Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
15. apr 2010

olif a mne pri spievani reve tak radšej mu pušťam ľudovky a tebe sa Olivka smeje lebo sa jej to asi pači nie? chcela by som byť raz v koži babenka čo si pomysli na spev maminy 😀 😀 😀

garonka
15. apr 2010

a babätka vam ako hajaju? v postieľke či s vami na posteli?
my mame zatiaľ Tobiho vedľa nas no asi bude v postieľke aby tam nezívala prazdnotou

olifcek
15. apr 2010

Oliv len pri mne chce byt, takze...

zoska
15. apr 2010

olif moja ma tmave zilky 😉

gari nasa haja kazdu noc v postielke od prichodu z porodky 😉 ale cez den tam nechce byt ani za svet...ked sa uz bude viacej hybat, tk budem musiet nieco poriesit...nejaku ohradku alebo kos, lebo v lehatku dlho nevydrzi a len tak na gauci ju uz ani teraz nemozem nechavat...bojim sa ze sa prevali uz hocikedy

garonka
15. apr 2010

no Olif ako siamske dvojičky tak to musí byť zlate 😵 😵 😵 😵

maculik
15. apr 2010

olif, dala som len struhanku, lebo rano sme nemali ziadne pecivo 😅 + roztlaceny uvareny karfiol, 2vajicka a korenie a sol.
Len su trochu krehke, musim zistit, co tam dat, aby boli nabuduce take pevnejsie.
a mnam, encian vyprazany lubim, a najlepsie s brusnicami 😵

zoska
15. apr 2010

garonka pocuj, ty ked sem zavitas tak to stoji zto, stranky nebiehju jedna radost 😀 😉

zoska
15. apr 2010

maci ja by som mozno este struhany syr pridala nabuduce 🙂

maculik
15. apr 2010

garon, no my nastastie uz v postielke, ale rano si ho nechavam pri sebe, kedze mam celu manzelsku postel pre seba (Vladko ma druhu manzelsku v spalni), tak je to v pohode, nebojim sa, ze by som ho privalila. A rada sa nanho divam, ako si tam taky napapany spokojne odfukuje a ked ma tu lahku fazu spanku, tak ake hadze ksichtiky 😀

maculik
15. apr 2010

zoska, vidis, to mi nenapadlo, ja syr zboznujem, davam ho takmer vsade, tak takto budu este chutnejsie 🙂

garonka
15. apr 2010

zosi no ja som asi niejak zvlaštna 😀 😀 asi tie stranky priťahujem 😀 😀 😀
ale konečne mam pohodičku keď maly haja v kočíku 3 hodinky lebo do obeda nie a nie si pospať

olifcek
15. apr 2010

zosi uff, dakujem x;o)

gari len kusa obmedzujuce x;o)

macu muku? x;o) juuj, ale super napad, urobim i ja niekedy x;o)

macu veru s brusnicami uplne, ze mnam....ale ked nie su, i jogurt brusnicovy alebo vyziva su fajn x;o))

garonka
15. apr 2010

macu no my mame obrovsku posteľ take letisko, maly je ohradeny kojeneckym vankušim tak ho neprivalim svojou nadrozmernou vahou ale asi do tej postieľky pôjde čim skôr ale to bude celu noc hore a ak spi s nami tak sa zobudí na jedenie len raz alebo dvakrat 😕

zoska
15. apr 2010

jeej slniecko sviet...konecne, lebo uz ma depka chytala v tychto uprsanych dnoch...

maci tiez syr zboznujem, vzdy mame doma nejaky, ked ocino pracoval vo francuzsku tak vzdy donisol domov na kila ...hmm to boli casy

olifcek
15. apr 2010

joooo, syr, to fajna volba

olifcek
15. apr 2010

gari ked spi s Tebpu, ma istotu, ze si pri nom,v postielke by ju nemal, tak by bol hore castejsie x;p

zoska
15. apr 2010

gari, moja tiez haja v kociku na balkone uz 2 hodky a este asi potiahne jednu 🙂
no a ja koza blba nie sa ucit ale tu cumakujem 😝

olifcek
15. apr 2010

Oliv na klinovom vankusiku

lenica81
15. apr 2010

moj opat spi, na balkone v kociku... ked uz leje a von nejdeme... 😒

nas maly spi s nami... som leniva ho prekladat, ale vcera a dnes cez den pekne v postielke pospinkal... chcela by som i tu prvu fazu vecernu, po kupani a dojceni, aby tam bol, ale odkedy mam tento zamer, akokeby to vycitil a je vecer nervozny... tak uvidime, kedy mi to vyjde... bodlo by fajn mat opat svoju polku postele len pre mna... aspon na tie 4-5 hodiek... 😀

ja som mala dnes sampionovu polievku s haluskami, ale dost bola husta, kedze buzogane som nahadzala... 😅

garonka
15. apr 2010

zosi a ja aby som varila som nahnala radšej k sporaku mm 🙂 a tiež tu sedím na koni ale pohodaaaaaaa
tak sa budeš učiť zajtra jo? dnes sa povenuješ nam
ja nemôžem dať Tobiho na balkon lebo okolo nas chodia tie auta čo zasobuju obchody a behaju s nimi ako debili a riadny hluk

garonka
15. apr 2010

oliv ale to je smejkuľa čo si jej spievalaaaaaaa? zlata je aky ma krasny kukuč 😉 😉 😉

zoska
15. apr 2010

akaa zlataaa Olivka 😵

olifcek
15. apr 2010

zoska, ked toto je relax, ze?
pri prebalovani...si vsimnite, ako stale vie dat nozicky....snad to nebude n anejake cvicenie x;o(((

zoska
15. apr 2010

prave mi moj chlop prezvonil 😀 😝
cize uz doletel do Viedne, cizeee do 20.00 by mal byt domka konecneee

olifcek
15. apr 2010

leni ja by som i v naruci manzela uz rada pospala....chjo....ale neva, zatial mam siamske DvOJCA no x;)

gari len som na nu hovorila, hehe x;o)

zosi, dakujeeem

garonka
15. apr 2010

babky vy ako vravite babenkam že maju ocka, či tatika? ja mm volam ockooooooo a ten cvok malemu včera že aha ide mater no tak som sa akože urazila no, mne sa nepači ak mi povie maly ,, mama" mamka je krajšie alebo mami

zoska
15. apr 2010

ved ona si ich zauzli tie nohále 😀
ty brdo, tak moja takto nozicky nasiroko sama neda..hm aj preto musime balit 😖

olifcek
15. apr 2010

tu uz po prebalovani, opat na klinovom a ja som si zatial syr dala piect...dokoncila som ho uz s Oliv, uz jej bolo dlho samej x;o))

zoska
15. apr 2010

gri mna moj mm vola maminka a ja jemu vrvim ocko 😉
on si hovori "ojko" lebo tak hovori jeho neter svojmu otcovi (jeho brat)

olifcek
15. apr 2010

gari, ja, ze aha, tatik, tatinko, alebo tatko, prisiel a este nam pusu nedal, hehe x;oDDD

gari i ja by som sa nahnevala....to co akoze??? grrrr

zosi i my sme mali balit, nerobim tak, lebo vysledky boli ok....v stredu ideme na kontrolu, tak som zvedava...

zosi, hehe, ze? dlhana jedna x;o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre