• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zucana, ze 50 :slight_smile: to musis mat riadny botnik a stihas to vynosit?
ale jasne, treba si dopriat, potom budeme vacsinou kupovat len pre baby
28. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som caro v prenatal boxe nemalaaa, ja sa nehram :grinning:
28. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedavá či u môjho dokyho niečo také dostanem...
28. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja to vynosim tak ze jedny sem tam ale vynosim :wink:
olif tieto stoja omnoho viac ale vzdy som po takych tuzila...a ja si kupim vzdy len vo vypredajoch znackove a raz za cas ... a aj mama odobrila co je hlavne ta je maniacka 2 a ja jej vzdy tu kupujem :sunglasses:
mam 37
28. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ono je to asi podla poistovne, ale niesom si ista...
28. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ti verim ze v Italy musi byt topankovy raj, tak to si spravne :slight_smile:

kto je zvedavy - kuki fotecky :slight_smile:
28. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis logi ti su krasni :slight_smile:
a mas pravdu potom uz nebudem nic pre seba kupovat....
28. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana: jj, i ja som maniak x;o))) al ei napriek tomu mam na zimu len jedny x;o((( mam problem kupit si nejake, co by sa mi pacili a neboli na opatku...ved..naco mi je v zime, ked je sneh a lad opatok??? ja opatky itak nenosim...a jo, i ja len znackove boty kupujem...snazim sa to i nasich naucit x;O)

zoska: ani nie, skor o to, aka spolocnost sa s doktorom dohodla na balicku x;o)
28. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska: jaaaaj, ja, ze na caro reagujes a to Ty na alex..neviem, ci poistovna ma vplyv, myslim ze doktor a spolocnost, ci sa dohodli x;oD
28. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi: jeeej, Ty uz mas ale brusko x;O) no necudujem sa, ved su dvaja x;o)
28. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif- jo , teraz mi doslo ze je to podla toho ci ta firma ma zmluvu s vybranym lekarom...

inak baby ja uz 2 roky mam problemy s nechtami na nohach, jeden mi uz dokonca na plastike upravovali- brusili nechtove ložko a zužovali ho.... takze mam velky problem s topankami, lodicky som si obuvala na chodbe pred vstupom na skusku, na svadby a plesy sandalky s otvorenymi spicky len mozem a inak zijem na balerinkach a teraz v lete len slapky, tych mam vela vela... a uz ked sa mi aj pacia nejake na opatku tak ich vacsinou nekupujem...meriam totiz 180cm :sweat_smile:
28. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska: no ja mam na svadbu sandale alebo take balernky na opatku ale so sirsim predkom x;o)) ja nelubim lodicky, a ani spicky vpredu x;o)
28. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď nechám sa prekvapiť, ale nikdy som u neho nič také nevidela a to som tam bola často :unamused:
28. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi peknucke fazulky :wink:
28. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi juuj, zlatúšikovia dvaja :slight_smile:
28. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, mam , ja som taky typ na brucho, ze ked som sa dobre najedla, tak som vyzerala ako v 3 mesiaci aj netehotna
28. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala aj na svadbe topky s gulatou spickou, este ich mam doma, chcela som ich aj predat ale akosi sa nepodarilo....mozno sa este niekedy zidu

ja skor mam problem v zime, nepotrpim si na spicate cizmy, ale pekne kozene cizmy aj ked niesu spicate tak su spravene tak ze v nich moje prsteky dost trpia :frowning2:
28. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska pekná výška :fearful:
28. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi: ahaaa, no ja som hruska, ciz emne ide vsetko do stehien a zadku x;o( bleee...ale mas peknucke to brusko, pevnucko posobi, ziadne sadlo..je ozaj rozkosne, ako ti dvaja malinki vo vnutri x;o)

zoska: jj, i ja chcem kozene...mam jedny, mustangy, ale ti eniesu kozene, len som ich moc moc moc chcela, tak som si ich kupila x;o) ale je to 38 a ja i ked nosim i niektore 38, skor mi sedia 37, a tieto su mi kusok vacsie...ale co uz x;o)
ja velmi lubim topanky, ktore su lepene ale aj presite x;o)

zoska a aku mas velku nozicku? kde mas foto topanok? x;o)))
28. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi gratulujem maličke su krasne :wink:
28. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som este nedostala balicek...ale caro kavu si kupujem, je fakt super, s mliekom. a teraz v lete si robim studenu - do nejakej pollitrovej flase si dam kavu a vodu alebo mlieko a vyslaham...je z toho super pena, a este do doho lad.mnam...

martina, ano svadba bola 5.8.2000
28. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nosila a kupovala dost vysoke ale odkedy som v IT som presedlala na nizke... a aj cizmy sa mi velmi pacia take nizke ... mam tiez olif cizmy 38 lebo nemali mensie a ja ked sa zamilujem do topanok tak toje uz blbe...
a inak ja mam strasne rada armani znacku...a tu v IT ked su zlavy sa to fakt oplati...
28. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joana ja som sa len preto pytala na tu svadbu lebo aj ja som sa vydavala v ten isty deň
28. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo baby dobra nahoda...ten datum svadby
28. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, marti. to je bomba... :grinning:
28. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, no sranda, aj mne je naj keď som ležmo....dokonca som začala v takejto prapodivnej polohe i večerať, lebo keď idem k stolu a sadnem si tam tak som v momente dojedla :confounded: Ja som v prvom tehotenstve toto vôôôôôbec nemala, tak aspoň opäť malá iskrička nádeje - že to možno bude dievčatko (keď aj tebe bolo takto pri Terezke). :sweat_smile: :sweat_smile: Bola by to paráda mať párik a povedať si, že aj keby som už mala "odrodené" tak nevadí, lebo mám naplnenú túžbu po synčekovi i dcérke..... :dizzy_face:
28. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush, ja som tiez pri prvom chalanovi nevedela co je to nevolnost a teraz ma to postihlo...aj som citala ze pri dievcatach byva castejsie zle...tak mozno nam to vyjde.......
28. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivush joanna ja mam prvu dcerku a do 4 mesiaca som ani nevedela ze som tehotna nic mi nebolo ani potom zato teraz pri druhom mi je na grc stale tak neviem ale to moje dievca je jak za 5 chlapcov takze mozno zato mi vobec nic pri nej nebolo
28. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechame sa prekvapit......
28. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby :slight_smile:
fakt pri dievcatach je castejsie zle? tak zeby chlapci :wink: ,
dnes som mala sen, ze som uz aj porodila 2 chlapcov, jeden vyzeral celkom ako moj muz, bolo to srandovne, ale samozrejme som na nich zabudla v aute, potom som si na ne spomenula, ze mozno ich aj treba nakojit, no povedzte :slight_smile:
28. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok