Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. apr 2010

mami viem...som im napisala svoje....keby som sa neodstahovala tak nemam doma anjelika vikinku!
akurat v TA3 vraveli ze okolo 17.00 by vam to tam malo padat....ale ze by to nemalo byt uz tak kontaminovane!

blumka
16. apr 2010

zuci, nepekne ti povedali 😒 😒 ☹ ☹ presne ako mami pise, ty si na tom horsie ako oni..a to by som im aj povedala..nech si uvedomia

az teraz som precitala o cukruske...GRATULUJEM A DRZIM PALCE

olifcek
16. apr 2010

ZUCI I MOJMU MM TOTO ROBIA, HECH...

olifcek
16. apr 2010

maminka a to sa moze az k nam dostat???

zucana
16. apr 2010

ak nechcem provokovat ale my tu mame 21 stupnov a slnieco 😉

maminnka
16. apr 2010

Olif, no uz to tu vraj je, ten mrak.

zucana
16. apr 2010

blumi napisala som....a ze nech sa zamyslia nad sebou....a tymto a odpoved znela:
no zamyslime....
no hroza...a kto zasa je najhorsi....JA

a to mam kamosky v USA, Canade, Dubline, Nemecku a isto nemusia taketo riesit....a babky vidia vnukov este menej....

olifcek
16. apr 2010

maminka aha....tak my sa vonku itak dnes nechystaaame...ach jo...aki sme voci panicke zemi malinkati, ze?

zuci x;o(((( si tak dobrucki cloiviecik a tolko Ta trapia x;o(((

blumka
16. apr 2010

zuci, oni su teraz smutni z toho vsetkeho, a myslim, ze tvoja mamka aj z toho ako sa tvoja svokra chova..ona predsa chce pre teba to najlepsie a kazda mamka by chcela mat deti pri sebe, tak treba chapat aj ju...ale ja viem ze to je takze...neboj, im to dojde ze si na tom horsie a potom ich bude mrziet co povedali

zucana
16. apr 2010

ja viem...len ja som tiez velmi smutna z toho a neviem co robit lebo vsetko co spravim bude zle....ked sa nahnevam na muza, lebo vraj on opovrhuje slovenskom a ked je moja mamina v it tak na nu ziarli tak co to bude platne a ked na svokru tak tiez....zijem tu s nim ....

olifcek
16. apr 2010

veru zuci, Tvoj zivot je teraz v IT, s tym sa musia zmierit....

jeeejda, mm mi kupil probio biopron, on nezabudooool, jupii

blumka
16. apr 2010

zuci, rob tak aby si ty bola spokojna 😉

blumka
16. apr 2010

moje dieta spalo od 10:00 do 15:30 😀

olifcek
16. apr 2010

blumi sa s Tebou nebaviiim, ts.... 😀

cim to, ze mne Oliv takto nehaja? ved uz by mala2.5mesiaca...

andrea2603
16. apr 2010

zuci, ja rozmýšlam, že asi by som veľmi ťažko znášala takú diaľku od najbližších ☹ Ale teba tvoje srdiečko zaviala do Talianska, tak buď silná, veď tam máš to najkrajšie slniečko Vikinku a také by si tu na Slovensku nenašla 😉

zucana
16. apr 2010

no tak som si poplakala, stihla vynadat mm a povedat mu ako sa citi moja rodina a co si o nom mysli, zasa som ta najhorsia a vraj moja rodina chce aby sme sa hadali....tak som si poplakala opat...teraz mi dosla sms od mamy ze prepac a uz fakt neviem co a ako...a spokojna aby som bola? to sa neda....blumi isto vies preco ☹

andrea2603
16. apr 2010

neplač

blumka
16. apr 2010

olif, to je vynimka...ona spi tak ze jeden den spi max. hodinu a zvysok je na rukach alebo v lehatku a druhy den spi asi 2x - 3x po hodine, niekedy cez obed potiahne dve...ale toto bol extrem...a to tiez preto lebo o desiatej zaspala v aute a ked sme sa o pol jednej vratili nechala som ju v sedacke, otvorila okno a jej sa tak dobre...tak som ju nebudila...ale ma skoro zjedla teraz ked som ju krmila...vlastne prespala jedno krmenie 😅

zuci, viem...ja som mala velke stastie ze moj muz bol ochotny ist na SK...moja, ty hlavne sa nesmies kvoli tvojej alebo manzelovej rodine hadat s muzom...teraz je tvoja rodina on a viki...vy musite drzat spolu a ked budete silni tak to bude lahsie...drzim palce

maminnka
16. apr 2010

hehe, Blumi, aj Natalka spala od 10,00 do 15,30 hod.

andrea2603
16. apr 2010

blumi, aj ja chcem, nech si aspoň raz do týždňa toľko pospí, bože, čo by som všetko postíhala porobiť 😵 , ale mi len také 20minutovky 😒

andrea2603
16. apr 2010

kočky, vy im čo za kokteily miešate? 😀

maminnka
16. apr 2010

Zuci, suhlasim s Blumkou, Tvoja rodina je teraz manzel a dcerka. Tu si doma, toto je teraz tvoj svet, tvoji najblizsi. Niekedy je to tazke, ale je to tak. Nikto ti tak nepomoze, nikto neobjime, nepohaldka, ako manzel, lebo ten ta lubi a je pri tebe. Nehadajte sa... zle pocity kvoli sklamaniu vasich z poslednej navstevy prebolia... aj ked je to tazke...

maminnka
16. apr 2010

Andrea, a to radsej nepisem, ze teraz sice bude do 21,000 hore, ale potom mi prespi celu noc... klop-klop... hadam ma nezbijete 😀

zucana
16. apr 2010

no uz ma aj brucho zacalo boliet....
baby a mne ta moja kedy tak bude spat?ja cakam na 19teho ze sa vsetko zlepsi 😀
veru mm a ja...len aj on sa divne sprava ked su tu nasi....ziarli a boji sa ze bych sla spat...za nimi....

maminnka
16. apr 2010

Zuci, to ze ziarli, je prirodzene... ja som dlho ziarlila na manzelovu sestru, ked sme boli u nich doma, a ona dvaja sa spolu rozpravali... sibnute, co? Ale len skryte, nikomu ani muk som nepovedala... no ale preslo ma to... aj tvoj manzel, ked nadobudne istotu, ze mu neujdes, bude v tomto iny...

andrea2603
16. apr 2010

mami, nezabijem, aj my spávame od 21.30 do 4.00, niekedy sa podarí aj 6.00 😵 , len tie dni 😒

blumka
16. apr 2010

no mami, tak mne sice Juli spala od 10:00 do 15:30 a tiez bude do deviatej teraz hore, ale v noci kazde tri a najnovsie kazde 2,5 hodiny hore 😉 takze...neprovokuj 😀 😀 😀 😀

blumka
16. apr 2010

andrejka, ja vas zabijem obe 😀 😀 😅 😅 ..ale ne..doprajem vam to..snad sa aj ja raz dockam 😀 😀

zuci, tiez si myslim ze to je normalne...ma strach ze mu odides na SK...ale aj v jeho zaujme by malo byt aby sa spraval normalnejsie, ved ak chce aby si s nim bola stastna tak sa musi trosku obcas prisposobit...

olifcek
16. apr 2010

maminka ani s Tebou sa nebavim 😀 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre