Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
9. feb 2010

tak už som tu, to som šikovnica že? Tlaky som cítila a ešte ťa navigujupodla monitoru srdiečka takže v pohode. Hlava ma vobec nebolela, iba to sedenie, no ale veď jesť sa dá aj postojačky. Tak garon neutopíš mna utopíš muchu? Už si spokojná? 😀 😝

garonka
9. feb 2010

ja mam už +12 a vo štvrtok sa odvažim zas tak to bude asi už +15 lebo žerem neustale 😖

garonka
9. feb 2010

granado aka si rychla to si sa i nakremovať stihla? 😀 😀 😀

chuďa muška dva dni s nami v spalni byvala 😔

granado
9. feb 2010

nakremovať a na čo, buď to bude škrabať alebo nie. 😒

granado
9. feb 2010

baby pomoc chytam také tie krče do nôh tam hore, určite to poznáte ale tieto su riadne , au 😖

maminnka
9. feb 2010

Ewe, uuuuuuuuuuuf, v 1,5 izb. byte nemilu dlhodobu navstevu? Ja uz maculik obdivujem, ako to zvaldla tak dlho v 2 izb. byte so svojou svokrou...

maminnka
9. feb 2010

Kati, ano, 10 kg, ale z akej vahy na aku vahu... hehe

garonka
9. feb 2010

granado to akoby kontrakcie?

rychlo prekríž nohy 😀

granado
9. feb 2010

ja neviem či zrovna to sú oni, to je skor keď mi zatlačí tam dole tak až taká slabosť do noh, že keby že stojim tak ma nohy neudržia. Idem lahnuť ak kuknuť panelak na nete čo bol dnes. Manžel mi povedal že mám dnes celkom inú a dobru naladu, tak ide čakať či dnes necestujeme, ale ja to tak nevidím, ja krížim nohy. čaute 😀 😉

garonka
9. feb 2010

granado neopovaž sa rodiť jooooooo?

dobru nocku a manžo nech sa nikam nechysta 😀

granado
9. feb 2010

rozkaz šefe 😉

garonka
9. feb 2010

idem i ja do perin kym som ešte trocha unavena aby som zas nebuntošila celu noc hore

dobru vaaaaaaaam 😵

matesl
9. feb 2010

akurat som vas docitala, musela som este pracovat...
aj zajtra idem od rana do prace...ja pre istotu co vecer urobim, tak posielam mailom kolegynke, keby naaahodou uz rano som na Kramaroch.

zajtra ma caka narocny den v praci...no co uz, snad este maly vydrzi, ale cez vikend uz moze ist 😀

garonka
9. feb 2010

mates to teraz prídeš?
jej ty pracuješ ako usilovna včielka 😵

matesl
9. feb 2010

kamm mam prist? garon 😅

jaj z som pochopila....nuz niekto musi aj pracovat ... xiiixiiii

matesl
9. feb 2010

ale idem si aj ja lahnut, len ma hlad...ehmmm 😕

dam si mlieko a zalahnem, zajtra rano vstavam do prace...teraz som spavala tak do 10 po precikanych nociach ;)

matesl
9. feb 2010

jo a supi sa dnes ozvala, ze uz naplno koji, malinku uz ma pri sebe a asi zajtra uz pojdu domkov, tak snad nam napise szúsedka nasa, co nas popredbehovala 😀

matesl
9. feb 2010

kati a ty sa kam predbehujes 😀 😀 😀 nas s Matkou nechate este sa gulat?

matesl
9. feb 2010

dobru noc babulky, drzte sa

katina2209
9. feb 2010

tak ja som vysla zo sprchy a vy tu uz nie ste? tak si idem aj ja lazkat a granado aj ta nastrihovali?
No vidis Matesl ked to ide tak to ide ale uz som aj rada uz mam tychto stavov celkom dost 🙂 Vsak ja som vas s Matkou volala aby ste isli so mnou 🙂
A ty uz nepracuj Matesl a to som si myslela,ze este stihneme jeden kolacik 😀 alebo dobry obedik no asi az po 🙂

ewelyne
9. feb 2010

katina, ja som este tuuuuuu 🙂))

maminka, take letisko mame uz aj my objednane do noveho 😀

heheheeeh aj ja rano o siestej vstavam.... jooooj ja nestastny zemepan.... 🙄

granado
9. feb 2010

ano aj ma nastrihli, malý mal 3800 čo bolo hodne na mna. Ono je omnoho lepšie aby ťa nastrihli a ko by si sa mala dotrhať od nevidim do nevidim 😉 😉

martinaj
10. feb 2010

dobre ranko 🙂
kto dnes rodi? 😀

maculik
10. feb 2010

dobre ranko 🙂
Tak tu od noci zase snezi, ja som sa uz tesila, ze pride jar, lebo ked sme vo stvrtok isli z porodnice, tak bolo 8st. No odvtedy stale zimsie a zimsie, takze februar sa nezaprie 😝

rano manzel zaviezol svokru na vlak, takze je tu prazdno. Idem vyzliect periny, rovno aj nase spravim, len nemam prach na pranie, tak to ostane vsetko v kupelni, musim poslat manzela, nech kupi.
Este mi vcera navarila do mraznicky nejake veci, aj buchty upiekla, tak parada, budem mat na niekedy, ked sa mi nebude dat alebo chciet varit.

Vecer sme boli pozriet jeden dom, tak riadne velky je, na prizemi pri vchode obrovska miestnost, kde by asi mal V.pracovnu a svoje svatrachy, na poschodi kuchyna s obyvkou spojena a 2i a na dalsom poschodi 2mensie izby a jedna mini izbietka. Velky balkon a velka zahrada, garaz pre 2auta. Len ten najom je dost brutal, viac ako nasobok toho, co platime tu 😖 Tak sa ideme stretnut s majitelom a uvidime, musime sa rozhodnut. Bolo by to az od 1.7., co mne je trosku neskoro, ale zase pri bytovej situacii tu okolo Bonnu je toto super. A len kusok od tohto bytu, takze dedinu by sme v podstate nemenili, a este by sme aj boli viac k centru.

Inak, noc zase nic moc, ale uz sa nad tym asi zbytocne zamyslam. Vecer som sa z toho az rozplakala, ze co robim zle, ked cez den maly krasne papa aj buva a ako pride vecer, tak to zacina. Manzel ma upokojoval, ze to nie je moja chyba, ze to proste maly tak ma nastavene... Ale preco, ach jo... 😒

Inak, mne pri tomto porode tiez vodu praskli az na sale, ked uz som bola uplne otvorena, tak to bol iny horuci prud, fuha... Lebo pri Adelke mi odtekala postupne, tiez som mala vsetko mokre, ale nie tak lavinovo, ako teraz.

martinaj
10. feb 2010

macu to musi byt super dom 🙂 aj ja sa snad niekedy dozijem.....
nic nerobis zle.... Petko je este malinky, on si najde svoj rezim 🙂

maculik
10. feb 2010

mati, no super, len aj ten prenajom je "super" 😝 Preto este zvazujeme a preratavame, aby nam to vyslo, kedze ja nerobim.

zoska
10. feb 2010

ahojte 😉
bola som na pasoch, vstavala som o 6tej 🙄 ale vraj dobry zaznam...mala sa vrtela, pulz v poriadku a zasa nejake tri stredne silne kontrakcie, ktore som necitila 😅

granado- my chceme meno Nela- jednoducho, ziadna Nellie,Nelly, Nella... rozhodli sme sa tak nejak naraz, vobec sme to neriesili... v Cesku ma Nela maniny 6.2. ..takze bud si vymyslime nejaky datum samy alebo pockme kym zaradia do kalendara...ci to bude na Petronelu alebo Korneliu sme zatial neriesili...uvidime.... ked bude mat take 2 roky to budeme asi riesit 😉

martinaj
10. feb 2010

macu no 😝 ... a boli ste pozerat aj nieco ine? alebo sa chystate?
no my v tom nasom 1izbaku prerobenom na 2 izbak tiez dlho nevydrzime.... chceli by sme si maly domce postavit, ale to by uz v bratislave urcite nehrozilo....
zosi super 🙂 ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava.... a aj na to ci ma konecne prvy krat na monitor poslu....

zoska
10. feb 2010

macu takze ty si od dnes bez svokry...no celkom rychlo to aj preslo, ze?
tak drzim palce, nech to krasne zvladnes s drobcami 😉

zoska
10. feb 2010

mati prvy krat? ty brdo to je fakt vsade inak...ja som bola dnes uz 4ty raz...

inak my mame 3i byt...a moj muz sa tu nevie pomestit, ma neskutocne vela oblecenia topanok a roznych blbosti + potrebuje pracovnu a kedze v tychto panelakoch starych satniky nehrozia tak mame vela skrin.,..uz my polroka pili usi ze sa chce stahovat...nastastie zatial nenasiel nic vhodne...mne je tu dobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre