Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
22. apr 2010

nuz som zla mamina, idem ho ja zobudit, vsak naposledy papal o 9:20 ak dobre pocitam to je uz cez 5 hodin 😲 vcera spal cez den ani nie pol hodku, kto s nim bude v noci hore potom 😒
pridavam foto ako este spinka 🙂

mami a kde si kupila manducu? my ak kupime, tak zrejme ciernu- ale nebude v nej moc teplo drobcovi?

olifcek
22. apr 2010

hajdy www.eskrina.sk, a kup radsej hnedu, v ciernej bude feeest teplo v lete....

lolka
22. apr 2010

ani nam kakina v olienka velmi nevadi 😀

hajdy, ja teraz kojim po 4 hodinach, boli sme vonku a spala ako drevo 😵

lenica81
22. apr 2010

maly mi spal v manduce 3 hodky, potom sme papali a sli von... do tej lekarne kupit nieco na tu koliku... ale lieky budu az vecer... objednali to... vy dnes inak skrabete... tolko ste toho... joj...

a teraz po papani opat chytil raplik, tak sup do manduce opat... tak hadam to nie je blbe... na rukach ho nosit nevladzem dlho, lebo mi chrbat odchadza... ☹
ja mam prirodnu manducu a je fajn... 😉

olifcek
22. apr 2010

leni len asi bude skor spinava 😉

ja som olivku prebalila, na wc sme obe dlhsie to...chi...a, ze ideme von, no hladoska jest pytala, tak tu zase sedim a papame, obe...paq sa ale vyberieme aspon na hodku von, snaaad 🙂

lolka
22. apr 2010

baby, aky je rozdiel medzi manducou a ergom ? 😕

andrea2603
22. apr 2010

no čítam, že tu všetky smoklíte, tak si to kuknem aj ja.

macu, krásne výročie prajem 🙂
alex, super si držíte hlavičku, my ešte nie.

Livka už 4 dni nekakala, tak sa pripravujem na poriadnu nakladačku 😅 Bola som dnes na prehliadke u gyn. a všetko o.k. a že vaječníky v kľude, takže to vyzerá, že v najbližšom čase nebude menštruácia 😵

lolka, a čo máte rodinu v Ríme alebo len tak na výlet idete?

hajdylca
22. apr 2010

ehmm slubena foto...

lenica81
22. apr 2010

de ste vsetky... kocikujete asi... 🙂 my sme zaspali v manduce, potom som ho vygulala a spinkali sme do pol piatej, dali papu a teraz saskujeme na lehatku...

zosi, to ako vyzera s tou kyselinou...

maminnka
22. apr 2010

Olif, tu Manducu mam pozicanu, je prirodnej farby a ked sa v tom malej bude pacit, tak v pondelok ju vraciam a kupujem cervenu 🙂

maminnka
22. apr 2010

Olif, tu Manducu mam pozicanu, je prirodnej farby a ked sa v tom malej bude pacit, tak v pondelok ju vraciam a kupujem cervenu 🙂

Hajdy, ako aj Olif pise, na www.eskrina.sk

olifcek
22. apr 2010

macu KRASNE VYROCIE VERU

maminka, cervenu? hneda nelepsia? 🤐 😀

mami, veru, ten posledny link je, ze wow, wow, wow

boli sme vonkuuuuuu 100minut, prisli sme dom sice splacom, ale uz je bre, uz papa a keca s olejom baby bubchen, jasne, modry obal, a to nam teraz ide veeelmi x;o)

olifcek
22. apr 2010

hajdy nadherne babo

olifcek
22. apr 2010

prosim vas, mozem pit kozie mlieko? radila mi to jedna mamicka vcera, ked sme boli s mojou malou sefkou na sono noziciek...jasne, ze mi to zacala radit, ked pocula, ze ma malicka 4 mesiace...kedze by mala len 2,5, kebyze s aneponahla, tak je na 4 malicka...ma to ozaj vplyv? dakujem

pisla som i do temy dakujeme annag

maminnka
22. apr 2010

Olif, ked ja ti tu hnedu farbu nejako nemusim...
a s tym kozim mliekom neviem sice poradit, ale ver radsej vasej doktorke. Ak je ona spokojna s tym, ako Olivka pribera, je vsetko O.K. Nemozes ju posudzovat ako 4 mes., sama vies 🙂 a reci vslijakych mamiciek si netreba velmi vsimat. Mne tiez kdekto predhadzuje na oci, ze moj syn vyzera na 2,5 roka 😠 😠 😠

zucana
22. apr 2010

olif to neviem...
inak dnes som sla vymenit tu svetielkujucu blbost a vymenila som to za dasiu hrazdicku prenosnu co zobereme k babine do bratislavy....a kupila som aj taku cervenu teplakovu bundicku a ta je uzka vikinke a to je na 6 mesiacov...tak ze idem aj tu vymenit (uz som ju sice oprala a dnes ju mala oblecenu ale povedala som ze skusim) tak jej ju idem vyzliect a neogrcka mi ju???tak som to preprala a vyfenovala....a vymenili 😀
inak dnes pytala viac jest ale aj grckala a tak sa pokakala ze az za usami to mala...uz rozumim co tym myslite ked to pisete....

maculik
22. apr 2010

hajdy, ako spokojne buvinkal 😵
inak, vy ake palky tu hadzete, ze drobci spia cez den 3,4,5h, to ja som vcera pomaly tancovala od radosti, ked doobeda 2,5h a dnes v kociku 2.

mami, prosimta, ty z tych stranok aj objednavas? maju tam pekne veci, aj by som nieco kupila, len neviem, ci sa to da mimo UK.

olif, moj manzel je nakup.maniak, on nakupuje radsej, nez ja, takze ked nieco potrebujem, bud mi to kupi rovno bezo mna, alebo do obch.idem, ale som len v kabinke a on mi nosi veci. A trafi takmer vzdy 🙂 🙂
a pre deti oblecko nakupuje rad, len som mu musela vysvetlit, ze ked kupuje napr.nieco letne, musi si uvedomit, ake stare deti budu, lebo uz sa stalo, ze kupil v Afrike krasne safari satocky a jasne, ze velkost sedela na zimu 😅

zucana
22. apr 2010

maci moj mm je taky ako tvoj....horsi ako ja...a aha aka som ja....
a maci moja tiez cez den nespi ...max hodku ale dava take 4 polhodkove spania....
a inak loli nac ideme do rima?rim je nadherny....aj my ideme letiet...ale ja si chcem zobrat vajicko....nechces vahicko?ved uz je velmi teplo v IT 😉

maculik
22. apr 2010

zuci, ty si riadna obchodnicka 😀 😀

adelka uz buva, dala som ju uz o pol8, ked sme dokupali maleho, ten uz mi zaspal na prsku, tak idem ho prelozit a robit obed na zajtra - cestovinky s cuketovo-rajc.-samp.-smot. omackou 😵

zajtra ju do skolky nedam, lebo v pond.a ut.bola do pol6, takze mame vycerpane hodiny.

zucana
22. apr 2010

maci som si povedala ze vramci setrenia budem teraz vymienat 😀

zucana
22. apr 2010

inak zajtra sa chystame na vecru aj s malou do japonskej.....
a prave som mm poslala do mekaca po nugetky s hranolkami som dostala chut....

zucana
22. apr 2010

baby mate prebalovaci epodlozky take s takym umelym potahom?je to take studene nevadi ked na to dam malu?alebo na to davate plienku alebo nieco ine?len sa to smyka potom....

maculik
22. apr 2010

ozaj lolka, ze Riiiiiiiiim, to by som hned isla! boli sme tam pred 5r, manzel mi to dal na Vianoce, isli sme vo februari a bolo super, a stale tam chcem este ist, ale cakame, kym drobci podrastu a nechame ich u starkych 🙂

no nic, idem varit, lebo neviem, ci sa Petko uz zobudi, takto skoro este nezvykne spavat. a veru uz sa mrvi 😒

maculik
22. apr 2010

zuci, ja na to davam tu nepremokavu podlozku proti precikaniu.

zucana
22. apr 2010

maci a nesmyka sa ti to?

maminnka
22. apr 2010

Macu, posielaju aj do inych krajin, aj do Nemecka, postovne je 5 EUR, co si myslim, ze sa oplati. Ja tam obliekam obe deti a aj seba...

olifcek
22. apr 2010

maminka ale jasne, akzdemu sa ine paci...a ja hnedu milujem x;o)

mamika ja verim doktorke, len mne sa zda, aspon podla vahy doma, ze 3 tyzdne ma rovnaku vahu x;o(

mami ale jasne, beriem,ze Olivka ma o 6 tyzdnov menej x;o) a ked vie cosi viac na 2,5 mesiaca, je to bonus x;o)

zuci veru, obchodnicka, hehe...a jo, mas nadherne veliku malinkuuu...

macu uzasne, ze mas takeho nakupneho maniaka doma x;o)

macu sa Ti nezobud, ked ho das z prsa? wow..

ani mne Oliv velmi nehaja...ale ako kedy, no itak nic neurobim, lebo ved viete ako haja...no a v kociariku prvu polhoidku proste nehaja...hech

zuci ja davam plienku vzdy i na prebalovaciu podlozku, mam taku, co bola original v taske pre babo, od pampers, nepremokava je, a na pultiku mam uterak a na nom plienku

maminnka
22. apr 2010

tak som malu uspala v Manduce, prelozila do postielky a spi dalej 🙂

Olif, ved ja viem, ze Ti je to jasne, ze Olivke odratavas. Ona je na svoj vek velmi sikovna, moze byt vzorom pre mnohe donosene babetka, napriklad to moje 🙂

olifcek
22. apr 2010

maminka dakujem za povzbudive slovaaaa ;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre