Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. júl 2009

ne ne, ja som este v praci, len som odbehla kvoli znamkam x;O)

ale o 16.00 ideme z prace a ideme na tie saty, chi c;o)

olifcek
27. júl 2009

hajdy: jj, odovzdaj v pracicke....mozes im to aj poslat postou, len sa nezabudni podpisat x;o) do socialky to posielaju oni. a je dobre odovzdat papier co najskor, aby sa neomeskalo poslanie a Tebe vyplatenie penazi...socialka ma totiz uzavierku 03. v mesiaci...

zucana
27. júl 2009

cafte secky...olif mas foto siat? co musis zmenit na oznamku?
hajdy no tu padne o siedmej osmej vecer takze asi tak..
esteze som na PN ....

olifcek
27. júl 2009

Zucana: na saty este len ideme..o 16.15 startujeme z prace x;o)

na oznamku? fotka je moc tmava x;o( na monitore vyzera super, ale po vytlaceni je moc tmava x;o( ale len zosvetlit to drahusik musi x;O) ibaze je vo svajciku, tak neviem, ci ma v prac. notaku moznost zmenit to, ale i keby nie, neva, pockam nanho a pojdem to dat vytlacit paq, je to na pockanie, takze pohodenka x;O))))

zucana
27. júl 2009

a oni ti to nevedeli zosvetlit vo foto shope? tu to robia....
tak pak posli foto siat jo? 😉

olifcek
27. júl 2009

vedeli zosvetlit, ale paq to uz bolo nejake mierne bodkovane, ci co ☹ ale asi hlavne chcem, aby to i polovicka videla x;oD

granado
27. júl 2009

Ahojte ako a tu mávate? Neviem kde som vás čítala na posledy tak idem hladať čo je tu nové. Zajtra idem k zubníkovi a na poradňu, dúfam že si s bublinkou zamávame. 😵

zucana
27. júl 2009

olif jasne...a ty si sa ganado kde stratila ? 😀

granado
27. júl 2009

ale bola som u svokry na oslave 70. Baby tam bolo tolko žrádla a mne mrňe dovolilo horko ťažko suchú ryžu. Všetko mäso sa nám strašne protivilo. A ja som si táááááke chute robila. Strašne mi je zle keď vidím alebo cítim mäso. Asi sa stanem vegetariánkou na staré kolená 😀

zucana
27. júl 2009

😀
ja som tiez maso nemusela a vcera som si dala dobru kacicku stehienko na jablkach a hrozne bolo to vyborne...a inak nejak mi kindercokolada zacala robit zlobu .....

granado
27. júl 2009

a iná čoko ti ide? Ja som dnes zbaštila horkú s mätovou plnkou, pomoc tá bola dobrá. 😲

zucana
27. júl 2009

ine uz radesj neskusam ☹

loginka
27. júl 2009

zusika, ako je s tymi brusnymi tancami, chcela by som potom aj ja chodit, treba sa dopredu prihlasit?

cukruska1920
27. júl 2009

Dobre ranko...ja som si pekne pospala a teraz sa citim ako znovuzrodena.... 🙂 rozmyslam co by som si zajedla 😅

granado
27. júl 2009

ja som zhltla vegetariansku zemiakovu kašu a zajedla melónom a teraz čakám čo bude 😀

zucana
27. júl 2009

ja som dostlacila 2 hrianky s medom 😉 a daufam ze vydrzim do osmej bez nicoho

joanna333
27. júl 2009

mne je tiez zle, napchavam sa mandlami......

cukruska1920
27. júl 2009

to je aka vegetarianska zemiakova kasa??

zucana
27. júl 2009

😉 😉 joi s orieskami opatrne je to alergen....aspon ine baby pisali

cukruska1920
27. júl 2009

ja som spapala rohlik s natierkovym maslom a so salamou

joanna333
27. júl 2009

viem, zuci. mandle, pistacia, arasidy, hlavne dovoz z usa mozu obsahovat skodlive latky. aj som si nasla spravy o kontrole tychto vyrobkov. davam si len trochu, lebo mi velmi pomahaju...ale som znechutena z toho ake svinstva k nam dovazaju...hlavne ze mame jest orechy lebo su zdrave.......... 😕

cukruska1920
27. júl 2009

baby ja mam strasnu chut na palacinky...ale nemam doma nic nane 🙄

granado
27. júl 2009

to bola sranda, lebo mäso neznesiem a písala som že sa so mna stáva vegetariánka 😀 4o sa týka orieškov, píali to u tehotných? Ja som po malých množstvách oriešky jedla, je to tiež plné vitamínov potrebn. pre bábetká. Ono všetko treba s mierou a dá sa to. Akurát keď som kojila som si dávala väčší pozor.

granado
27. júl 2009

prepáčte ak to po mne musíte lúštiť. 😉 😀

cukruska1920
27. júl 2009

ja som si minule tiez dala bryndzovu pomazanku a pritom bryndza sa nemoze

granado
27. júl 2009

ja som teraz na tej oslave di dala aj neaký ten zákusok, aj keď som si povedala že nemôžem kôly salmonele a dala som si/priamo s ladničky/

joanna333
27. júl 2009

ak si dame raz za cas nieco nezdrave tak to nemoze skodit. ved to hormony mozu za to ze mame na nieco sialenu chut, nie my....... 😀

granado
27. júl 2009

tak tak. Pri prvom som mala neskonalú chuť na čierne pivo a aj som si ho dala. Dokonca pivo okrem vit.B má aj kyselinu listovú tak aj to malo pozitíva. 😀

cukruska1920
27. júl 2009

ja zas nemam take nieco ze na nieco extra chut alebo tak..ja jem proste vsetko

granado
27. júl 2009

A ešte jednu pikošku vám poviem. Kamoška keď čakala malého že mala neskonalú chuť na hlinu a že si aj dala, takže čo sú naše chute proti jej. 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre