Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
10. feb 2010

som spat... nakoniec som bola s kamoskou na obed... nepochvalite ma... vyprazany syr som si dala... ale nenormalnu chut som mala... dnes by som mala uz iba zeleninu jest... ale nemam... 😀

inak rano som sa pozabudla...

vsetko dobre blumke, jej dzuliane a aj tete... drzte sa baby... 😉

martina, ten recept si musim zapisat... ale dnes je chvalabohu maly aktivny, tak som rada...

inak zosi, uz mas narok... tolko roboty za jeden den... a co tie okna, neucinkuju... mozno to este len pride... 😨

zuci, my mame taku vanicku na kociari, co ma spodok taky trosku ovalny a da sa kolisat, ked je odmontovana a polozena na zemi, rozmyslam, ze ked bude maly so mnou v izbe a nie v spalni v postielke, tak ho v nej budem drzat... odkedy mozno babo davat do tych lezadiel...

inak, som sa bola potulat v meste - bola som v draciku, ze kupim nejaku hracku na vajce a nic nemali... teda mali, ale za 1 plysaka od lamaze dat 20 ecok mi prislo dost... 😕 tak este pokukam u aladina, lebo tam chcem ten nosic objednat... 🙄
a este som konecne kupila knizku mangelovi k valentinovi, velmi ten sviatok nemusim a ani on, ale knihu hadam neodmietne... 😅

lenica81
10. feb 2010

kati, tak nech sa spravidelnia...
v polsku by ti predali... 😉

alex
10. feb 2010

katina možno sa spravidelnia a pôjdeš už dnes 😉

katina2209
10. feb 2010

no teraz som bola na zachode a baby ked som sa utrela tak som mala taky vytok s primesou krvi ze by to bola ta zatka?

katina2209
10. feb 2010

no vsak to viem ze v polsku by mi predali ale vsak autosedacku by mohli predavat aj zvlast

garonka
10. feb 2010

kati no jo zatkaaaaaaaaaaa
tak doki ma pravdu že do piatku nevdržíš 🙂

katina2209
10. feb 2010

lenica a ty este nejdes po tych prechadzkach?

katina2209
10. feb 2010

urcite dam vediet keby sa mi to spravidelnilo a isla by som do nemocky zatial v pohodke ked sedim ale ked sa postavim tak az do krizov a maly ako by sa chcel vybit hlavickou von 🙂

alex
10. feb 2010

katina no teda, tak sa ti to už fakt rozbieha 😵

lenica81
10. feb 2010

kati, zatka... 😉
prechadzky dajako nepomahaju... uz som rozmyslala, ze by som si aj na to 5te vyslapala, mozno to zajtra skusim...
nalievam sa cajom z ostruziny a tak, ale sak ja ako prvorodicka mam este cas... termin mam az buduci tyzden, len by som nechcela dlho prenasat... moj muz je uz zo mna tiez uplne hotovy, kazdy raz co idem v noci na wcko, tak sa prebudi a ze co je a ako sa citim... 😒 vravim mu, ze keby nieco, tak si tak kludne neliham... 😀 uz teraz sa barz nevyspi, trenuje spolu so mnou... 😎
keby sme mali take stabilnejsie stolicky, tak aj tie okna skusim, ale mame take skladacie barove a to normalne mam problem sa na ne vystverat, takze to neprichadza do uvahy, nechcem sa niekde zosypat...

lenica81
10. feb 2010

a este k tomu su tu ini kandidati, garon napr... granado... nemozem ich predsa predbehnut... 😉

katina2209
10. feb 2010

lenica no ked to prijde tak to prijde uz sa budes musiet predbehnut ja som prve rodila skoro presne na den 🙂

katina2209
10. feb 2010

ako to mala zucanka tiez jej to tusim zacalo ten vytok s takou primesou ze? ale ona to tusim mala niekolko dni tak som zvedava mozno este fakt vydrzim do piatku

zucana
10. feb 2010

kati jojo ja som to mala az tyzden...pak kontrakcie nepravidelne a pak pravidelne a pak odtiekla voda a pak vikinka 😀 😉

teuska
10. feb 2010

caute babulky 😅
No tak som doma. Maly mi na ctg spal a nie a nie ho zobudit. A na sone lekar povedal, ze brusko tvrde, to uz nevydrzite do 17., ale v rizikovej poradni to lekar videl uplne v pohode, vraj kontrakcie uz mozu byt a krcok ma 1.5 cm. No v pondelok mal 3cm, takze sa skracuje a sialene ma bolia klby, ledva chodim. Som ako stara babicka. A tie kontrakcie su tiez dost silne, ale stale nepravidelne, priblizne asi tak kazdu hodinku. Cez den zo5, ale v noci ovela viac. Tak som teda zvedava, dokedy vydrzim. Zajtra mam predoperacne vysetrenia, tie by som rada stihnut. Vybavia ma za jeden den, alebo treba cakat na vysledky?

katina2209
10. feb 2010

No tak Zuci to mam este cas len kontrakcie kazdych 10 minut tak este pockam 🙂

martinaj
10. feb 2010

babulky aj ja chcem ist rodit...... nechce sa mi zajtra do poradne ☹

zucana
10. feb 2010

kati ked som mala kazdych 1o min.vyse 4 hodin tak praska voda 😕 😅

matelko1
10. feb 2010

ahojte.
nestiham ani citat,co mate nove.drobci daju zabrat.ked spinkaju,tak sa snazim aj ja oddychovat.

zucana
10. feb 2010

baby kolkokrat za 24hodin kojite?teda okrem olif ktora koji asi 100 krat 😉

maculik
10. feb 2010

zuci, ja asi kazde 2h kojim...

zucana
10. feb 2010

no lebo ja uz len 6-7krat za den a este aj niekedy len jedno prso...a teraz mi uz spi 3 hodiny vkuse...
matelko jeej mali su aki podareni...a ty teda nekojis ked vidim flasku?

selyma
10. feb 2010

Ahojte babky

lenica81
10. feb 2010

matelko, mali aki su zlati... 😵

kati, iba kazdych 10 min... 😅

ahoj sely... nieco nove u teba...

zuci, ked si mala tak pyta a pribera, tak je to ok, nie... 😕

lenica81
10. feb 2010

inak sely, kde my to mame este k tym babkam... 😉 😀

katina2209
10. feb 2010

baby drzte mi palce kontrakcie kazdych 5 minut ideme do nemocky

katina2209
10. feb 2010

voda mi nepraskla tak som zvedava co v nemocke

zucana
10. feb 2010

katina drzime palceky ...som to vravela...a mysela si 😀

loginka
10. feb 2010

caves, dnes sme sa boli odvazit u dr., celkom ich unavil ten vyjazd, chudatka, mala mi ani papat teraz nechcela
no ale maju uz Laurinka - 2560 a Dominik - 2440, cize za 2 tyzdne prirastky 300 a 340 🙂
ja sa tesim aj ze som zvladla to nastelovanie 2 autosedaciek do auta v uzkej garazi 🙂
no keby sme nemuseli chodit po doktoroch bolo by lepsie, lebo vidim ako ich to vycerpava

zuci ja kojim 16x za den 🙂

lenica81
10. feb 2010

kati, drz sa, nech to mas rychlo za sebou... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre