Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

michele11
5. apr 2010

matesl, fuha, tak to by ma asi dorazilo, tak skoro po porode, ved to bola jedina pekna vec, ze menzes tak dlho nikde 😀 Ale mozno ti to ten cisarsky sposobil, ze sa to v tele trosku poblaznilo. Inak, nie je tu medzi vami aj niekto z BB?

jja
5. apr 2010

baby bavite s o spani na brusku...mne moja mala dnes prespala cely den na brusku...ja ju davam denne tak na 5-10 minut kolko sa jej paci...ona je takto celkom rada a dnes zaspala doobedu takto, prespala 3 hodiny, potom zaspala o 16 a stale kludne spi... 😎

katina2209
5. apr 2010

mati moj maly je tiez nejaky rozhodeny tiez stale grcka stale len prezliekam... a malo spinka cez den

michele11
5. apr 2010

jja a ako si dosiahla, ze si lezanie na brusku oblubila? Lebo moja mala to neznasa, pritom ju tak davam od malicka, hlavicku dviha pekne a predsa je stale zlostna, ked ju obratim. A chodis ju nejako castejsie kontrolovat, ked spi takto?

zucana
5. apr 2010

cafte baby ja to tak nemyslela s tou svadbou....ja myslela ze kto sa kvoli babu musi....a nechce akoze si ma nabuchal tak si ma musis vziat 😉
inak sme spat...celkomm ok bolo...a boli sme takto nahodene 😀
inak ani mne mala nechce byt na brusku...
laxi som tu od novembra 2007...a zije sa vsade dobre pokial mas s kym a je ti s tym dotycnym dobre...ak myslis robotu tak onicom....kriza...ale ak mas na dobry zivotny styl tak kvalitne!vd taluani 😉
a robila som si prieskum matiek co kojili...ze ako a dokedy...
1. ja som nekojila hned som stratila mlieko...a uz ma vidis v noci sa budit a vytahovat prsia...dala som flasku a ako peknw spal....
2. ja som kojila do 3 mesiacov....potom som mala popraskane bradavky....ale na noc som davala flasku s UM aby spala dlhsie...nebudem sa predsa v noci budit....tak casto ved vecer mas malo mlieka
3. ja som kojila do 7 mesiacov....ale moj odmietal .... (podrobnosti ako casto a ine si nepamata) jej dieta ma 2 roky...

maculik
5. apr 2010

ahojte,
jja, my spavame uz len na brusku 🙂
ale cez den velmi nechce byt, vydrzi len chvilu, ale rucicky nedava pred seba, len ich drzi stale vedla tela 😒 Ale hadam ma este cas, inak hlavku drzi pekne, ked ho mam na rukach, a ked bol dnes na brusku a dala som mu rucicky skrcene v laktoch pred seba, tak aj hlavku krasne vysoko zdvihol. Len si ich nevie tak sam dat, stale ich drzi vystrete povedla tela.
Vam ostatnym uz si drobci sami skrcia rucky v laktoch a pasu koniky?

dnes sme si konecne dali to cokoladove fondue, co mi dal manzel k darceku po porode, mnamka to je, len zajtra este banany a pomarance dokupim, nech si to mozeme do toho macat, to bude este lepsie 😵
A inak sme mali len kuriatko, ryzu a cakanku, tu milujem, Vladko sa ju naucil robit este ked bol v Bruseli od kucharky, takze ja sa ju ani neucim, tu robi vzdy len on 🙂

jja
5. apr 2010

my spinkame takto...a nijako som ju k tomu nenutila, otocila som ju a jej sa to pacilo od zaciatku....

jja
5. apr 2010

michelle, ano, ked spi na brusku chodim k nej castejsie, alebo sa snazim robit taku pracu aby som bola v jej blizkosti..

jja
5. apr 2010

dievcata, my sme ju dnes merali a ma 66 cm...a to nema este ani dva mesiace.....riadna kocka je z nej 😎

blumka
5. apr 2010

jja, to je uzasna fotka 😵 😵 😵 aka mala ritusa 😵 😵 a aka vlasana mala 😀 julinke rastu nove vlasky, tak budem mat po prvom plesatom dietati asi doma vlasanu 😀
zuci, ty mas doma veselu slecnu 😀

macu, petko si tak rucky urcite este sam neda, ved je na to malicky, ty mu ich daj hore a tak sa bude dvihat, neskor ked si rucky zacne ovladat to urobi sam, ale teraz mu musis pomoct 😉

cosi som este chcela a uz neviem co... 😒

selyma
5. apr 2010

babky, ahojte. aj Klaudika pekne polezka na brusku, ale este sa jej nepodarilo tak pospat. Hlavku krasne dviha.

Poradte. malinka zvykne kazdy den tak dve hodky plakat vkuse. A vtedy svokra len do mna huci, aby som jej urobila cajik na brusko, lebo je smadna. Ja som to okamzite zavrhla, ze mliecko jej staci. Davate vy detickam nieco na pitie?
Ona je ako z marsu. Vzdy rozprava, co bolo, ked ona mala deti. Ona vsetko jedla a nic im nebolo. A davala im aj caj.

olifcek
5. apr 2010

baby, dakujem za povzbudenie...

je super, ze som si mohla precitat, ze i vase babatka maju probs s tou nozickou a lekari neriesia...i to, ze ked su na brusku, ze maju rucky vedla tela, nie hned pri hlavke...takto ma nepresvedcia, ze toto a hento je u Olivky preto tak, lebo je predcasniatko, oni to radi tak uzatvaraju, totiz...

jasne, ze tym nechcem povedat, ze sa tesim, ze i Tvoje Macu, ci matesl babatka davaju jednu nozku dovnutra, ci, ze macu, malicky dava rucky zatial vedla tela, ked je na brusku...ja len, ze viem, ze to i donosene babatka tak mozu mat, a ze to nie je nic, na co treba vojtovku x;o)

olifcek
5. apr 2010

sely davaj len mliecko x;o)

olifcek
5. apr 2010

baby, oliv mi pri prebalovani zacala dvihat nozky pokrcene v kolienkach k brusku, hehe...je uzasna, len sa tazsie tak plienka dava, hehehe, popri si cmula pasticku, sleduje, co sa deje x;O)))

dali sme ju opat na brusko, po prebaleni, divala sa prirtom na tatka a usmievali sa na seba, hehe...jasne, trvalo to asi minutku, ale malicka i hlavku krasne dvihala a drzala x;O) len som jej musela zadocek pridrzal, lebo ona i nozicky zvykne dvihat, hehe x;o) i sama si rucky hore dala...x;o)) takze to nezabudla, uff, len sa jej zjavne musi chciet...normalne cakala uznanie od tatka za to x;o)

teuska
5. apr 2010

Sely, aj ja som uz riesila tento problem. Mne dokonca navrhovali malemu davat kasu 😅 Ale zatial davam len mliecko.

Matesl ja mam nieco podobne, ale stalo to iba 9 eur. Ale mam tam maleho minimun casu, ked ma velmi boli chrbat, alebo potrebujem aspon jednu volnu ruku. Malemu sa tam paci aj poleziacky aj zvisle. A tak ho mame zatial len poleziacky.

teuska
5. apr 2010

Oliv, moj maly dnes v noci dvihol nozicky a zacal cikat a ocikal si tvaricku. 😀

olifcek
5. apr 2010

teus ja odpadnem, hehehe

teuska
5. apr 2010

a najviac sa mi pacil jeho prekvapeny pohlad 😅
Hlavicku mi na brusku niekedy pekne drzi a niekedy len lezka a oddychuje, ale ked ho prevratim na chrbatik zacne plakat. Nikdy ma vsak nenapadlo dat ho aj cez den spinkat na brusko. Nebude grckat?

olifcek
5. apr 2010

teus mi negrckame a na brusku byt nechceme...neviem poradit ☹

jja
5. apr 2010

teus, ja mam pocit ze jej je na brusku lepsie...ze ju tak netlaci papa v brusku...preto tak pekne spinka. dnes tak prespala cely den.

zoska
5. apr 2010

ahojte 😉
my dnes nejak viacej grckame ☹
na brusko davam aj ja, najskor vsak hodinu po krmeni...je to dobre nielen na krcne svaly, ale aj na brusne svaly a niekedy si babatko aj grgne na brusku...
ked sme v nemocke opalovali zltacku tak bola 3hodiny na chrbatiku a 3 hodiny na brusku a takto sa to striedalo cely den...takze ked 4dnove babo moze byt takto dlho, tak aj nase poklady teraz mozu byt na brusku dlhsie 😉

inak zase sme dnes prekakali plienku az na dupky..uz treti den po sebe 😅

andrea2603
5. apr 2010

ahojte. 🙂
hlásim príchod domov 😉 . Livka bola vo vlaku zlatučká, páčilo sa jej. Zajtra si vás dočítam, teda dúfa 😕
Zoska, moja nekakala 3 dni a včera na 4.deň naložila teda poriadne a dnes pred hodinkou tiež a dvojnásobok. Nie som žiadna fajnovka, ale dnes to mala fakt všade, ešte aj v ponožkách, tak sa mi trošku krútil žalúdok 😅 . Aj sme to odfotili, ale to sem ani nemôžem dať 😝 .

olifcek
5. apr 2010

adi aky system je vo vlaku, ked ides s tak malym babom? mozem i s kociarom?

olifcek
5. apr 2010

baby, kukli ste uz www.dudel.sk ??? faaajne vecixcky tam maju..ked si naolnite kosik, budu vam volat a ked budete chciet, aj premeraju vecicky....ked mate pevnu linku, tak lepsie dat tu, nech je to lacnejsie..

mne dnes pomerali vsetko, co som chcela...a zajtra si cosi vyberiem, tesim, lebo na mna posobi velmi milo ta osobka. nick tu ma dudel

x;o)

zucana
5. apr 2010

adi daj 😀
inak mne moja kaka 2-3kra t denne....je to normalne ked vase tak malo?
olif neboj ziadne cvicenie nebude 😉

olifcek
5. apr 2010

zuci i my tak kakame ako vy ;o)

adi i ja chcem vidiet ;)

zuci duuuufam x;O)

zucana
5. apr 2010

baby poradte co by mi mamca mohla doniest este z SK?

olifcek
5. apr 2010

zuci jesenkuuu, lovelu 😉

zucana
5. apr 2010

to uz mam napisane 😉 😀

zucana
5. apr 2010

selyma prosim ta nepocuvaj svokru !!! aj ja jednym dnu a druhym von 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre