a maly vo stvrtok tak som zvedava kedy ma to chyti doktor povedal,ze moze kazdu chvilu ale piatok to urcite isti :slight_smile:
garonka si moja zachrana budem ti dlznickou :slight_smile:
9. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami len aby si tou hladovkou malu nevyhnala von :confounded:
9. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno tam este stihnem aj Lolku :slight_smile: a aj Janku mozno uz vo stvrtok to budes mat Jani za sebou neboj :slight_smile: ono to pride podla mna sa zacnes rychlo otvarat:slight_smile:
9. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati v pohodičke nebudeš dlžničkou ja som len dobra duša FBI :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja sa tam chcem stretnut....... :frowning2:
9. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak pod ja ta tam budem cakat :slight_smile: garonka 1OO krat ti dakujem :slight_smile:
inak dnes ide ordinacia v ruzovej zahrade to si urcite pozriem :slight_smile:
9. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nemaš začoooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby dobre čujem? hlasia vo štvrtok a piatok aj tu kalamitu? ma porazí ja už chcem jar :angry:
9. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
blumi gratulujeeem :dizzy_face:

inak baby ja som tu novorodenecku vlozku z autosedacky musela vybrat, lebo ked som tam dala ten emitexovy fisak a do toho pojde este mala v hunatom overale, tak by sa tam nevosla...takze novorodenecku vlozku, kym bude treba babusit asi nevyuzijem...
9. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE BABKY gratulujem čerstvo narodeným. Garon tak ty v piatok ostávaš? Ja keď tak tak až v pondelok, takže nezabudni nohy prekrížiť :wink:
9. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granadoooooooooooo sevas :grinning:

nie ja tam nezostanem ani za svet ja budem robiť všetko preto aby ma poslal het načo ma budu tyrať :sweat_smile:
nohy mam prekrížene skoro stale :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne ma ta 40tka straší :grinning: prepíšem na menšie číselko :sweat_smile:
9. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja zienky :slight_smile: pozrem panelak :slight_smile:
zajtra papa...... a ked to nahodou niekoho v noci chyti, tak drzim dopredu palce :grinning:
9. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vojdem do kuchyne a môj chlap žehlí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
asi minutu som ho sledovala no klobuk dolu ani v obchodoch take rovne veci nemaju :grinning:
ani ich nebudem nosiť ako sklada tie trička a moje pulovriky :sweat_smile:
9. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti dobru nockuuuuuuuuuu
9. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no garonka tak to by si zaslúžil neakú odmenu, buď originálna. Mne sa táto 40 celkom páči ale o pár rokov tá mi bude určite vadiť, teda ak sa jej dožijem. Idem uložiť malého, potom mrknem sem :wink: :dizzy_face:
9. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte gratulujeme cerstvym mamickam :grinning: babatkam posielame cmuk :dizzy_face:
9. feb 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu, ako poslúcha drobček?
9. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminnka to ako ti tu vyznačí tt, záleží aj od toho aký dlhý cyklus si mávala.

Inak ja som dnes v časáku pozerala a vodnár je podľa EVY do 20.2., podľa Slovenky do 19.2., tak som z toho debil.
9. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj mne sa zdalo že som najskôr pozerala že do 20 a podla života do 19 tak teda babo raď :unamused:
9. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok