Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucinka4
28. júl 2009

no,tiez mi doktor hovoril aby som prisla tusim 26.augusta ale chcela by som aj skor...znami mi odporucili doktora Bresťanskeho v hlohovci...hovori vam to nieco?vraj je to sukromnik a je super...

alex
28. júl 2009

Ja som na genetických ešte nebola, poradňu mám až 10.8., tak vtedy mi budú brať krv, to mi sestrička hovorila, ale či aj to šijové prejasnenie bude lekár robiť, tak to neviem.

cukruska1920
28. júl 2009

Ahojte...co porabate?? inak co sa tyka toho sijoveho presvietenia ani ja som este nebola 😕

alex
28. júl 2009

lucinka k neme sa nechodí na to 3D?

alex
28. júl 2009

ahoj cukrus 🙂

cukruska1920
28. júl 2009

Ahoj alex...ako sa dari?

alex
28. júl 2009

mne až podozrivo dobre, neviem či sa mám tešiť, alebo znepokojovať. Stále som poobede trošku unavená, ale nie je to už také hrozné ako na začiatku, no a nechutenstvo, to sa ma drží, aj keď večer doma papám dosť, na obed nemám vôbec chuť.

cukruska1920
28. júl 2009

alex....mne neni od zaciatku nic...a mam pocit ze uz ani nebude kedze zajtra zacinam 12tt

olifcek
28. júl 2009

mne je vecer spatne...a cim viac hodin, tym je to horsie x;o((uz treti den, ale vcerajsok bol najdesnejsi...

ja idem na kombinovane testy uz od 04.08. x;o) budu robit i presvietenie, i krv brat...

blumka
28. júl 2009

cukruuuu, netes sa predcasne, mne v prvom tehu bolo zle cely 4. mesiac 😀 😀

cukruska1920
28. júl 2009

blumi...mmh..nemyslim...ked som doteraz ani raz nevracala, ani som nemala zvlastne chute ani nic tak pochybujem ze teraz... ale necham a prekvapkat 😀

vejinka
28. júl 2009

cukrus stastna to zena... 😉

alex
28. júl 2009

jéééj veji vitaj, tak ako Eriček, už hajá?

cukruska1920
28. júl 2009

Ahoj veji...nooo...keby som tyzden nestravila v nemocnici s nervami v riti tak by som si to aj povedala...dufam ze sa to uz opakovat nebude ☹

blumka
28. júl 2009

cukru, ved ja ti prajem aby si to tak mala aj dokonca..ver mi nie je to nic prijemne...vdaka bohu ze dnes bol doma aj svagor, aj manzel aj svokrovci a ja som mohla lezat a nemusela som byt s terezkou...akykolvek pohym ma nutil ist na wc ....ale uz sa citim lepsie.(klop,klop)

olifcek
28. júl 2009

cukru ani zaludok na viode? 😅

vejinka
28. júl 2009

alex ahooj ano uz buvaaa..dnes som pridala par fotiek tak ak xcete tak kuk 😉

lucinka4
28. júl 2009

tak som naspat..skypovali sme so svokrovcami a svagrinou...neviem,ci sa k nemu chodi na 3D ale znama tam bola skrz zle geneticke vysledky a on ich robil este raz a nakoniec bolo babo v poriadku..isli k nemu na doporucenie nejakej doktorky
idem uz kocky lebo ma dost boli brucho a mam pocit,ze notebook to zhorsuje..caute zatial

vejinka
28. júl 2009

cukrus kazda sme si nieco uzili...ja nevolnosti nemocnicu a ku koncu brutaaalne bolesti chrbta..dufam ze teba to obide 😉

olifcek
28. júl 2009

no nic idem si kusok lahnut...snad mi zacne byt aspon kusok lepsie...nerobi mi dobre sediet..x;o(ale budem Vas citat poleziacky a mozno i napisem xO)

cukruska1920
28. júl 2009

ofi...ee nic 😕

veji....ja som uz pozrela...ja toho tvojho fesaka smirujem 😉

vejinka
28. júl 2009

cukrus hehehheheh sak pockaj budem aj ja to tvoje spehovat ... 😉

cukruska1920
28. júl 2009

offi...tak si chod lahnut...ja lezim tristvrte dna ale nie zato ze mi je zle 😒

veji...no uz aby to bolo 😅 sa mi to vleciiiiie....ale zajtra zacinam 12tt....teda aspon myslim ked dnes som 10+6

vejinka
28. júl 2009

cukrus ano zajtra koncis prvy trimester 😉 ja idem buvat papapapap kocky moje zlateeee 😉

cukruska1920
28. júl 2009

veji...prvy trimester zacina v 13tt nie?

alex
28. júl 2009

cukrus druhý trimester si chcela napísať, nie 😉

olifcek
28. júl 2009

cukru: druhy trimester zacina 4 mesiacom x;o)))

olifcek
28. júl 2009

alebo ako pise alex si chcela? x;O)))

cukruska1920
28. júl 2009

haloooo 😕 kde ste vsetky zmizli??? ja cakam kym bude 22.00 lebo chcem pozerat na STV1 chodili sme spolu...taka super relacia...a ked si lahnem tak odkvecnem do postele

alex
28. júl 2009

ja som tuuu, ale čítam aj iné. Práve som zistila, že sa mi zmenila chuť v ústach. Minule som si dala palacinky s nutelou a zdala sa mi byť horká a teraz som papala milku mliečnu a tiež sa mi zdala byt horká... no sú to divné stavy toto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre