• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
nPODOBNE....
23. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana, s jedenim to mam podobne ako Ty, tiez mi chuti najviac vecer.dost sa musim nutit cez den, ale ked nejem viac ako dve hodiny tak mi je nevolno...
23. júl 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tiez blahozelam olif k meninam a k peknemu utz :slight_smile:
ja ho mam v pondelok, zajtra idem na krv, tak budem ocakavat pondelkove dobre spravy

ja sa najest musim, jem aj 6x denne, male porcie, rano jogurt s musli, potom maly chlebik so zeleninkou, ovocie, obed, ovocie, alebo nejaka sladkost a vecera zase chlebik
len varit sa mi moc nechce, ale zle mi od jedla vobec nie je
23. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ci mam rada tekvicu, lebo ako mala som to nemala rada a odvtedy som si to nikde nedala, musim popytat mamu nech to spravi a okostujem :slight_smile:

inak sranda, ja som si myslela, ze pestujem na zahrade cuketu a je z toho patizon :grinning: pekne mi to predali na mileticke :slight_smile:
takze po novom budem robit jedla z patizonu, skoda, lebo cuketu velmi lubim
23. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, i ja ledva dycham, ked je teplo a straaasneee sa potiiiim, vsade
23. júl 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Normalne ste toho od vcera tolko popisali, ze ani nestiham citat. To teplo robi zle aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A najviac v noci. Vobec nemozem spavat.
Loginka ja mam patizonik rada, len tento rok som ho nestihla nasadit. Takze mozes mi jeden poslat cez IP :grinning:
23. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Logi- 3 cast nie moc zaujimava- teda mne osobne moc nepacila, ale za to 4... uz len nech teta prestane trucovat a dopise 5... je to take pre nastky, ale super sa to cita... olif, a olinka vsetko najsamlepsie k meninkam dnesnym... dnes je velmi zly den, co som vcera nevracala, tak dnes dobieham... v pondelok som bola na krvi- kvoli tym vyvojovym chybam- nebola som na tom NT a dnes uz boli vysledky, vsetko je OK, teta co mi mala povedat pohlavie babenka mi nevola, a tel. mi nedviha... a to teplo :cry: :cry: :cry:
23. júl 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy dakujem x;o)

uz mi pogratulovalo aj par ludi, dokonca i taki, u ktorych som to necakala, ale spomenuli si, ze poznaju Olgu nejaku, hehe. drahy zatial nic, hech :sweat_smile:
23. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy, prave som docitala dvojku :slight_smile: , da sa kupit aj stvorka? nevidela som ju v knihkupectvach , iba nejaku inu knihu od nej
23. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska, poslem urcite :slight_smile: ty mi posli potom aj nejaky dobry receptik :wink:
23. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif neboj, urcite nejake prekvapko bude na Teba cakat.... logi ja som vsetky casti citala po cesky, nejaky neoficialny preklad, lebo kym sa u nas zacala predavat 1 ja uz citala 4... ale je aj kus 5 casti na nete- to je vlastne 1 diel len z pohladu Edwarda... a ak chces mam to vo worde :slight_smile:)))
23. júl 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy: ale, i keby nie, nevadi, su to len meniny x;o) ale je prijemne, ked si ludia spomenu a sms poslu, alebo napisu mailika a pod. x;O)
23. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby ja som lezala nejak ma z toho tepla rozbolela hlava aj teplotu som si merala a mala som 36,9 no a po hodke 36,8 tak snad do pojde dole...lebo zas zacinam stresovat a uz sa mi to nepaci :sunglasses:
idem svokre poliat kvety ups nejak som na ne zabudla a uz je prec od piatka :confounded: snad ma nezabije a este ziju :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif tu sa vobec meniny neoslavuju ale moj muzik musi :wink:
23. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci: my maqme zvysenu teplotu, to je f poho x;O) ale jo, hlava i mna sem tam zacne pobolievat a ja netusim z coho...ble
23. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci: no ja osobne niesom moc na vlastne oslavy, ale na inych jooooo, rada prekvapujem a kupujem darceky :wink:
23. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif aj ja strasne rada nakupujem darceky .... ten na vyrocie mam uz zabaleny odvcera :slight_smile:
a doki aj mne povedal na zaciatku ze to je tehotnost ze cca 37 ale tak lakla som ze ci to nemame len v prvom trimestri... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana,olif, nemate nizky tlak ked vas boli hlava? lebo u mna je to stale spojene s tlakom,a este k tomu horucavy.skuste vela vela pit.aj 3 litre.
23. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy, a mas aj 4 vo worde? :wink:
sice mam pred sebou este 3, ale ktovie kedy vyjde 4, ja som si objednala 3 casti cez net , aby som mala co citat domka :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciii, zlatusik prekvapiiiil. dostala som tri nadherne ruzicky vitaminy CENTRUM Materna DHA /nejaka novinka to DHA/ a pregnium od Walmarku :wink:
23. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joanna: no, dnes mi merali v poradni tlak a bol dobry, ale to ma hlava nebolela...ale mas recht, mala som viac pit, dnes som vypila malo, asi len 1.5l
23. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana neboj, zvysena teplota je v tehotenstve bezna. ja mam takmer stale poobede a vecer az okolo 37.5.
Ja ale aj malo pijem. Ale ked zacnem pit, tak musim behat na zachod stale. :angry:
23. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska moje ladviny su tak zdravucke, ze vzdy, ked som sa napila, sla som kratucko na to na wc...a teraz? teraz mozem pit a rovno sediet na wc, chi...x;O)
23. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli vsetko naj naj k meninam a hlavne bezproblemove tehotenstvo a zdravucke dietatko.
tie spravy su strasne, ja sa bojim nieco take aj citat :confounded:
23. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis olif, ja som Ti hovorila, ze Ta prekvapi :slight_smile:)
23. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som sa konečne vrátila ale som toho dnes obehala som rada že som už doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana, ani sa necudujem ze ti bolo zle, dnes to bolo a stale je o dusu
bola som sa aspon schladit v Ikea a Avione :sunglasses:
23. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif :fearful: no a vyber si u nas nemocnicu! :cry:
23. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky uz mi je lepsie najedla som sa ...vyprazana cuketka so zemiackovym pyre a melon :grinning:
olif nehadz hentake veci ja to ani citat nemozem ako sa poznam :astonished:
vidi aj ja som vravela ze ta prekvapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok