Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
29. júl 2009

moj muzik tiez nechce aby soms a premahala...len neviem co bude robit ked upratovacka ide na 3 tyzdne na dovcu.povedal ze bude on umyvat dlazky 🙂
inak soms a dala do upratovania horneho poschodia a velmi rychlo som skoncila lebo mi doslo zle zatocila sa mi hlava a letela som si spravit toastik a hore uz nevyjdem lebo je tam 30 stupnov ☹ horne je totiz posledne poschodie domu kde pali slunce
inak ja velmi rada upratujem ale teraz mi vzdy dojde zle 😖

cukruska1920
29. júl 2009

zuci...vy mate upatovacku?? 😨 😨 waw...mate velky dom?

olifcek
29. júl 2009

no, mne bolo v pondelok zle, co som zvracala a bolo mi neskutocne blbo vecer az do rana, pokracovalo to na dalsi den, akurat bez zvracania, ale poobede sa kusocek polepsilo, tak sme sli tie saty kuknut, prisla som domov, ze konecne poupratujem, len som si na chvilku predtym chcela nohy natiahnut a uz som spala...x;o)

tak dnes to snad vyjde...potrebujem povysavat a pozmyvat...x;o)

ale chce sa mi spat 😀

zusika
autor
29. júl 2009

uz som po obede... dnes som sa dobre napapala.... k menu bol aj dezert . ze puding...mnaaam 😀
a cakam kedy to na mna zase prida . ta neuveritelna unava ako cely tento tyzden okolo 14.0 ☹

olifcek
29. júl 2009

zusi : herhe, na mna to prichadza okolo 13.00, ale je to tak silne, ze ledva oci drzim otvorene...x;o)

zucana
29. júl 2009

ajna mna ide unava tak okolo 14.00 a potom okolo 16:00 mi zacian byt zle...
dala som si horalku co mi mamina poslala a v pondelok uz prijde sestricka s priatelom na tyzdenmoooc sa na nich tesim 🙂
cuki nonemame velky dom.mame dvojpodlazny byt 170 m2 a problem nie je v tom,ze by som si neupratala ale ked som pracovala full time tak tu je pracovna doba od 9-13 pausa siesta a 15-19 a kedze som pracovala 25 km od domova domov som sa dostavala o osmej a to som fakt nic nestihala a cez vikendy chcel byt muz so mnou...no a ked som ostala doma tak som sa s muzikom nechcela hadat ze prepustime upratovacku...ale chodi raz za tyzden na 4 hodky a aj mi nieco pozehli ked jej vyjde cas a ja itak upratujem priebezne...

olifcek
29. júl 2009

zuci: ale itak fajne x;o)

zucana
29. júl 2009

ved hej super...a je to taka mlada rumunka velmi zlata tak som rada ked jej mozem nieco dat...zajtra napr.zeleninku 😀

olifcek
29. júl 2009

x;o)))

hajdylca
29. júl 2009

zuci jeej ze 170m2 to je 2x viac nez mame my a este velky kusok... teda vsak to mate hotovy palac 🙂)) inak ja som tiez nedostala ten prenatal box, idem kuknut, ze kto ich to vyraba a skusim napisat do tej firmy, ze aj ja chcem 😀

olifcek
29. júl 2009

hajdy: jj, maju aj stranku, kukni do fotiek mmmaartiny, a stranka je nazov tej firmy, co je na krabici...x;o) myslim, ze urobis dobre, ked im napises x;O) poslu Ti mozno karticku na vyplnenie a poslu krabicku x;o)

martulanr
29. júl 2009

spinkajte kym môžete ja v noci nemôžem spať

hajdylca
29. júl 2009

olif to by bolo super, idem to pokukat 🙂)) aj ja chcem knizku....

zucana
29. júl 2009

hajdy je to aj s garazou 😉 takze asi cisto 150
no baby takze som chcela skusit ci mi dojde po sladkom zle ako vcera a vyslo to..horalka to zaistila...

zoska
29. júl 2009

ahojte kočky,
tak som sa dostala az teraz sem, no ste teda zase popisali...
bola som trosku opatrovat starku, je po porazke, prestala vidiet a nechodi...je to tazke, teraz je u tety ☹

inak baby, ja som v chorvatsku plavala kazdy den, som si to neodpustila, more bolo krasne cistucke a vzdy z mora som sla pod sprchu a sup do suchych plaviek...klop klpo- nic mi nebolo...a to mam teda so zapalmi bohate skusenosti, ale dr. mi odporucala more, ze slana voda robi dobre 🙂

olifcek
29. júl 2009

matu: ja by som spinkala od takej 13.00 ale neda sa...v praci som do 16.00 x;o((((

hajdy: ked, takTi nadiktujem adresu i ja, az budem doma x;o)

olifcek
29. júl 2009

zoska: jj, more jje f poho x;o)

zoska
29. júl 2009

baby
tu ruzovu knizku happy time z prenatal boxu mam dvojmo...ak by ste daktora chceli, mozem poslat 😉

zusika
autor
29. júl 2009

olif, rovnaky problem.... ☹
cez vikend ideme s partiou na chatu a uz vidim ako oni budu zurovat a ja to zabalim o 22.0 🙂 a este aj poobede si pojdem lahnut.. 🙂 co uz so mnou....

hajdylca
29. júl 2009

olif kukucla som matke do albumu, tak som nasla ze je to firma - family service, na nete som na nich odkaz ani moc nenasla, a stranka www.family-service.sk nefunguje ☹ tak ak budes taka zlatucka, skusila by si to prosim kuknut, ci tam nie je nejaky kontakt na tu firmu, by som tam ked tak aj zavolala ...

mmaarrttiinnaa
29. júl 2009

hajdy tu je adresa tej firmy co je na tom prenatal boxe :
Prosam ,spol.s.r.o.
Slowackeho 1/a
82104 Bratislava

www.prosam.sk

olifcek
29. júl 2009

zusi: ja o 21.00 uz zaspavam pri notasiku, na ktorom bezi telka x;o), prebudim sa okolo 22.30, cosi este kuknem a presuniem sa do spalne...ale cez vikendik si o tej 13.0 vzdy lahnem, proste to potrebujem, bez ohladu na to, ci som najedena a ci nie...

mas recht, co uz s nami x;o)))))))))))

hajdy: nie, ta stranka je www.slovo.sk kuknem doma na to slovo x;o)

olifcek
29. júl 2009

joooooooooo, prosam je to carovne sloviiiicko x;o)

mmaarrttiinnaa
29. júl 2009

hajdy a este telefon na tu firmu prosam : +421/2/444 615 95

olifcek
29. júl 2009

hajdy: mne sa ta krabicka od nich velmi pacila, je to proste mile gesto. mala by to dostat kazda z nas, to je moj nazor. mna osobne to potesilo x;o)

hajdylca
29. júl 2009

ja si tiez myslim, ze by som to mali dostat vsetky.... len mam obavu ze ta firma prosam je iba firma, kt. robi "komplexne riesenie priameho marketingu so zameranim na mlade rodiny" ale skusim im napisat, ci zavolat... inak som to trosku googlila, a som nasla jednu diskusiu sice z roku 2007 ale ze si od tehotnej vypytal lekar za ten box peniaze... sila....

olifcek
29. júl 2009

hajdy za present pytal prasule? no Ty brdooo...

hajdylca
29. júl 2009

olif ze to je sila... ale tak pisala, ze potom zmenila lekara, lebo ze si pytal peniaze aj za testy co sa robi ta cukrova voda...

olifcek
29. júl 2009

no odpadnem...niektori lekari su hrozni...a mozno mal s malo poistovnami uzatvorenu zmluvu x;o) nevies v akom meste to bolo? x;)

olifcek
29. júl 2009

a uz je mi spatne...chjo...x;o(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre