Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
28. júl 2009

Dobré ránko kočky 🙂

kakatka1
28. júl 2009

Ahojte! Zoska klud, urcite je vsetko OK! Brusko bude cochvila rast az az. Napriklad ja mam teraz brusko take velke ako pri Simkovi v 20tt. Pri prvom tehotenstve to ide pomalsie.

cukruska1920
28. júl 2009

Ahojte babulky..zase nam zacal horuci den 😝

zosi..nic si z toho nerob... mne sa tiez s bruchom nic nedeje 😒 stale ho mam rovnake..ale neboj..po 12 tyzdni zevraj zacina rast...tak uvidim....ma nato este 2 dni aby nerastlo 😀

alex
28. júl 2009

zoska nestresuj sa, mne brucho tiež nerastie, trošičku mám takú bublinku na podbrušku, ale nezväčšuje sa, stále sa obzerám v zrkadle, ale žiadne zmeny.

cukruska1920
28. júl 2009

baby sak pockajte...ked budeme mat pred sebou taky bubon este budeme chciet mat male bruska 😀

zoska
28. júl 2009

jaj baby dakujem zlate ste...ja som to totiz citila uz dlhsie ze sa nejak brusko zmensuje (aj ked je pravda ze som na dovolenke zacala chodit pravidelne na wc), ale vcera to mm zabil, ked sa ma vecer spytal, ze co mam take ploche brucho....
ved stvrtok uvidim...idem do santoria, necham im tam takmer 20 eur, ale ak povedia ze je vsetko o.k. tak im mozno necham aj daco nazvys 🙂

lienka2
28. júl 2009

zoska, nestresuj 🙂 vraj do 12tt sa maternica sice zvacsuje, ale este do brusnej dutiny, az potom tam uz nema miesto tak sa tlaci von a brusko zacina rast.. mne sa tiez niekedy zda, ze je mensie ako bolo, ale potom zase je vacsie.. ale aj tak viem, ze pokojnejsia budes az vo stvrtok 😉 ja uz sa vidim ako budem stresovat buduci tyzden pred poradnou.. a mozno ani nie, lebo bude kopec roboty, kedze od polky augusta chcem dovolenku a ide sa na oravu 🙂

martulanr
28. júl 2009

ahojte
zoska bud rada ze sa zbytočne nenafukujes 😉

olifcek
28. júl 2009

zoska: jj pravidelne wc robi zazraky...i ja, ked beriem podctivo lanove semiacka, tak mam brusko mensie, pretoze idem normalne na wc, a creva sa vyprazdnia...ked som nafuknuta ako balon, je mi jednak neprijemne a viem, ze je to len z plnych criev.

sme prvocakatelky obe, a teda mame to stastie, ze bruska rastu pomalsie x;o) teda, ja v to pevne verim, nech sa zmestim v pohode do siat 19.09. 😉

zucana
28. júl 2009

bre ranko tak ja uz som vybavila alarmera inak mimochodom nam robil svadobne video a ze ako to letiiiii
no ja ze jo
no a vcera moj muzik isiel na posledny letny zapas co hra fotbal a samozrejme si vyklbil clenok ale takym sposobom ze ja chcem aby sme sli k doktorovi a on ze ne...tak som zvedava kolko mu to vydrzi...
inak vcera som zabila v mojom aute komara rukou a tolko krvi mi ostalo na ruke ze som sa normalne zlakla ze kurnik ked to nebola moja a mala som to na ruke...tak mi zas vecer trosku hrabalo a od nes nezabijam komare rukou 😉
olif kde je foto siat?
zosi neboj sa ja idem tiez vo stvrtokt ak len dobre spravicky musime podat alex vitaj ty si kde bola tak dlho?

olifcek
28. júl 2009

ale, foto sme este nerobili...x;o)

zucana
28. júl 2009

olifcek ale nejake si mohla...
inak som vcera nasla krasne letne topanky take ako som si predstavovala...ale su aj po zlave este velmo drahe tak neviem neviem.....si hovorim ze zijeme len raz a ja topanky potom nosim cely zivot ale tak neviem 😅

zusika
autor
28. júl 2009

ahojteee....nejako som nemala cas sa dnes zapojit.....
pekny den, resp. dobru chut k obedu vam zelam 🙂
ja som bola vcera taka unavena, ze som zaspala po 18 pri telke 🙂 a potom som v noci nevedela znovu zaspat.... 🙂
inak aj ja mam pocit, ze sa brusko zastavilo...resp. je to viac o tom ako sa najem, takze vacsinou je to len take nafuknute.... budeme mat este kopec starosti s velkym bruchom, tak si to teraz este uzime 🙂

martulanr
28. júl 2009

olif to ja mam brusko ako v 5 mesiaci a mam veeeelkky prooblem s vyprazdnovanim ☹

zucana
28. júl 2009

ja mam bruchen jak v piatom a vyprazdnujem 2xdenne

martulanr
28. júl 2009

zusi tak to mas pravdu treba si ho este uzit male potom sa nam bude zle spavat hladat si polohu na spanie s vylozenymi nozkami jaj tak na to sa netesim 🙂

cukruska1920
28. júl 2009

Ahojte....som prisla z mesta a som mokra jak mys...inak co sa tyka tich brusiek..zapamatajte si stranu 132...ked budeme mat brusiska a budeme ako chodiace velryby tak sa natom zasmejeme 😀

desdemona08
28. júl 2009

Ahojte.
Som rada,že som našla priestor s niekym pokecat.
Čakám svoje prvé bábo a malo by vykuknúť koncom februára.
Zvláštne je, že vôbec žiadne zmeny nepociťujem.
Všetko prebieha úplne hladko bez nejakých príznakov. Je to normálné?
Netuším čo všetko by som mala robiť a nemala.
Čo jesť a čo nie. Na čo dávať pozor. Proste som začiatočníčka.
Ale samozrejme sa obaja s priateľom tešíme.
Veľmi by som bola rada keby som našla zopár priateliek, s ktorými by som prežívala tehotenstvo a dostala zopár užitočných rád.

martulanr
28. júl 2009

cukrus svätá pravda 😀 😀

desdemona vitaj

cukruska1920
28. júl 2009

martul..ty si z Nitry??

olifcek
28. júl 2009

ja nechcem mat velke brucho...mne je fajne takto ako je x;o)

zucana: ako vies, ze mas brusko ako v piatom mesiaci, haaaaaa? x;oD

desde>: no, este si v nizkom stadiu takze nevadi, ze nepocitujes zmeny...x;o) to pride

olifcek
28. júl 2009

na obede sa kolega opytal, ci sa musim vydavat. pytala som sa, kedy by som sa musela...

baby, az sa okolie dozvie, ze aj cakame babatko, hned si pretlmocia, ze sa musime brat. ale to nie je pravdou, my sa chceme vziat. mam sto chuti svadbu zrusit a presunut ju az o dva roky... ☹

martulanr
28. júl 2009

cukrus hej 😀

zucana
28. júl 2009

olif nemstresuj to si len take povidacky a co...aj keby ste sa museli nikoho do toho nic predsa...uzivaj si stastickomoja
inak desde ti vychadza datum 25.1. si sa nepomylila v nastaveniach? 😀 vitaj!
u lekara si uz bola?

zucana
28. júl 2009

olif no mam ho velike.........

martulanr
28. júl 2009

Olif to je na vas ci sa vezmete a kedy vsetci nech sa staraju o seba 🙂
moja kamoska sa vydala az ked maly mal 1,5 roka chcela hoo mat na svadbe
🙂

olifcek
28. júl 2009

zucana: njn..ale ja som sa vzdy chcela vydavat tak, aby vsetci vedeli, ze chceme, a nemusime x;o( nevyslo...

zuci : nooo, citala som, ze okolo 20 tt, uz rasti ebrusko pomalsie x;o) tak asi si nadbiehas, no x;O)

olifcek
28. júl 2009

martu: hehe x;o) tiez to babe nevyslo ako planovala...njn...x;o) ked ja som stastna, ze budem mat toho najuzasnejsieho muza na svete...a on si to prave takto zelal...svadba i s babatkom v brusku
😉

ale som nejaka precitlivela...asi preto, ze je mi divne, drahy je prec, a hormony sa dnes somnou zrejme hraju...plakala by soooooom...a nemam vlastne dovod . chore? asi nie, len som tehotna 😀 😀 😀

zucana
28. júl 2009

olif nie vsetko je tak ako chceme...ale uzi si to a na kom ti zalezi tak vysvetlis ako to bolo 😉
a mozno som len taka pribrata........

martulanr
28. júl 2009

oli aj ked sa budes s bruskom vydavat tak na ten den nikdy nezabudnes

ja som sa vydavala v 5 mesiaci tehotenstva a uplne v pohode este som sa aj do siat navliekla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre