• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja som nastupovala 8.1. a tiez prisli dnes... :wink:
12. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex, Lenica...aj Vám prišiel domov nejaký papier zo SP?
12. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali aku mas banku?

mne totiz socialka neposlala este PN a MD z decembra a ani z januara, ma to prist naraz teraz.moje kolegyne totiz informovali telefonicky socialku, ze som porodila predcasne a teda PN nekonci 31.12 le 18.12 a MD nie je od 01.01.2010 ale od 19.12.2009. socialka nammiesto toho, aby zaplatila tak, ako ma papiere, pockala na opravene papiere..
12. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aTY?
12. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nastupovala 13.1.2010...no veď uvidíme...snáď im tam žiadny papier chýbať nebude.
12. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam CSOB...

a prislo mi najprv vyziadanie dokladov, ale to sa tyka rodneho listu, takze to este pocka a potom prislo vyjadrenie k dennemu vymeriavaciemu zakladu bla bla bla plne samych paragrafov... :wink: rozhodnutie o materskom...
12. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nastupovala tiez 13.1. neviem podla coho to moj doki ratal :confounded:
12. feb 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ja som im papiere poslala vsetky, vratane rodneho listu malickej..nic mi zatial neposlali, ale kolegyne mi do socky volali a povedali im, ze do 15.02 peniazky pridu a napisali mi aj ciastku...ja mam vub...tym to stale trva o par hodin dlhsie, chjo
12. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem zehlit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este v noci pisala suzon:
zajtra /cize dnes/ o 6:00 dostanem atb. na streptokoka, a vyvolaju porod. zvazuju aj cr, zalezi, aky bude nalez na krcku. som rada, ze vyvolaju v termine porodu a nenechaju ma prenasat. drzte mi palceky, bojim, dufam, ze vsetko bude OK.pozdravuj na MK, dobru nocku

no a teraz pisala, ze o 12.15 ide na cr :dizzy_face:
12. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce silno... tak ked uz tu babo bude, daj info... :wink: :dizzy_face:

ja si idem zdriemnut... som sa napapala... som jak male babo... papam a spim... :grinning:
12. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex, aj mne dnes prisla materska :slight_smile: vytesujem sa, ze k platu budem mat aj matersku, hehe, muz sa mi smeje, ze ja vzdy najviac zarabam, ked som na materskej :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mile kolegynky februarove :slight_smile: Obcas si dovolim sem nakuknut a pozriet sa, ako sa mate, ale nejako som sa nechcela vtierat medzi vas alebo vyrusovat, lebo posobite ako zohrata partia mamiciek :slight_smile: Velmi vam gratulujem ku krasnym babatkam a prajem moria zdravia, drzkajte sa aj s babatkami a manzelikmi :dizzy_face:

My to mame zda sa tiez za par, no akosi ma dneska pochytil smutok a cudna nalada, ze sa stale nic nedeje este :frowning2: Na jednej strane sa bojim a oddialovala by som to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na druhej uz chcem mat po tom a byt s babatkom. Vybrali sme drobcekovi datumy 10., 11., 12.2., nech ma v datume jednotky a dvojky, hihi, a on betar neposlucha :sweat_smile: Tak uz len premyslam, ci to stihnem do terminu, nechce sa mi byt hospitalizovana na termin (tak sa to robi tu v Ziline) a cakat a cakat. Overenu radu asi nemate, co zabera na privolanie porodu, ale aj tak, ako travite tieto dni? Ja hocikde premyslam, ze ma moze oclupnut plodova voda a bude sranda :grinning: A este viacej sa obavam, ze budem menit cisto prezlecenu postel :grinning: Citim sa dobre, vladzem, len velmi priznaky porodu nemam. Vraj na spic prsta otvorene hrdlo a trosku skratene to tam je, no inac uzavrete. Tak uvidime... Myslim na vas, nech vam to dobre dopadne, zienky :dizzy_face:
12. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee....tak malickaaa mi spinkaaa .....blumka a davaju ti neake tabletky odbolesti???mala si spinal?moja mala je takaa zlatunkaa ona sa napapaaa prebalime trosku pokukaaa a spinkaa ja 3 hodinky aj v noci jekludnaaa ta ssa tesiim....olif a ty balis na siroko s dvoma plienkami?lebomne povedali v nemocnici len jednu plienku ...
12. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rivatha a co ty nechces patrit do zabehnutej partie? ved porodom tu nekoncime :wink:
suzon drzim palce!
a baby tak mala mala opat soplik a dokonca aj v hrdielku lebo ked odkychla tak jej vystreklo aj z pusinky...asi mame moc suchy vzduch zapinam v izbe zvlhcovac...odsala som sopliky a dala vodicku do nosteka snad jej to prejde dokelu same...nemusim s tym k lekarke zejo?
12. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviem ze ma strasne nalozene v plienke ale zaspala mi o 12tej a nechcem ju zobudit...snad to vydrzi... :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, prvy a druhy den mi dali infuzky a uz viac nebolo treba. vobec ma to neboli...

baby, poculi ste o tej malickej Biance Harmony?
12. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa stalo?
12. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem...hrozne...dokelu uz tretie...
12. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa stalo? ja neviem nic

zuci i my mame take...kvapkam a odsavam, zda sa, ze je lepsie od vcera ale ista si niesom...
volala som lekarke, takze netreba chodit, chytili sme nadchu, no
12. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, uz vie,m
12. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomrela :frowning2:
12. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dozehlila vsetko co som mala v postielke ulozene :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ma bolia krize......
suzon drzime palce :dizzy_face:
12. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, mali sme my s olivkou stastie...
12. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pekne priberala...chjo
12. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, detskelekarka mi dnes vravela, nech dam len pampersku a 1 latkovu plienku
12. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce kalciovu mast musim umyvat pred kojenim?
12. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi niektore ju nezmyvali
12. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomrela? :( nemam si to ako precitat, FB mi nejako blbne... ach jaj...
12. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok