Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
28. júl 2009

zucana, ze 50 🙂 to musis mat riadny botnik a stihas to vynosit?
ale jasne, treba si dopriat, potom budeme vacsinou kupovat len pre baby

zoska
28. júl 2009

baby ja som caro v prenatal boxe nemalaaa, ja sa nehram 😀

alex
28. júl 2009

ja som zvedavá či u môjho dokyho niečo také dostanem...

zucana
28. júl 2009

no ved ja to vynosim tak ze jedny sem tam ale vynosim 😉
olif tieto stoja omnoho viac ale vzdy som po takych tuzila...a ja si kupim vzdy len vo vypredajoch znackove a raz za cas ... a aj mama odobrila co je hlavne ta je maniacka 2 a ja jej vzdy tu kupujem 😎
mam 37

zoska
28. júl 2009

alex ono je to asi podla poistovne, ale niesom si ista...

loginka
28. júl 2009

ale to ti verim ze v Italy musi byt topankovy raj, tak to si spravne 🙂

kto je zvedavy - kuki fotecky 🙂

zucana
28. júl 2009

jezis logi ti su krasni 🙂
a mas pravdu potom uz nebudem nic pre seba kupovat....

olifcek
28. júl 2009

zucana: jj, i ja som maniak x;o))) al ei napriek tomu mam na zimu len jedny x;o((( mam problem kupit si nejake, co by sa mi pacili a neboli na opatku...ved..naco mi je v zime, ked je sneh a lad opatok??? ja opatky itak nenosim...a jo, i ja len znackove boty kupujem...snazim sa to i nasich naucit x;O)

zoska: ani nie, skor o to, aka spolocnost sa s doktorom dohodla na balicku x;o)

olifcek
28. júl 2009

zoska: jaaaaj, ja, ze na caro reagujes a to Ty na alex..neviem, ci poistovna ma vplyv, myslim ze doktor a spolocnost, ci sa dohodli x;oD

olifcek
28. júl 2009

logi: jeeej, Ty uz mas ale brusko x;O) no necudujem sa, ved su dvaja x;o)

zoska
28. júl 2009

olif- jo , teraz mi doslo ze je to podla toho ci ta firma ma zmluvu s vybranym lekarom...

inak baby ja uz 2 roky mam problemy s nechtami na nohach, jeden mi uz dokonca na plastike upravovali- brusili nechtove ložko a zužovali ho.... takze mam velky problem s topankami, lodicky som si obuvala na chodbe pred vstupom na skusku, na svadby a plesy sandalky s otvorenymi spicky len mozem a inak zijem na balerinkach a teraz v lete len slapky, tych mam vela vela... a uz ked sa mi aj pacia nejake na opatku tak ich vacsinou nekupujem...meriam totiz 180cm 😅

olifcek
28. júl 2009

zoska: no ja mam na svadbu sandale alebo take balernky na opatku ale so sirsim predkom x;o)) ja nelubim lodicky, a ani spicky vpredu x;o)

alex
28. júl 2009

no veď nechám sa prekvapiť, ale nikdy som u neho nič také nevidela a to som tam bola často 😒

zoska
28. júl 2009

logi peknucke fazulky 😉

alex
28. júl 2009

logi juuj, zlatúšikovia dvaja 🙂

loginka
28. júl 2009

olif, mam , ja som taky typ na brucho, ze ked som sa dobre najedla, tak som vyzerala ako v 3 mesiaci aj netehotna

zoska
28. júl 2009

ja som mala aj na svadbe topky s gulatou spickou, este ich mam doma, chcela som ich aj predat ale akosi sa nepodarilo....mozno sa este niekedy zidu

ja skor mam problem v zime, nepotrpim si na spicate cizmy, ale pekne kozene cizmy aj ked niesu spicate tak su spravene tak ze v nich moje prsteky dost trpia ☹

alex
28. júl 2009

zoska pekná výška 😨

olifcek
28. júl 2009

logi: ahaaa, no ja som hruska, ciz emne ide vsetko do stehien a zadku x;o( bleee...ale mas peknucke to brusko, pevnucko posobi, ziadne sadlo..je ozaj rozkosne, ako ti dvaja malinki vo vnutri x;o)

zoska: jj, i ja chcem kozene...mam jedny, mustangy, ale ti eniesu kozene, len som ich moc moc moc chcela, tak som si ich kupila x;o) ale je to 38 a ja i ked nosim i niektore 38, skor mi sedia 37, a tieto su mi kusok vacsie...ale co uz x;o)
ja velmi lubim topanky, ktore su lepene ale aj presite x;o)

zoska a aku mas velku nozicku? kde mas foto topanok? x;o)))

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

logi gratulujem maličke su krasne 😉

joanna333
28. júl 2009

ani ja som este nedostala balicek...ale caro kavu si kupujem, je fakt super, s mliekom. a teraz v lete si robim studenu - do nejakej pollitrovej flase si dam kavu a vodu alebo mlieko a vyslaham...je z toho super pena, a este do doho lad.mnam...

martina, ano svadba bola 5.8.2000

zucana
28. júl 2009

ja som nosila a kupovala dost vysoke ale odkedy som v IT som presedlala na nizke... a aj cizmy sa mi velmi pacia take nizke ... mam tiez olif cizmy 38 lebo nemali mensie a ja ked sa zamilujem do topanok tak toje uz blbe...
a inak ja mam strasne rada armani znacku...a tu v IT ked su zlavy sa to fakt oplati...

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

joana ja som sa len preto pytala na tu svadbu lebo aj ja som sa vydavala v ten isty deň

zucana
28. júl 2009

ty brdo baby dobra nahoda...ten datum svadby

joanna333
28. júl 2009

no teda, marti. to je bomba... 😀

ivush
28. júl 2009

blumka, no sranda, aj mne je naj keď som ležmo....dokonca som začala v takejto prapodivnej polohe i večerať, lebo keď idem k stolu a sadnem si tam tak som v momente dojedla 😖 Ja som v prvom tehotenstve toto vôôôôôbec nemala, tak aspoň opäť malá iskrička nádeje - že to možno bude dievčatko (keď aj tebe bolo takto pri Terezke). 😅 😅 Bola by to paráda mať párik a povedať si, že aj keby som už mala "odrodené" tak nevadí, lebo mám naplnenú túžbu po synčekovi i dcérke..... 😵

joanna333
28. júl 2009

ivush, ja som tiez pri prvom chalanovi nevedela co je to nevolnost a teraz ma to postihlo...aj som citala ze pri dievcatach byva castejsie zle...tak mozno nam to vyjde.......

mmaarrttiinnaa
28. júl 2009

ivush joanna ja mam prvu dcerku a do 4 mesiaca som ani nevedela ze som tehotna nic mi nebolo ani potom zato teraz pri druhom mi je na grc stale tak neviem ale to moje dievca je jak za 5 chlapcov takze mozno zato mi vobec nic pri nej nebolo

joanna333
28. júl 2009

nechame sa prekvapit......

loginka
28. júl 2009

dik baby 🙂
fakt pri dievcatach je castejsie zle? tak zeby chlapci 😉 ,
dnes som mala sen, ze som uz aj porodila 2 chlapcov, jeden vyzeral celkom ako moj muz, bolo to srandovne, ale samozrejme som na nich zabudla v aute, potom som si na ne spomenula, ze mozno ich aj treba nakojit, no povedzte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre