Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
21. mar 2010

tak jej to asi fakt staci...ved ti pekne pribera...
podvyzevana urcite nie je 😉

zucana
21. mar 2010

vecer vazim tak povim kolko pribrala za tyzden....

zucana
21. mar 2010

baby nechavate to iste bodynko aj 2 dni?alebo menite kazdy den?lebo ja kazdy den....ale dnes bych mozno nemusela...tak nevim

zoska
21. mar 2010

zuci pokial si ho neocika, neokaka, neogrcka tak nechavam aj na 2. den, len je to malokedy 😅

olifcek
21. mar 2010

zuci ja nechavam vzdy od kupania po kupanie a kupkam zatial kazde dva az tri dni... 😉

a uz ani ja som nestihla obrazky...

zoska
21. mar 2010

inak nasa si zacala prilahavat prave usko , mam pocit ze jej zacina oproti lavemu trosku odstavat 😒
stava sa to aj vam, ze si bbatka prilahvaju uska?

blumka
21. mar 2010

zuci, viki ocividne nic nechyba, tak uz asi saje tak ze za 5 minut sa napapa kolko potrebuje 😉
Terezka mi zaspala, chudatko taka je chora, ze len polihuje cely den a Juli zasa nespi...vesela noc bude 😅

matesl
21. mar 2010

zuci, dobre to mas vychovane 😀 😀 😀 mozno si ju davala skoro prec z prsa tak sa naucila rychlo rychlo sa najest lebo nebude 😅
inak zuci, obliekam maleho tak ako si kedysi pisala ty, ze tielko a body s nohami a rukami, a velmi sa mi to pozdava, viem ze telicko ma v teple...a ponozky este supnem...rychle na prebalovanie 😉 a v tesco maju take 3ks balene tie bodynka za par korun, plus tie tielka a je na noc pripraveny...a aj pod teplaciky je to fajn kedide von 🙂 🙂 🙂

zosi, videla som v DM nejake tiez lacnejsie, ale najprv som bola v takom detskom obchode a uz som kupila tie aventacke. inak to chico mozes cez net objednat, zdalo sa mi ze su lepsie vsiakave, teda ta vrchna vrstva ako tieto aventacke.

matesl
21. mar 2010

zuci ja po kazdom kupani-kupem denne davam nove tielocko, bodynko len ked je ogrckane, co my mame aj 3x denne 😅

matesl
21. mar 2010

blumi tak to jej uz fakt musi byt biedne, bo male deti znesu lepsie aj vyssie teploty ako dospeli...chuda male

zucana
21. mar 2010

chuda tete....
ja tiez prezliekam kazdy den lebo aj umyvam al.kupkam kazdy den min. ritku...
no a teraz som prezliekala a hned umyvala lebo taku kaku dala velmi vela a tmavo zelene...no mozno ze som na obed spenat jedla?a vcera cukinu? inakneviem...a aj si gucla tak som vazila a mame 5190g za tyzden 190 g tak oki nem?
a ja som jej praveze stale daval matesl 😀 😝 a teraz jej davam ze papaj malo si papkala a ona sa najeduje ze nechce a spusti revisko 🙄

blumka
21. mar 2010

Terezka uz spi...to sa stalo asi prvykrat v zivote ze sama povedala ze chce ist uz spinkat..ma antibiotika, sirup proti teplote, tak snad sa jej do rana ulavi. Najhorsie ze sme u nasich, manzel uz je na ceste do KE, takze mamina bude v noci pri Terezke a ja s Juli, ale ked sa Terezka zobudi a bude si pytat mna alebo muza tak neviem co spravim...budem pobehovat asi od jednej k druhej. ☹

olifcek
21. mar 2010

juj, kiez by oliv tak odmietala 😉

ritku jej i ja umyvam skoro vzdy...oliv kaka krasnu prazenicku a to i napriek zelezu co berieme...ale to asi preto, ze fakt casto papa a dlho taha...ze ked si stlacim, je riadne biele na mojich ruzovych bradavkach...malokedy je tam i cosi priezracne 🙂

zuci krasne Ti priberaaaa

blumi snad to TeTe rychlo prejde

olifcek
21. mar 2010

ale bodynko mechavam max. 2 dni x;o) dupky alebo overalik i ten treti, kym sa nejdeme kupat...ale kupeme preazne kazde dva dni....

laxity
21. mar 2010

baby...ahojte, moja malá má na hornej pere taký pluzgierik...čo to jééé? Nejaká infekcia? 😕

zucana
21. mar 2010

laxi to je z mlieka...odpadne nestresuj!zmokvana kozicka 😀

laxity
21. mar 2010

zucana...super, si ma ukľudnila...už som myslela, že ozaj nejaká infekcia...ja hneď stresujem 🙄 ...keď ona by furt cucala 😀 ...za chvíľku ho bude mať na celej pere, aká je stále prisatá 😀 . Inak dobrú má váhu malá 🙂, 190 za týždeň to je super...aj my sme zatiaľ tak nejak na tom.

zucana
21. mar 2010

no a bala som sa lebo vazim kazdy den a niekedy vobec nepriberie... 😉
kuk nove fotkos 😎

laxity
21. mar 2010

zucana...to sa aj mne stáva...tiež mám váhu a vážim pre istotu 🙂

práve som si pozerala fotečky...super, vidím, že fotiek máš požehnane...my tiež vkuse fotíme a kamerujeme 🙂

pekný zvyšok večera...idem spinkať, lebo moja Natali po kúpaní zaspala a ani papať nechcela, takže za chvíľu mám asi budíček 😒

zucana
21. mar 2010

olif ale ja mam len chvilinku priesvitne...vzdy biele huste 😉
a teraz sme tahali 30 min 😀

katina2209
22. mar 2010

Dobré ránko všetkým? Ako sa dnes máme? My sme mali včera zase návštevu,ale mali prísť o štvrtej poobede a prišli o šiestej taká som bola už unavená. Predstavte si čo sa nám včera stalo s manželom sme balili do krabice po Markovi topánočky od 1 do 6 rokov niektore mal raz obute a krasne tenisky čo podostaval pekne nike a adidasky manžel to zabalil do krabice dal pred dvere večer a že ráno to znesie do pivnice,že bude pre maťka všetky topánočky sme vyčistili bývame na štvrtom a zamyká sa u nás a ráno mi bolo až do plaču krabica preč, ráno ju manžel našiel vo vchode prázdnu tak neviem či sa dostal do domu niekto cudzí však tu bývame 8 rodín v celom dome no ešte teraz mi je to ľúto sú to aj spomienky a mal tam asi 30 párov ako môžu byť ľudia takí hajzli s prepáčením.... 😢 A Maťko to mohol pekne ponosiť.....
Teraz mi pekne spinká no ja som už od šiestej hore teším sa že bude pekné počasie už .... pôjdeme pekne von zajtra ideme na tie klbiky tak som zvedava čo mi povie inak nebalim na široko. Baby a keď ste išli na klbiky zabalili ste detičky na široko?Aby mi tam náhodou ten doktor nevynadal keď nezabalím? Alebo mám zabaliť? Poradte ako ste išli vy,,,,
Ja prezliekam Maťka aj trikrát v noci a cez deň tiež to zato že stále niečo vygrcne a rovno na seba...a kúpem každý deň dnes ráno zase všetko pocikal keď ho tatinko išiel prebalovať tak už periem plnú práčku....

matesl
22. mar 2010

kati, to nemyslis vazne!!!!

ja som isla bez postoliek, ked tak povies ze mal problem s prdikmi tak si dnes nedala a basta, ale mne nic nepoveddal ortoped 😉

zoska
22. mar 2010

ahojte
baby ja nevladzem...musela som si zapnut pc a napisat vam, lebo sa zcvoknem
mala v noci moc nespala, zaspala po 3hod reve az o 22.00, potom mala hodinovy rev okolo 2hej ked vygrcla nosom, po dalsom jedeni zase oci dokoran...manzel ma striedal, teraz mala reve zase ako tur, je napapana, prebalena, odgrgnuta...
ja som v kuchyni, hupem ju v kociku...
ranio som sa povracala uz asi z unavy...potrebujem aspon tri hodiny spat
neviem ci ju daco boli, ale od vcera nespi skoro vobec a stzracne place furt, ja tu revem tiez...proste total nezvladacka

masabi
22. mar 2010

Zoska,nema nejaku koliku?zvracia je nervozna,skus jej masirovat brusko v smere hodinovych ruciciek snad to pomoze a hlavne nebud nervozna vplyva to na dietatko citi to,radsej si ju privid k sebe ako do kocika nech pocuje tlkot tvojho srdiecka a trebars sadnite do kresla a mozno poslpinkate spolu ...prajem vsetko dobre snad to zaberie.

matesl
22. mar 2010

zosi moja, mala som taky den...nemas tie cipky vibucol? to je na upokojenie...
aj moj teraz reve, ale musi pockat kym odsajem ☹

matesl
22. mar 2010

masabi, ani mojmu by nepomohlo vziat si ho k sebe, reval by dalej... 😒

matesl
22. mar 2010

ja inak tiez niekedy neviem co uz s tym....

zoska
22. mar 2010

masabi dakujem, skusam vsetko mozne, aj masirovanie, aj spolocne lezanie...zatial nezabera nic
uz sa bojim ze jej nieco je

mates cipky nemam...poslem manzela kuppit

matesl
22. mar 2010

a zosi espumisan mas? to jej ukludni brusko ak by to bolo crievkMI, MNE TO zabera ked sa rozculuje...mylim, ze tym neublizis ani preventivne
myslim, ze jej nema byt co ine, len je mozno nervozna a nevyspata a to je zacarovany kruh

inak nam pomaha ist von s kocikom, a ked dojdeme, naje sa a spi zas..nespi tvoja v kociku? ze by si pozbierala sili, trochuju prevetrala, mozno bude lepsia potom. hmm?

olifcek
22. mar 2010

zosi daj jej prsnik...to ju ukludni...mozno Ti na nom i zaspi. mozno ani papat nebude, len spat chce a na to chce prsnicek, hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre