• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
alex keby nemal 1,92 cm tak ho vezmem do naručia :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zasa zvazujem posledne dni, co keby mi ta voda odtiekla v robote alebo niekde u klienta (uz chodim minimalne, ale dnes som bola na jednom rokovani mimo office), alebo v obchode, ze by to bol pekny trapas... intimka by to nezachranila a nosit velku vlozku sa mi kvoli tomu ozaj nechce...
9. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminnka ja som včera po Auparku chodila a tiež som na to myslela, že by to bol pekný trapas, keby mi tam voda praskla.

garon, no tak v tomto prípade máš odpustené, ale teda milšia musíš byť na neho :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby a to voda môže prasknuť kedykoľvek? i kebyže som zavreta, a zatka neodišla? :confused:
9. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka a to ešte uvidíš tie hormony po pôrode to bude zábava :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon netuším...
9. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj lebo ja sa neustale sledujem bože

granado ta to budu tie hormony trepať jedna radosť :grinning: ale mamina ma uzemní raz dva ta svojho zaťušika zbožňuje pred ňou nemôžem na neho ani zvyšiť hlas :grinning:
9. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ano, v tomto som aj ja nováčik. Pri malom my ju praskol na sále takže netuším
9. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon aj moja mama môjho mužíka zbožňuje.
9. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda zvýšiš hlas na ňu keď si ho bude zastávať :wink: :grinning:
9. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja by som bola radšej, keby mi odišla voda a išla by som do porodky, ako keby mi ju mali tam prepichovať.
9. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš ale keď máš porod rozbehnutý a voda nič . Neboj to urobilo iba lup a pooooootom to už išlo strašne rýchlo.
9. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado vtedy moja mama sa tak vie uraziť že až
9. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja mam inu zravku to som zjedla chlieb s lososovou natierkou, potom chlieb s pecenovym syrom a teraz som s muzom urobila francuzke tusim si idem dat :slight_smile: len ta nadcha by mi mohla prejst som ju chytila od maleho ale teplotu chvalabohu nemam :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu?Alebo kukáte toho debilného kita? Ako na taku hovadinu prišli? Idem ja radšej do vane
9. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadchu mám aj ja a z toho uplne červený nos. Ja si idem dať ešte asi polievku alebo radšej vaňu? :unamused:
9. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež niečo zobala, ale to by som nemohla byť lenivá a muselo by sa mi chcieť si ísť niečo urobiť.

Ja pozerám ordináciu.
9. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado ja som tu len som presedlala na draheho notebook on vzal môj a taky šmejd teraz mam normalne ho vyhodím von oknom :angry:

nezabudni obuvak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminka keby ti praskla voda to ti vlozka nezachrani moja svagrina mala dve vlozky a cele nohavice mokre :slight_smile: to tak aj liter z teba moze naraz vytiect :slight_smile: mne tiez pri prvom prepichli vodu vsak to nejako prezijeme :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ordinaciu ja mam strasne rada Janka Kronera :slight_smile:
9. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ordinacii hra Bajzova? to akože ona nebude hrať v panelaku?
9. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som prednosť polievke pred vaňou
9. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie v panelaku konči
9. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado a vaňa nebude? volaj draheho nech ti do nej pomôže ja do sprchy nevojdem vôbec dvere mame jedny naschval dolu inač si poškriabem bruško :sweat_smile:
9. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma ten moj naplašil, že aby som rýchlejšie porodila, no ja sa obávam že tata ju vyplašil a nebude sa jej chcieť tak rýchlo. Ale idem aj do tej vane ale teraz musim tochu tu polievku vytraviť, lebo sa utopím. :angry:
9. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon vsak aj ja si idem dat za chvilku horucu sprchu ja len taku lubim no musim sa napasovat do vane a potom neviem vstat musim zavolat muzika nech si pride vytiahnut velrybku wilyho :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem teda aj ja do sprchy, dám si takú fajnú horúcu, nech malého vydúrim trošku :grinning:
9. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Granado aj teba boli cely nosohltan dufam,ze ked budem rodit budem moct dychat :slight_smile: dnes inak hovorila anesteziologicka ze pichli jednej druhorodicke epidural 9,15 a 9.35 uz mala odrodene :slight_smile: A kde je dnes Matesl kde sa flaka?
9. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, mne tiez vodu pustili az na sale, ale pamatam si veru, ze jej bolo dost...

Alex, ved to nijako neboli, to mas v podstate jedno, kde ta voda odide, takto to aspon nebude v Auparku. Dnes ma to tam tiez napadlo :grinning:

Garon, ani ja netusim, ci moze odist, aj ked mas zatku...
9. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám iba neskutočnu nadchu, tolko hajzláka som už minula že až. čo sa týka epi. aj mne to potom trvalo iba chvilinku a hlavne to vobec nebolelo.
9. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok