Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
1. apr 2010

blumi, tak ten facebook riadne blbneeeee 😀 nech

katina2209
1. apr 2010

Ahoj Supi ty uz mas menzes? Ja som mala pri prvom az po deviatom mesiaci no som zvedava kedy budem mat teraz a kojis,lebo vacsinou ked kojis mas neskor? Na tie vlasy mozes brat ja som brala pri prvom su to vitaminy a mal by tam byt aj pribalovy letak ...
aj nas maly si uz brble a usmieva sa srandovny je...

katina2209
1. apr 2010

blumi vsak ty si uz mala narodky nee?
😀

matesl
1. apr 2010

baby,
zvykla som pouzivat taky nivea wilkinson krem po holeni ale uz to nikde neviem najst....co pouzivate po holeni? ani ziadnu nahradu som nenasla 😕

zucana
1. apr 2010

matesl ja sprchovy gel johnsons baby 😅

matesl
1. apr 2010

no baby, volala som malemu po vysledky, vraj si mam prist po recept na nejake vitaminy, a dr mi potom povie...no som zvedava idem sa obliect a idem tam 😒

maculik
1. apr 2010

zuci, dakujem aj za Petka 🙂
a ze sluky, chichi 😀 😀

supi, ja mam predpisanu antik., ale Cerazette, akurat ze som ju este nezacala brat, lebo ako som vcera pisala, na sexik nie je ani pomyslenie, nieto este sila 😀 Ale je to taka, co sa berie v kuse, teda nie je tam ta 7dnova pauza. Ze to ked kojim, tak sa ma tak brat.

Adelka uz buva, od rana, ked vyvracala to mlieko a jogurt, zjedla asi 4piskoty a lyzicku polievky, inak nic. Pit ju musim nutit, cistu vodu radsej nedavam, to je tazke na zaludok, ked su taketo problemy, tak jej davam tie vyvarene slivky.
Petko tiez spi, ja si varim obed a pozriem Panelak (mohjla by som si lahnut, ale ked uz sa mrvi...)

maculik
1. apr 2010

matesl, a to z krvi mu nieco zistili?

matesl
1. apr 2010

volala som muzovi, ze do 14 je tam dr...ale ze on do vtedy asi nebude moct...tak naso sluboval, ze dojde o 13 domov a ja sa vyspim...fasa...asi to dieta je len moje ☹ nech, zariadim sa tak...asi je zbytocne nieco od tych chlapov ocakavat 😖

matesl
1. apr 2010

maculik, este neviem detaily, len sestricka mi vravela, ze mam dojst ze teraz nemoze dr hovorit a ze mu daju nejake vitaminy, tak ci to za to ze je zlty, alebo ze sme nekompatibilny a este bojuje s niecim vo svojom tele kedze ja som 0negativ a on 0 pozitiv, idem tam dam vediet...dufam, ze nic vazne, mozno aj pre to je taky nekludny, ved uvidim...pa zatial

matesl
1. apr 2010

a ano, krv mu brali vcera dnes ma vysledky..
ani neviem kedy ma jest ked je taky rozhodeny, no nic, bude plac ak ho to chyti cestou, teraz spi a musim ho obliekat...juuuj

olifcek
1. apr 2010

blumi dakuujem....vzdy, ked o cosi zostarnem zistim, ze to obdobie predtym som nebola az taka skareda x;o) a ked priberiem, tak zistim, ze ved aka som fajna bola...chi...

a jo, kebyze chcem, dam si tu fotku mojej babky zamlada a nikdy mi adimni nepridu na to, ze to niesom ja...ale ved, nech sa realizuju x;o)

adi s kutikom mozeme babo pobozkat na licko, ci hlavicku?

kati i Ty si kutikova? co to mame? z coho? ved po nikom nic nepijem...vcera josi, ze...ale ja som sa s nikym inym nebozkaval...x;oDDDD

kati som skrina, len na tej fotke nevidiet...mam blee stehna i zadooook i tucik na chrbte /to som nikdy nemala/ este mam, i brucho velikeeee, ..aleeee to pojde doluuuu ;o) i hlavu mam taku...bravcovu, ale neva, aspon vidiet, ze netrpim hladom x;oDD

macu gratulujem k dvom mesiacikom 😉 inak, i ja som kukuricovaaaa,mnam x;o)

macu, ze? podrastla nam x;o) vidim to vzdy na oblecku, v ktorom kedysi plavala, je jej uz akurat, ine ani neoblecieme...ale niektore sme ani nemali, lebo sme dlhsi a tensi, i ked uz nie kostlivcek, len proste na svoj vek ma dlzku ale nie sirku, tak to neobliekla, lebo jej bud uz boli vecicky kratke, alebo dost siroke x;o)

matesl ale vy mozete viac papat, ste mozno uz v rastovom sprute, ci jak sa to...x;O)

matesl dobre si jej spravu poslala...annag mala chvilku odmlku, mala chore deticky, v horuckach...ale uz je opat online, ked, len sa jej pripomen, lebo pisala, ze sa snazila na IP odpisovat a zrejme ich mala fakt dost...x;o)

matesl mne tak olivka zvykla v kociariku zaspat, akoby si ju vypla...pri obliekani krik, pri vkladani do kocika krik, pri zapinani donho krik, vysli sme z dveri alebo pred branu a odrazu ticho, hehe...teraz je sice krik, ale uz kled sme vonku, bud este cca 10 minut vystraja, alebo sa na mna diva, ako dnes x;o) aj sa rehunala, chi...asi chapala, ze ideme von...v kociariku mi spinkala od 10:10, vonku sme boli 100minut, do 12.30 haala v kociariku, odvtedy este v naruci, ako na fotkach zo vcera 😵

zuci aj my budeme sami na sviatkyyyy, ale ja sa na to moooc tesiiim

supi s vlasmi netusiiim....no ja ked budem brat antikoncepciu, tak nejaku cezar, ci tak nejak...

olifcek
1. apr 2010

macu jooo, taku antikoncepciu bude brat, ked uz bude mat opodstatnenie...chi.....zatial to zdaleka nie je nejak pravidelne, az zriedkaveee, takzeeee...

nasa oliv ma krvicku ako tato A-, ja A+....nastastie nebojujeme 😉

matesl neboj, je to bezneee

maculik
1. apr 2010

olif, tak to asi tu istu, co ja - Cezarette. petko je uz hore, takze ani jest som nestihla, on sa zobudil a cumlal si past a zrazu strasny rev, tak som ho vzala a on si odskrabol kusok koze pod ockom do krvi, uplne isli kvapky krvi, nechapem, lebo som mu pred 2 dnami strihala nechtiky, tak asi som mu nejaky ostrihala zle 😒

olifcek
1. apr 2010

ja som zase olivke asi tiez nejak divne ostrihala nechtiky, lebo na oboch prstenikoch sa jej kusok kozka odlupuje...mam jej to len olejcekovat, ci? viete, kozicku prebytocnu ma, ako i my niekedy okolo nechtiika...neviem, ci to ma suvis so strihanim nechtov...

olifcek
1. apr 2010

blumi auuu....zuby este neeeeem 😉

olifcek
1. apr 2010

macu, kde mas fotky? 😕

matesl
1. apr 2010

tak uz som spat,

dostali sme piridoxin a kyselinu listovu, vraj mame malo krviniek...ja dufam, ze to nebude nic vazne, lebo pupocnikovu krv sme nadali brat...keby clovek mal viac penazi ani by sme nerozmyslali a dali ju vziat, ale uz ta vybava na mimco stala dost...tak snad to bude OK.
a na to vrackjanie a nepokoj mam davat aj rano aj vecer espumisan, aj ten nutriton, vraj je nervozny z kyseliny a ten espumisan mu to ma pomoct tlacit dalej do crievok...a ak by grckal stale o tyzden mame prist...este ze su nejake homeopatika...ale nechcela mu teraz davat vsetko a ak uz ani to nie tak kontrola na chirurgii...juj, dufam ze tie lieky pomozu..uz ich mame aj tak dost...

olifcek
1. apr 2010

matesl i my berieme pyridoxin a kyselinu, plus este maltofer...neboj, ma to vela deticiek

matesl
1. apr 2010

olif tak som rada, uz som si na nete kukla ze to je vitB6. a snad to grckanie zvladneme...lebo uz padam na nos.
muz je s malym vonku, idem si na chvilu zdriemnut...potom dojde kamoska, tak nech som trosku vyspata...potom vas kuknem
oliv a ty co s tymi rukami? kedy vysledky?
macu, blahozelam Petulovi 🙂

olifcek
1. apr 2010

kati wow, ze jaka nova profilova fotka x;o)

matesl jj, vitamin B je jedno i druhe, akurat cisla maju ine x;o)

snad pokojne hajas...

no mna nielen ruky, ale i nohy, chrbat a krk fajne svrbia. bola som na krv, ale vysledok az v utorok bude, no, ze super, kebyze idem do novej nemocky, vysledok mam za par minut...snad sa nedoskriabem do utorka...uz tak som si dve znamienka poskriabala...mam plno znamienok, a kedze ma velmi telo vie svrbiet, tak poskriabem sem tam i znamienko nejake...snad si neublizim...

pecenove testy i cukrovka bude v utorok, helikobakter asi az o 10 dni...teda ja dufam, ze nebude x;O) ze to bude len sucha pokozka...

zucana
1. apr 2010

cafte babce tak sme boli s tou slovenkou...teraz tu leje....mala bola umrncana teraz konecne zaspala...vidim to na chvilku....este dnes nekakala tak aj to ju mozno tazi...dufam,ze sa dovecera vykaka lebo vecera opat nehrozi 😀
inak mne annag odpisovala 😅

olifcek
1. apr 2010

baby, ak davate pyzamkove overaliky, davate pod to i tielko al. tricko?

matesl
1. apr 2010

olifcek,
ja pod pyzamko davam tielocko, alebo body s kratkym rukavom, nas je taky nejaky zimomravy...aj u dr ked ho vyzleciem tak drkoce spodnou perou...a aj ked ho kupem a mam vykurene na 25 stupnov drkoce ☹

blumka
1. apr 2010

olif ja body s kratkym

olifcek
1. apr 2010

matesl a Ty uz po spanku?

vies preco davam ja? bojim sa, aby si neosuchala bradavky, tym, ako sa uz hybe, keby mala len overalik... 😅

olifcek
1. apr 2010

super, lebo ja body tielko, ci body kratky rukav 😉

laxity
1. apr 2010

ahojte baby 🙂

vy toho vždy toľko popíšete 🙂

matesl...možno už bude malý pokojnejšie po tých vitamínkoch 🙂 . Ty aj papaj dievča 😉

pozerám, že máte niektoré nové fotečky...čo vás povymazávali?

olif...ja dávam bodyčko a na to pyžamkový overal 🙂

babule...dúfam, že noc ste mali ok, aj keď čo som počítala niektoré ani nie.

my sme mali opäť skvelú noc-možno si už vedieme nejaký režím...dúfam 🙂 a od rána doteraz sme boli u svokrovcov 🙂 a u mojich rodičov, starých rodičov. Bolo krásne, tak sme boli celý čas vonku. Ráno som bola u gynekológa na odberoch a hneď som sa ho spýtala na ten prsník, tak mi kázal si robiť vínové obklady a kojiť cez klobúčik a pre istotu mi dal recept na antibiotiká, ale prve mám vyskúšať tie obklady a ak sa to nebude zlepšovať, tak si mám nasadiť tie antibiotiká. Tak dúfam, že sa to zlepší 😒

olifcek
1. apr 2010

laxi mna jo, lebo som tam mala aj mm...

klobuciky? no, co by na to annag povedala, by ma zaujimalo x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre