Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
24. júl 2009

cukrus, mne sa tiez zda ze to je dost neskoro, a hlavne ked si bola v nemocnici. mohli by ta sledovat castejsie...Ty si PN?

cukruska1920
24. júl 2009

jezis vidis...mne uz sibe..4. augusta 😀 nevies ako sa da napravit ten termin?

joanna333
24. júl 2009

skus uplne hore na stranke ako mas meno uzivatela, tak vedla su Nastavenia, tam si asi zmen datum posl.menstr....

cukruska1920
24. júl 2009

no uz to mam upravene...ale dala som si ze poslednu menstruaciu som mala 4.maja...a pritom som mala 21.4 len inak mi to nesedelo

martulanr
24. júl 2009

ahojte
cukrus tak super ze ste OK

tak na poradni vsetko OK krv zobrali hned rano a stihol aj sono vsetko vporiadku babo ma dlhe nozky tak dufam ze to bube baba 😀 a koncim 12tt huraaa no a ked budem stale zvracat tak si pôjdem polezat ale to vôbec nechcem 😒
pri malom mi byvaloo do 8 mesiaca zle 😒

joanna333
24. júl 2009

marti, mojej neteri bolo tak zle ze nic nejedla, nakoniec skoncila v spitali a ked presiel 12.tyzden aj zle jej prestalo byt...ale to je individualne...mne pri prvom nebolo zle ani raz, a teraz ano 😒

martulanr
24. júl 2009

ja som brala aj cipky Torecan a injekcie ale nic nepomoohlo ale vydrzim stoji to za to

olifcek
24. júl 2009

zucana: ale, co si s nim, tak si uz na vysetreni bola? no ved...vidim, ze Ti je jasne, ze to len od neho moze byt..

olifcek
24. júl 2009

cukru: super, ze si uz s nami

olifcek
24. júl 2009

ja viem, viem, mame setrit, ale..kupila som si dvoje topanocky, hech, ja som muselaaaaaa.....

celokozene a len po 10EUR...x;o) jedny su super i ku kociaru, a druhe snad i na svadbu sa hodia, hehe x;o)

drahusik zareagoval nastastie uzasne..,,fpoho lasi. ved ked potrebujes 🙂,, tak mi odlahlo x;o)

zucana
24. júl 2009

vies olif ja som dost opatrna a na kontroly som chodila kazdy rok takze jedine odneho alebo na wc lebo ja mam aj slabu imunitu...ale uz to neriesim...este som sa dala aj ockovat mala min.partnerov a moj muzik tiez nebol az taky zaletnik tak proste co narobime .poznam vela bab co to ma aj malo a zmizo to a nastastie nemam tie zle typy a nehanbim sa o tom rozpravat.
a k topanockam gratulujem. my sme s muzikom zavisli topankovi maniaci....ale bohuzial pri 10eurovych to nezostane
😒
takze si len kupkaj a rob si radost 😉

olifcek
24. júl 2009

zucana: jj, to verim, ze si opatrna 😉 ja osobne nemam ten problem, ale keby sa vyskytol, drahemu by to nepreslo, lebo by to znamenalo, ze je to cosi nove, co prislo a to by mohlo znamenat len to, ze ma oklamal...ale unho to nehrozi, lubi ma, a to taku aka som...niekedy mam pocit, ze je poslednym svojho ,,druhu,, a to preto, ze si na dovere a vernosti zaklada 😉 ale mam pocit, ze viac s vas tu ma takeho skveleho muza, muza, ktory by vam i modre z neba doniesol a tuzi len a len po vas, a to je skveleeeee.

dakujem ku topanockam. ozaj sa casto nevidi celokozene topanocky za 10 EUR, no a rozne druhy, tak mi nedalo nekupit dva rozne druhy x;o))))) ale kebyze mi dne sniekto len tak daruje par sto eur, nakupil aby som si veeela topanok

😉

zucana
24. júl 2009

olif ja som to dostala az po zoznameni s nim takze tak...a on by ma urcite nepodviedol...aj ked nikdy nehovor nikdy ja pochadzam z rozvedenej rodiny a kvoli mojmu otcovi mam velky problem s doverou a moj muz to dobre vie a ma ten isty nazor....tak nech nam to vydrzi!!!

olifcek
24. júl 2009

😉 zucana: podla toho, ako vas osud spojil znamena, ze ste sa urcite mali najst a teda URCITE TO VYDRZIIII.

jj, ja som nikdy muzovi nedoverovala a to preto, ze ked som mala 17, nechcela som s jednym chlapcom este spat, tak ma podvadzal, prisla som na to a skoncila to...a to mi este viac potvrdilo nedoveru v muzov...no Jozko je iny, jemu som doverovala od prvej moznej chvile, akurat som sa bala, ze nemoze byt tak perfeknty ako vyzera, ze je...a on je taky 😉

hm..tak to mi je luto, ze si rodicia nerozumeli ☹

tak zuci, nech nam to vsetkym vydrziiiiiiiiiiiiiiii 😉

miabmia
24. júl 2009

Ahoj dievčatá,
chodím sem už dlhšie ako pozorovateľ, ale dnes som sa rozhodla aj prispieť. Som 1x tehotná, momentálen 9 tt a šťastná, ale čo ma trápi je, že mi je stále zle od rána do večera, zvraciam len 1 až 4 x denne, čo by sa dalo vydržať len keby mi nebolo sústavne zle a nehovoriac o týchto teplotách.
Chcela by som sa ťa Martulanr opýtať, či keď ti bolo zle až do 8 mesiaca, tak či nonstop?! Mne doktor predpísal Torecan, niekedy mi zaberie inokedy nie, tak neviem.
ˇ
ďakujem za odpoveď !!!

teuska
24. júl 2009

Ahojte babulky 🙂 Cukruska som rada, ze si uz v poriadku. Chcem sa ta opytat, ak mozes k akemu lekarovi chodis? Bola si v Nitre v nemocke?

miabmia, vitaj medzi nami. Mne zle byva len obcas, ale este som nevracala, takze ti neviem poradit. Ale je mozne, ze po 12tt ti bude lepsie.

cukruska1920
24. júl 2009

teuska...poslala som ti IP

olifcek
24. júl 2009

baby, aj u vas je 37 stupnov ??? 😕

zucana
24. júl 2009

38 😒

olifcek
24. júl 2009

horor toto 😒

mmaarrttiinnaa
24. júl 2009

strasne počasie a u nas vsetci ochoreli vcera som bola na pohotovosti s mamkou a dnes s dcerkou uz mam toho dost ☹

cukruska1920
24. júl 2009

Kde ste vsetky? hrozne je teplo...tvari sa ze chce prsat ale moc na dazd to nevidim

martulanr
24. júl 2009

bola som shoppingovať 😀
miabmia tak pri prvom som zvracala do 8 mesiaca kedykolvek cez den 2 -3 do 4 mesiaca potom uz len raz za den do 8 potom to prestalo samo od seba
ale teraz prve 2,5 mesiaca som cez den 5 -6 kedykolvek uz aj z vody ked soom sa napila a teraz uz iba 1-2 za den ale tiez kedykolvek MOJ NAJLEPSI KAMOS WC uuz som si zvykla

Torecan mi nic nerobil vôbec nezabral a injekcie tiez nie tak mi odpoorucili nemocnicu ale tam sa chystam iba rodiť 😀

teuska IP 😀

olifcek
24. júl 2009

stale tu mame 30 stupnov, bleee

martulanr
24. júl 2009

olifcek aj tu a este aj vonku nejaky ..... páli bordel 😠

lolka
24. júl 2009

vonku sa sice mraci, ale urcite to bude iba burka v prasku a nic z toho 😒

martula, aj ja som velka kamoska s wc-misou, objimame sa parkrat denne 😖 zatial som len schudla. aj mne dala doki Torecan, ale dala som si len jeden 1x a aj to mi nezabral, tak som ho uz nebrala. niekedy je to "napinave" a len sa obzeram po zachode 😅

olifcek
24. júl 2009

dobru nocku prajem x;o)

uz sa blizi cas, kedy k nam opat pride blumka, ze? 😉

olifcek
25. júl 2009

konecne je vonku uzasne. kropi, je 20 stupnov a pofukuje vietor....

akurat,ze je to snad vhodne na fotenie, lebo dnes nas ma kamaratka odfotit a my paq chceme konecne urobit oznamko, ktore dam buduci tyzden vytlacit x;o)

olifcek
25. júl 2009

idem ja vonku....vy ste tiez tam, alebo spinkate x;O)

zatial pa a drzte palce, nech sa nam podaria fotky, aby sme dnes konecne urobili oznamka a pozvanky na svadbu x;o)))

hajdylca
25. júl 2009

joana Ty si tusim spominala, ze ides na krv v 12 t a netusis naco- tak to je na zistenie vrodenych chyb, niektore kocky to maju podla mna skombinovane aj s tym NT vysetrenim... inak mne byva cim dalej tym horsie... doteraz som vracala max. 1 x za den, no teraz sa to zacala stupnovat a najhorsie je ze uz ked je po tak mi vobec nie je lepsie, stale mi je otrasne, neviem, co mam jest, ci tym nedrazdim zaludok... dr ked sa ma pytal, ci mi je zle som mu povedala, ze ano, ze skoro kazdy den vraciam, ale nedal mi nic proti, ani neviem, ci by som nieco chcela brat- ked pisete ze to vobec nezabera... verim ze to cim skor prejde, lebo uz mam toho dost....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre